Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

 
Аватар користувача
igorar300
Повідомлень: 265
З нами з: 02 січня 2013, 14:53
Звідки: Киев

03 січня 2013, 01:00

Презентація дебютного кліпу гурту «ДРУГЕ СОНЦЕ» на пiсню «Не такий»
12 января в 20:00, " Диван" вхiд вiльний
Зображення
Це перша робота музикантів у співпраці з молодим режисером-сценаристом Артемом Собко, який розробив гостросюжетний сценарій і допоміг втілити його у життя.

Артем Собко: «Пісня «Не такий» гурту Друге Сонце не є найпростішою для режисерського дебюту. Незважаючи на це, сюжет народився майже відразу: божевілля, почуття на грані безумства... Та неоднозначний текст примусив шукати непересічні знімальні та монтажні рішення. І таким рішенням стало застосування незвичної технології. На знімальному майданчику працювало паралельно 5 камер Canon 5D Mark III. Саме завдяки цьому знімальному прийому, як мені здається, нам вдалося занурити глядача у сюрний світ «маріхуани».

Незвична історія кохання, що розвивається у кадрі за межами реальної дійсності, стала художньо вартісним і завершеним сюжетом, що не лише існує в тісному переплетінні з музикою, але й продовжує її, надаючи власного звучання і забарвлення… Окрім самого кліпу і розмов про нього на вечірці звучатимуть нові пісні від«ДРУГОГО СОНЦЯ». Також своєю появою на сцені порадує того вечора наш гість – феєричний київський гурт«ЛОРЕЛЕЯ».

Адрес: Киев, пл. Бессарабская, 2, фестиваль-ресторация "Диван" .
 
Аватар користувача
igorar300
Повідомлень: 265
З нами з: 02 січня 2013, 14:53
Звідки: Киев

07 лютого 2013, 12:23

а вот и сам клип

 

Alert: