Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

  • 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 100
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

25 липня 2015, 18:09

Ну і якшо амп на 100% гучності вже 'дісторить', то клін який буде на 30% буде умовним кліном. Бо при сильній атаці буде брейкапити помітно, і треба стримуватися (в мене так, принаймі)
Якшо на переборах це норм, то вже 'боєм' це йде в розріз з моєю манерою гри.
Ну і + дійсно з шумодавом буде проблема при таких розкладах.
Щодо виділення чийогось соло шляхом зменшення своєї гучності - норм варіант, але гейн падає у випадку якшо перегруз на ампі сильно динамічний, що призводить до погіршення звуку всього міксу. А якшо перегруз не динамічний (сучасні хай гейни), то зменшення гучності на гітарі не впливає на гучність усілка - хіба майже до 0 дійти.
Словом, краще мати педаль гучності.
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

26 липня 2015, 00:08

Ну і якшо амп на 100% гучності вже 'дісторить', то клін який буде на 30% буде умовним кліном. Бо при сильній атаці буде брейкапити помітно,
В этом то и кайф! Вместо пляски на куче педалей контролировать гейн ручкой громкости и силой атаки. Это счастье, если техника музыканта, гитара, датчики и усилитель позволяют это делать качественно.
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

26 липня 2015, 13:11

Колись давно на початку 2000х я прочитав інтерв'ю Ануса Янга, і там було таке:
Запитання: Когда твоя гитара уходит на задний план, ты убавляешь ее громкость?

Ангус: Да, иногда я действительно немного подкручиваю ручку громкости на гитаре. Но только в тех случаях, когда мне кажется, что это будет звучать круто. Вообще-то, это бывает довольно редко! [смеется] Чаще всего мне просто лень это делать. Поэтому я бью по струнам немного мягче.

Після цього я став робити точно так. Те ж саме і з нековим датчиком :)
Ось, раджу почитати:
https://xn--80aahulguoq6d.xn--p1ai/%d0%b ... %b3%d0%b0/

Оригінал, кому цікаво:
https://www.guitarworld.com/let-there-be ... cking-hard
 
Аватар користувача
slade61
Повідомлень: 83
З нами з: 02 січня 2013, 10:31

26 липня 2015, 14:08

Читаю и не пойму. Не крутишь ручки, ну и проходи мимо темы к той, которая интересна. Чего пустые споры разводить? Мне давно было интересно, что за 50`wiring. Да лень искать было. Надо попробовать.
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

26 липня 2015, 15:07

Дядя слейд61, а де і з ким я спорю?
 
Аватар користувача
slade61
Повідомлень: 83
З нами з: 02 січня 2013, 10:31

26 липня 2015, 16:17

Перекинул конденсаторы. Действительно стало лучше. Звучание воздушнее как бы стало. Хрен его знает. Но назад перепаивать не буду точно. Спасибо за подсказку.
 
Аватар користувача
slade61
Повідомлень: 83
З нами з: 02 січня 2013, 10:31

26 липня 2015, 16:19

интересно, на записи разница может быть слышна? Проверил бы, но нет условий
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

29 липня 2015, 23:14

Ось так група де пацан грає на Епіфоні бай Гібсон набрала за 6 днів під 3 мільйони переглядів...
Практика розходиться з форумною теорією...
(В кліпі пацан саме з цим епіфоном - https://www.epiphone.com/Products/Les-Pa ... ustom.aspx)


Ну і звичайно можу сказати шо це і відповідь як мало слухачів у мітала ;)

PS
Всім критикам шо тіпа 'музло гавно', 'це не музика', 'дрючать одним пальцем' хочу нагадати - вони завтра гратимуть на епіфоні перед стадіоном фанатів, а ви завтра гратимете на гібсон кастомі в сімейках на кухні коту!
Всім рокєнрола! :beer:
 
Аватар користувача
Rad_meandr
Повідомлень: 1242
З нами з: 23 грудня 2012, 23:52
Звідки: Киев

30 липня 2015, 00:03

Чувакам денег нужно зарабатывать.
Если б не это, Малья играл бы на ЛПК Артизане конца 70х годов, откуда и слизан этот Эпи.
Ну и как бы до этого Эпи он играл на Гибсоне ЛП Классик.

в общем-то на таком гитарном звуке, плюс когда ты единственный гитарист в группе, практически не важно, какая у тебя гитара.

пробуй дальше.
Gibson Les Paul Deluxe '1971 // Guild M-75 '1974 //

Продам редкие Gibson, Fender, PRS по отличным ценам: https://vk.com/rad_meandr_guitars
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

30 липня 2015, 07:36

Ось так група де пацан грає на Епіфоні бай Гібсон набрала за 6 днів під 3 мільйони переглядів...
Практика розходиться з форумною теорією...
(В кліпі пацан саме з цим епіфоном - https://www.epiphone.com/Products/Les-Pa ... ustom.aspx)


Ну і звичайно можу сказати шо це і відповідь як мало слухачів у мітала ;)

PS
Всім критикам шо тіпа 'музло гавно', 'це не музика', 'дрючать одним пальцем' хочу нагадати - вони завтра гратимуть на епіфоні перед стадіоном фанатів, а ви завтра гратимете на гібсон кастомі в сімейках на кухні коту!
Всім рокєнрола! :beer:
Вспомнилось из "Джентельменов Удачи"

Уже ж давно всё порешали. И всем всё ясно.
До речі музика з чесними емоціями завжди слухачів знайде. Та ще й кліп для дітей. А їх у світі багато. Тому нічого дивного. Хоча всі ці скелетики на сьогодні вже кон'юктурщина. Попса може мати різні форми... А що до епіфону...чому б і ні? Тим паче що він там такого награв (чотири акорда), і що там чутно гітарного? Головне - ЕМОЦІЇ!
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

30 липня 2015, 07:49

Кстати, пишутся пацаны на нормальных Гибсонах! Так что - Gibson forever!
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

30 липня 2015, 07:52

Кстати, пишутся пацаны на нормальных Гибсонах! Так что - Gibson forever!
КАК ЧУВАК ПОЁТ!!!!!!! КАЙФ! Давно их заметил. Очень честное исполнение.
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

30 липня 2015, 09:11

4го грудня вони в Києві будуть.
Треба сходити послухати наживо епіфон на великому звуці :)
Ну я точно йду!
 
Аватар користувача
Rad_meandr
Повідомлень: 1242
З нами з: 23 грудня 2012, 23:52
Звідки: Киев

30 липня 2015, 09:31

4го грудня вони в Києві будуть.
Треба сходити послухати наживо епіфон на великому звуці :)
Ну я точно йду!
судя по последним страницам, походу если тебе понравится звук Эпифона вживую, то всё - форум можно закрывать и расходиться
Gibson Les Paul Deluxe '1971 // Guild M-75 '1974 //

Продам редкие Gibson, Fender, PRS по отличным ценам: https://vk.com/rad_meandr_guitars
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

30 липня 2015, 09:57

Ну так, чувак який збирає стадіони - лох з епіфоном.
А ти - експерт у звуці, гітарами он приторговуєш в україні і країнах СНД. :)
Життя - складна штука, генії часто недооцінені... Звикай! ;)
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

30 липня 2015, 10:00

4го грудня вони в Києві будуть.
Треба сходити послухати наживо епіфон на великому звуці :)
Ну я точно йду!
Ну так зроби добре діло - кинь афішу з анонсом у відповідний розділ. Буде ще комусь щастя! А то там тільки мААсквічі піаряться. А нашим все до сраки. Навіть безкоштовно ліняться прорекламуватись. Але плачуть, що бідні...
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

30 липня 2015, 10:09

Ну так, чувак який збирає стадіони - лох з епіфоном.
Не, чувак, то він з Епіфоном натовп лохує. Тіпа свій пацан з району. І здається в нього це добре виходить. Кожному поколінню свій "ласкавий май"! А сам грає на Гібсонах (і не на одному) для свого задоволення, як на відео зверху.
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

30 липня 2015, 10:12

Та натовпу головне шоб качало! :) А воно качає.
Головне результат.
А в нас ниють: "бабла немає на гібсон, от би мені гібсон, я би тоді те і це".
Камон!
Бери і роби! :)
 
Аватар користувача
слепой гонщик
Повідомлень: 1427
З нами з: 06 січня 2013, 22:56

30 липня 2015, 10:18

Я, в своей тоске по SG'61Re и невозможностью его купить, время от времени перебираю различные копии подешевле.
Смотрел Burny, Edwards, Grass Roots и Epiphone Pro.
Эпи оказался совсем никудышным. Пяти минут хватило, даже включаться не стал.
 
Аватар користувача
Rad_meandr
Повідомлень: 1242
З нами з: 23 грудня 2012, 23:52
Звідки: Киев

30 липня 2015, 10:52

Ну так, чувак який збирає стадіони - лох з епіфоном.
А ти - експерт у звуці, гітарами он приторговуєш в україні і країнах СНД. :)
Життя - складна штука, генії часто недооцінені... Звикай! ;)
одного не могу понять - вот как ты до сих пор с нами возишься. с твоими навыками нужно давно на уровень выше переходить.
тебе тут комфортно, я понимаю, но ты пойми и меня - мне же после твоих постов хочется поубивать всех звезд, которые из-за материального статуса своей основной целевой категории слушателей вынуждены подписывать эндорсмент с азиатскими брендами. как ты так можешь. может из-за твоих неосторожных постов убьют гитариста, который тебе нравится (да и мне, кстати, тоже, но из-за своего эго я не смогу разделить свою любовь к нему с кем-то еще). одумайся, камон
Gibson Les Paul Deluxe '1971 // Guild M-75 '1974 //

Продам редкие Gibson, Fender, PRS по отличным ценам: https://vk.com/rad_meandr_guitars
 
No avatar
apopsis
Повідомлень: 135
З нами з: 05 березня 2013, 16:24

30 липня 2015, 11:10

to RonnieF:

Ты всегда так заядло приводишь всяческие аргументы в пользу Эпифонов и им подобных дабы показать нерациональность покупки Гибсона либо же превосходство над ним. Твое мнение идет в разрез с мнением большинства, и в этом вроде ничего страшного, такое бывает.
Как почитателю Гибсон ЛПСт/ЛПК мне хочеться понять, что наталкивает тебя на подобную аргументацию.
Скажи пожалуйста, какую музыку ты играешь? На каких инструментах ты эту музыку играешь?
На каких моделях гитар Гибсон ты пробывал играть (и что там за звукачи) и в какой аппарат/примочи?
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

30 липня 2015, 11:16

Ну форум був би не цікавий якби всі з усіма згоджувалися.
Такий собі нудний клуб по інтересам!
А так я відчуваю в собі міссію нести альтернативну думку. ;)
А думка проста - для творчості і музичного успіху інструмент не такий вже і важливий, як це підносять на вітчизняних форумах.
Це збиває з пантелику навіть досвідчених людей, шо вже говорити про молодих пацанів, які цього начитаються і будуть 10 років збирати бабло на бразільський полісандр, бо все інше "нє звучить".
Тому і привів приклад успішного пацана з Епіфоном (by Gibson, тому і в цій темі).
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

30 липня 2015, 11:28

to RonnieF:

Ты всегда так заядло приводишь всяческие аргументы в пользу Эпифонов и им подобных дабы показать нерациональность покупки Гибсона либо же превосходство над ним. Твое мнение идет в разрез с мнением большинства, и в этом вроде ничего страшного, такое бывает.
Как почитателю Гибсон ЛПСт/ЛПК мне хочеться понять, что наталкивает тебя на подобную аргументацию.
Скажи пожалуйста, какую музыку ты играешь? На каких инструментах ты эту музыку играешь?
На каких моделях гитар Гибсон ты пробывал играть (и что там за звукачи) и в какой аппарат/примочи?
Я НЕ кажу шо Гібсон погані гітари.
Прекрасні, але переоцінені.
"бытует мнение", що якшо грати не на дорогому іструменті то за замовчуванням звук - гамно.
От ця теза мене завжди коробить - є прекрасні азіатські інструменти, а звук "гамно" нарулується і на ЛПК :)
А якшо немає хороших музичних ідей і руки з жопи, то дорогий інструмент теж не врятує.
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

30 липня 2015, 11:28

Ось так група де пацан грає на Епіфоні бай Гібсон набрала за 6 днів під 3 мільйони переглядів...
Практика розходиться з форумною теорією...
(В кліпі пацан саме з цим епіфоном - https://www.epiphone.com/Products/Les-Pa ... ustom.aspx)

Ну і звичайно можу сказати шо це і відповідь як мало слухачів у мітала ;)

PS
Всім критикам шо тіпа 'музло гавно', 'це не музика', 'дрючать одним пальцем' хочу нагадати - вони завтра гратимуть на епіфоні перед стадіоном фанатів, а ви завтра гратимете на гібсон кастомі в сімейках на кухні коту!
Всім рокєнрола! :beer:
На рахунок Епіфона: 1. по-перше він за гру на цьому Епі отримує гроші, тобто банально заробляє; 2. по-друге на ньому Гібсонівські датчики, а оскільки це електрогітара, то так чи інакше коливання струн перетворюються в електичні імпульси, тому звучати він може, інше питання, що фірмовий інструмент красивіший і зручніший, та й внесок дерева там додає до звуку; 3. на рахунок пацанів з Епі, які збираюсь стадіони vs домашніх гітаристів в трусах, які грають для котів, приведу цитату Артура Шопенгауера: "Самые прекрасные творения каждого искусства, благороднейшие создания гения, для тупого большинства людей навеки остаются книгой за семью печатями и недоступны для него, отделенного от них глубокой пропастью, как недоступно для черни общение с королями", тому краще грати талановиті речі коту, ніж "мітол" не дуже розумним людям; 3. на рахунок того, що можна грати на концертах не на супердорогих інструментах, я особисто грав на Лідстарі і відіграв не один концерт та ще й на легендарному Зумі-505, бо тоді просто не було нормальних інструментів, а примочки паяли самопальні, але просто якщо є гроші, то навіщо грати на казна-чому?
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

30 липня 2015, 11:41

але просто якщо є гроші, то навіщо грати на казна-чому?
100%
Але це і проблема.
Людина збирає гроші, дрочить на гітару, вичитує спєки, дивиться ютуби, все таке інше і НЕ ГРАЄ на тому шо є.
Бо закладена думка "на дорогому якісному інструменті піде рокєнрол"
Не піде.
Якшо на лідстарі не іде - на гібсоні теж не піде.
  • 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 100
 

Alert: