Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

25 березня 2015, 00:15

Я розумію шо накидую на вентилятор, але все ж.

Ось два записи мейденів, пісня трупєр:

Тут Мюрей грає на Фендері, його соло десь з 2:35


Тут Мюрей грає на Жибсоні, його соло десь з 2:30


І там і там я чую той самий улюблений Айрон Мейден.
Тож чи так важлива гітара? Підбір звучків, пошук того самого мєдіатора, струн, бріджа і т. д.?
Чи може просто треба більше грати на гітарі, шоб грати як Мюрей?
:unsure:
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

25 березня 2015, 07:12

Дополню вопрос.
Краще грати з цицькою на деці, чи під нею? Чи може з цицьками грати на гітарі і не обов'язково?
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

25 березня 2015, 07:50

Дополню вопрос.
Краще грати з цицькою на деці, чи під нею? Чи може з цицьками грати на гітарі і не обов'язково?
Я худий, цицьок не маю, для мене проблема не актуальна, тому нажаль не зможу відповісти на це запитання! :degenerat:
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

25 березня 2015, 08:15

Если серьёзно, то на "СВОЕЙ" гитаре пальцы сами играют. И играть хочется. Гитара для себя, а не для слушателей. У меня лично именно так!
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
No avatar
mamont123
Повідомлень: 75
З нами з: 03 січня 2013, 09:22

25 березня 2015, 09:02

Я как то смотрел одну видео школу,не помню какую именно,но препод для объяснения роли фразировки и звукоизвлечения привел пример того как побывал на концерте Эрика Джонсона и у того прямо на сцене сгорел усилитель Фендер и ему выкатили Маршалл и когда он начал играть звучание практически не изменилось.Конечно сейчас набежит диванная гвардия,но лично я верю в эту историю,так как играют безусловно руки,плюс гитара и усилитель это только часть звукового тракта,а у современных артистов он обычно крайне сложный,многоступенчатый и обширный.
 
No avatar
Feanor
Повідомлень: 60
З нами з: 02 січня 2013, 12:08

25 березня 2015, 09:09

я согласен с товарищем VadVlad`ом и я еще думаю, каждая именитая( и не только) группа имеет "СВОЙ" саунд. И гитарист , какой бы не был бы у него музыкальный гир( гитара, бошка и т.д.) он настраивает тот звук к которому он привык. лично у меня так же, сколько всего у меня было, волей-неволей я настраиваю практически одинаковый саунд, который мил моему уху.
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

25 березня 2015, 10:36

От і я про те!
Гітара має бути передусім ергономічна.
А на кожній рєп. точці яке б не було обладнання і яка б не була зі мною гітара, я настроюю "мій" звук, який + - однаковий.
Тому всі апгрейди, вибір дерева, конструкції і т. д. це більше хоббі і радість для гітариста, а не для слухача.
 
Аватар користувача
koretzky
Повідомлень: 142
З нами з: 25 грудня 2012, 14:04
Звідки: Запорожье

25 березня 2015, 10:38

имхо, именно свой звук - это усилитель, эффекты,
звучки, кабы и т.д, в последнюю очередь гитара, но не руки.
Руки - это узнаваемые динамика, артикуляция, экспрессия итд
 
Аватар користувача
слепой гонщик
Повідомлень: 1427
З нами з: 06 січня 2013, 22:56

25 березня 2015, 11:01

С сиськой на деке однозначно лучше. Во всяком случае, внимания больше будет.
А по поводу играть или аппарат собирать - так одно другому не мешает. Меджик в пальцах - это, конечно, самое главное. Но на классном инструменте будет сыграно кайфовее, А на классном аппарате кайфовее прозвучит. Разве есть предел совершенству? Помните, уважаемый RonnieF, как вы взяли в руки мою гитару? И сразу обратили внимание, как она резонирует? Это вопрос отдачи инструмента. И что струны высоковато? Хотя они там даже чуток ниже стандарта - просто лады крупные. Это вопрос комфорта для ваших личных рук. Мы же все разные.
На приведенных вами видео обе темы звучат все же по разному. Мне больше по вкусу второй, гибсоновский, вариант. Я не любитель их музыки, но второй вариант хоть как-то держал мое внимание именно саундом.
Ну и да, гитару и аппарат мы выбираем в первую очередь для себя. В отличие от слушателя, музыкант слышит не только, как звучит тема, но и как она может (или должна) звучать.
Есть, конечно, музыканты, которым не особо важно, на чем шпилить. И есть обратные примеры. Тот же мой любимый Хендрикс в приоритете держал черный страт, но знаменитый блюз Red House исполнял на гибсонах. И некоторые другие темы тоже. Блекмор тот же - от шо, нехрен ему было делать - приклеивать к деке страта гриф? Стало быть, так ему звучалось лучше.
Так что, я считаю, и играть нужно как-можно больше и инструмент/аппарат изучать, выбирая то, что ближе всего к тому, что слышишь в своей голове. И то и другое очень важно для достижения главной цели - свободного самовыражения в музыке.
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

25 березня 2015, 12:41

та просто в нашу епоху споживання нове обладнання стає самоціллю. GAS і все таке.
Просто мене вразило шо чувак грав на фендерах, а тут грає на гібсоні, а все одно Мейден як Мейден.
А тут, розумієш, на форумах обговорюють різницю між махагоном гондураським і добре просушеною ольхою. :degenerat:
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

25 березня 2015, 12:59

А тут, розумієш, на форумах обговорюють різницю між махагоном гондураським і добре просушеною ольхою. :degenerat:
Так одне одному не заважає. Хтось гами дрючить, хтось гітари збирає, комусь просто цікаво поговорити на цю тему. Не бачу в тому проблеми. Усі при справах. А гарний стафф просто надихає на творчість. Твій же приклад доказує, що й великі музиканти міняють гітари в пошуках нових вражень. Не думаю, що в нього зламався Фендер, і він мусив позичити у когось Гібсон щоб зіграти концерт. Так що різниця є і не мала. І сенс в тому є, що доводить наведене тобою відео.
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

25 березня 2015, 14:31

Мій месадж в тому, що гітара не так вже сильно впливає на загальний саунд гурту як прийнято думати.
Тому не варто жити в вічних пошуках ідеального інструменту який зразу зробить весь саунд - не зробить! :) Якшо зручно грати, то і ОК - грай!
А колекціонувати гітарки я і сам люблю! :)

PS
Мюрею гібсон підігнав Адріан Сміт, який сам грає то на гібсоні, то на фендері то на підписному Джексоні. А звучить, знову таки, як Мейден і має звучати. ;)
 

Alert: