Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

  • 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 100
 
Аватар користувача
Andy
Повідомлень: 345
З нами з: 24 грудня 2012, 11:06

30 червня 2015, 08:45

ну началось :)
Лумису, Петруччи и остальным семиструнщикам расскажите, что вторично, а что нет :)
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

30 червня 2015, 10:53

ну началось :)
Лумису, Петруччи и остальным семиструнщикам расскажите, что вторично, а что нет :)
Не-не, этим как раз не надо :no: У них все первично и круто, равно как и у Тосина Абаси, Расти Кули и других :pray:
Кстати, 7-ми струнка ИМХО поинтереснее дропания строя, я может когда-то поробую. Гибсон вроди тоже вырустил 7-ми струнку если не ошибаюсь.
 
Аватар користувача
scorpion
Повідомлень: 117
З нами з: 24 грудня 2012, 14:26

30 червня 2015, 11:07

имхо, пониженные строи просто повод по выпедриваться игрунам типа на гитаре, и вокалист здесь вообще никам боком. Имеет огромный смысл строить гитару на пол тона ниже, когда играешь с духовыми, т.к. они все играю в бемольных строях, и гитаристу приходится играть в бемольных "не гитарных" т.е. редко применяемых тональностях в гитарной музыке, все таки гитарная музыка играется больше в диезных тональностях, и гитаристы мыслят ими как правило, а не такими как Си-бемоль, Ми-бемоль, Ля-бемоль. А тут гитару на пол тона ниже опустил, и импровизируй аппликатурами типичных, знакомых тональностей Ля, Ми, Си...
 
No avatar
Violet Ponosov
Повідомлень: 268
З нами з: 31 грудня 2012, 18:27

30 червня 2015, 13:14

У Pretty Reckless строй зачем-то на полтона спущен, мы делали каверы в стандартном строе с повышением, вокалистка вроде справилась. Но все-таки зачем-то это было им нужно.

И у них гитарист еще тот любитель полуакустик!

Зображення

И епифона не испугался

Зображення
Востаннє редагувалось 30 червня 2015, 13:35 користувачем Violet Ponosov, всього редагувалось 1 раз.
 
Аватар користувача
Poe
Повідомлень: 277
З нами з: 17 лютого 2013, 20:32

30 червня 2015, 13:22

Кстати, Вай тоже иногда не умеет играть - ибо понижает Иуда! :smoke:
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

30 червня 2015, 13:57

У Pretty Reckless строй зачем-то на полтона спущен, мы делали каверы в стандартном строе с повышением, вокалистка вроде справилась. Но все-таки зачем-то это было им нужно.

И у них гитарист еще тот любитель полуакустик!


И епифона не испугался
ща "знатоки" скажуть шо треба орієнтуватися виключно на (далі цитата) "ВСЕМИРНОИЗВЕСТНЫЕ ГРУППЫ"
Бо якшо дехто якоїсь групи не знає, то ця група відразу стає відсталою і гаражною.
І взагалі гаМном. :shit:
:degenerat:
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

30 червня 2015, 16:23

Кстати, Вай тоже иногда не умеет играть - ибо понижает Иуда! :smoke:
Так я же говорил ВСЕГДА (см. пост выше), что "все хорошо в меру"! Пониженный строй или дополнительная 7-я струна должны служить каким-то ХУДОЖЕСТВЕННЫМ целям, для выражения определенной музыкальной идеи, вот как на видео Вая, что привожу в пример :see:
А если строй "чем ниже, тем лучше" и риффы тупые + рев или визг вокалиста + не соло, а набор нот, то это как раз я не приветсвую, и не один я, заметьте :hi:


У Pretty Reckless строй зачем-то на полтона спущен, мы делали каверы в стандартном строе с повышением, вокалистка вроде справилась. Но все-таки зачем-то это было им нужно.

И у них гитарист еще тот любитель полуакустик!


И епифона не испугался
ща "знатоки" скажуть шо треба орієнтуватися виключно на (далі цитата) "ВСЕМИРНОИЗВЕСТНЫЕ ГРУППЫ"
Бо якшо дехто якоїсь групи не знає, то ця група відразу стає відсталою і гаражною.
І взагалі гаМном. :shit:
:degenerat:
Ну-ну, бачу зачепило :) ВСЕМИРНО ИЗВЕСТНЫЕ - це групи, які знає широке коло людей, які заснували стиль чи внесли вагомий вклад у його розвиток і є ТАЛАНОВИТИМИ АБО ГЕНІАЛЬНИМИ, от Metallica, наприклад. А те, що хтось слухає якісь групи, які він вважає відомими і про які хтось написав статтю у вікіпедії, то це не є критерієм. У коледжі Берклі чи Гітарному Технологічному Інституті при вивченні рок-музики точно НЕ викладають рифи цих 10500 груп з написом назви в дусі "Розірвані Кишки" готичним шрифтом у дроп-ЛЯ-СІ-ФА, крім таких, як, до прикладу, Animal as Leaders. Не переймайтесь, хороший смак - це також мистецтво слухати важливе і не засмічувати свій мозок мотлохом ;) До речі, я більш ніж упевнений, що такі гурти, як Brecker Brothers, Rippingtons, Spyro Gyra, Mezzoforte і т.д. Вам невідомі, а вони, тим не менше, є загальновідомими :umnik:
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

30 червня 2015, 16:49

До речі, я більш ніж упевнений, що такі гурти, як Brecker Brothers, Rippingtons, Spyro Gyra, Mezzoforte і т.д. Вам невідомі, а вони, тим не менше, є загальновідомими :umnik:
Так, жодної не знаю. іііі....не стверджую шо це фуфло з ходу! ;)
Група Down теж ЗАГАЛЬНОВІДОМА. Просто вам була не відома. ;)
Ви ведете себе як підліток - "якшо я не знаю групи - то группа - фігня!"
Камон! Вже ж дорослий чоловік! ;)
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

30 червня 2015, 16:56

До речі, я більш ніж упевнений, що такі гурти, як Brecker Brothers, Rippingtons, Spyro Gyra, Mezzoforte і т.д. Вам невідомі, а вони, тим не менше, є загальновідомими :umnik:
Так, жодної не знаю. іііі....не стверджую шо це фуфло з ходу! ;)
Група Down теж ЗАГАЛЬНОВІДОМА. Просто вам була не відома. ;)
Ви ведете себе як підліток - "якшо я не знаю групи - то группа - фігня!"
Камон! Вже ж дорослий чоловік! ;)
Так я не й стверджував з ходу, спочатку я послухав хвилин 5, бо на більше терпіння не стало, дуже вухо різало в тому числі через саунд, банка на хай-гейні звучить просто жахливо як на мене, чесно якраз зразу й склалось враження чергової гаражної групи.
Підліток тут Ви, я переслухав стільки груп, що Вам і не снилось, у мене хороший смак і нічого з цим зробити не можу, слухаю лише важливі групи, в житті не так багато часу, щоб тратити його на посередностей. А от доводити з параноїдальною впертістю якусь фігню - це типово підлітковий стиль поведінки. Слухайте що хочете, це тема про Гібсон і крапка.
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

30 червня 2015, 17:05

будь здоров
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

30 червня 2015, 18:09


И у них гитарист еще тот любитель полуакустик!

Зображення
Красиво чёрная ЕС-ка смотрится
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

30 червня 2015, 18:53

Так я не й стверджував з ходу, спочатку я послухав хвилин 5, бо на більше терпіння не стало, дуже вухо різало в тому числі через саунд ...
Я от все думаю про цей підхід.
От якшо взяти чувака який не чув Мєталіку, і дати йому послухати концертний запис Франтіка і Сейнт Енгера. 5 хвилин.
Він складе адекватну картину музики/звуку Мєталіки за таких вхідних данних?
:popcorn:

PS
Шо б не було в пості оффтому - по темі:
гібсон - краще всіх. особливо з бразильським полісандром!! :headbanger:
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

30 червня 2015, 19:04

Так я не й стверджував з ходу, спочатку я послухав хвилин 5, бо на більше терпіння не стало, дуже вухо різало в тому числі через саунд ...
Я от все думаю про цей підхід.
От якшо взяти чувака який не чув Мєталіку, і дати йому послухати концертний запис Франтіка і Сейнт Енгера. 5 хвилин.
Він складе адекватну картину музики/звуку Мєталіки за таких вхідних данних?
:popcorn:

PS
Шо б не було в пості оффтому - по темі:
гібсон - краще всіх. особливо з бразильським полісандром!! :headbanger:
Так справа не в тому, що саунд живий, а в тому, що мені 5 хвилин вистачило, щоб зрозуміти, що нічого талановитого чи цікавого ця група з себе не представляє. Після прочитання поста я ще раз спробував, слухав і студійні записи вибірково, ну нецікаво і все тут, хоч що роби. От я для прикладу наведу відео з жахливим звуком Megadeth на концерті, ще й Мастейн налажав при співі, хтось явно писав на телефон. Але одразу чути, що група видатна при всіх мінусах концертного запису :pray:


А от про "відому групу", з таким пафосом представлену:
The Pretty Reckless — рок-группа из Нью-Йорка, возглавляемая актрисой и моделью Тейлор Момсен. Изначально названием группы должно было стать The Reckless, но его сменили на The Pretty Reckless из-за проблем с авторским правом на название. Дебютный альбом группы, Light Me Up, был издан 30 августа 2010.

Є різниця між групами всесвітнього рівня і проектом не самої відомої актриси чи всі мають падати при перших звуках цієї групи??? Доречі, в Мі-бемолі Мальмтсін грає з незапам'ятних часів.
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

30 червня 2015, 19:09

Для этих разговоров есть соответствующие темы. Кому интересно подискутировать приглашайте оппонентов туда! Не хочется махать админшашкой, но, похоже, прийдётся, если эта флудильня не закроется
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

30 червня 2015, 19:15

Для этих разговоров есть соответствующие темы. Кому интересно подискутировать приглашайте оппонентов туда! Не хочется махать админшашкой, но, похоже, прийдётся, если эта флудильня не закроется
Может перенести в "Почему так много металлистов..." или в тему про пониженые строи? :idea:
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

30 червня 2015, 19:52

Я переніс запитання сюди:
https://nash-rock.com/viewtopic.php?f=76 ... &start=575

Тільки ви, товарищ Вай2, по суті відповідайте. Про мій приклад з мєталікою. А то ви як політик відповідаєте ;)
 
No avatar
Violet Ponosov
Повідомлень: 268
З нами з: 31 грудня 2012, 18:27

30 червня 2015, 20:40

Є різниця між групами всесвітнього рівня і проектом не самої відомої актриси чи всі мають падати при перших звуках цієї групи???
В возрасте 15 лет, Мастейн снял свою квартиру, зарабатывая деньги продажей наркотиков. Одной из его покупательниц часто не хватало денег на покупку и поэтому она вместо денег давала пластинки таких групп как Iron Maiden, AC/DC, Motörhead и Judas Priest. Весной 1978 года Дейв бросает школу и целиком и полностью переключается на электрогитару в основном из-за бесплатных наркотиков и доступных женщин.
ну дальше я слушать не стал - все понятно, еще один Курт Кобейн ))
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

30 червня 2015, 20:45

ну дальше я слушать не стал - все понятно, еще один Курт Кобейн ))
Не-не, ещё один Курт Кобейн - это всемирно известный барабанщик, пардон, гитарист Dave Grohl. Кстати, мы переехали в "почему так много металлистов..."
Востаннє редагувалось 06 липня 2015, 19:35 користувачем Vai_2, всього редагувалось 1 раз.
 
Аватар користувача
слепой гонщик
Повідомлень: 1427
З нами з: 06 січня 2013, 22:56

30 червня 2015, 21:09

Для этих разговоров есть соответствующие темы. Кому интересно подискутировать приглашайте оппонентов туда! Не хочется махать админшашкой, но, похоже, прийдётся, если эта флудильня не закроется
Пришел лесник и выгнал всех к е....й матери
 
Аватар користувача
amirkhanov
Повідомлень: 1079
З нами з: 25 грудня 2012, 00:46
Звідки: Киев

01 липня 2015, 20:32

джаз-роГ
 
Аватар користувача
scorpion
Повідомлень: 117
З нами з: 24 грудня 2012, 14:26

01 липня 2015, 22:02

лес пол без нека не лес пол!!! Лучше без бриджа но с неком...

Кстати в чес прикол пикгарда на ЛП, в чем его смысл, и функция. Просто бесполезная вещь выходит, чисто эстетически?
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

01 липня 2015, 22:10

Какой ужас :uzhas: Это ещё похлеще LPJ :facepalm:
лес пол без нека не лес пол!!! Лучше без бриджа но с неком...

Кстати в чес прикол пикгарда на ЛП, в чем его смысл, и функция. Просто бесполезная вещь выходит, чисто эстетически?
Ну нет, защищает лак корпуса от царапания медиатором. Я часто замечаю, что при сильной атаке медиатор на пикгард соскальзывает.
У Мура если внимательно посмотреть между датчиками потертость лака на корпусе :see:
 
No avatar
Wadim
Повідомлень: 270
З нами з: 24 грудня 2012, 23:38

01 липня 2015, 23:17

лес пол без нека не лес пол!!! Лучше без бриджа но с неком...
Кстати в чес прикол пикгарда на ЛП, в чем его смысл, и функция. Просто бесполезная вещь выходит, чисто эстетически?
Вполне по фростеру, только крутилка есть лишняя)))
У некоего Jimmy Page во времена игры в основной группе на ЛП там прятались всякие переключалки фаз-шмаз и т.п.
А так да, типа не портить топ + редко, но метко используется как упор для пальцев (типа как в "прессах" или "жабах" thumb rest).
 
No avatar
apopsis
Повідомлень: 135
З нами з: 05 березня 2013, 16:24

02 липня 2015, 11:41

Товарищи, кто подскажет: стоит ли менять стоковые кандёры в тембрблоке Gibson LP Custom с топом из красняка на бумагомаслянные, аля ориджинал Бамблби :rubitsa: ит.д. ... если я тоном всё равно не пользуюсь?
Изменится ли глобальная фактура звука в лучшую/не лучшую сторону?

Сейчас вся пайка фабричная, звукониматели 57 Classic/57 Classic Plus. Сейчас звук и так ОЧЕНЬ нравится.

Фото начинки на сегодняшний момент:
Зображення

Чирз :beer:
 
Аватар користувача
Rad_meandr
Повідомлень: 1242
З нами з: 23 грудня 2012, 23:52
Звідки: Киев

02 липня 2015, 13:19

лес пол без нека не лес пол!!! Лучше без бриджа но с неком...

Кстати в чес прикол пикгарда на ЛП, в чем его смысл, и функция. Просто бесполезная вещь выходит, чисто эстетически?
вот у меня была такая гитара:
https://www.ebay.com/itm/Free-shipping-U ... 2802b76ab2
вообще с одним бриджевым П90.
и, должен сказать, она была очень универсальна, и расставаться было жалко, из-за ее притягивающей простоты и звука. а универсальность вся была в основном в динамике, ну и в двух крутилочках. Хотя конечно иногда хотелось запилить еще сингл в нек, каюсь)
Gibson Les Paul Deluxe '1971 // Guild M-75 '1974 //

Продам редкие Gibson, Fender, PRS по отличным ценам: https://vk.com/rad_meandr_guitars
  • 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 100
 

Alert: