Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 21
 
Аватар користувача
soeri
Повідомлень: 1503
З нами з: 23 грудня 2012, 23:59
Звідки: Киев

21 квітня 2015, 02:06

Вброшу чуток...
Мешуга, шмешуга... там не музыка, там математика. Причем "теория хаоса".
Вот Моцарт - это дело! :umnik:
Клюнь ближнего... насри на нижнего...
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

21 квітня 2015, 07:09

Я мав на увазі, шо цей чувак в Ассі не міг зрозуміти як так - носити сережку.
А Вай2 з подібним рівнем експрессії не розуміє як може подобатися мєшуга.
От тільки це я мав на увазі, не більше.
Себе - як фаната мєшуги - я ототожнюю в данному випадку з хлопчиком Банананом :)
У мене намає жодної експресії, просто мешуга і подібне - це не музика. Це у Вас підвищений рівень експресії, характерний для віку до 18 років, який включає юнацький максималізм, бажання відкриття "нового", заперечення авторитетів і подібне. На рахунок Асси дуже мимо, бо хлопчика Банаана зарізали і втопили у морі, тому дуже невдалий спосіб висловити свою точку зору :degenerat:

Знову таки починали про цифру і лампу, а перейшли на особистості, це не просто негарно, а характеризує повне невміння спілкуватись, низький рівень загальної культури і відсутність аргументів. Слухайте що завгодно, але ж не опускайтесь до рівня Шарікова.
Вброшу чуток...
Мешуга, шмешуга... там не музыка, там математика. Причем "теория хаоса".
Вот Моцарт - это дело! :umnik:
Там не математика и не "теория хаоса", а просто хаос :see: Если пустить кота по клавишам, а потом это сыграть, то полуться мешуга :idea:
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

21 квітня 2015, 08:38

2Vai_2
Так от шо саме смішне, шо я не заперечую 'авторитетів'!
Я слуаю і люблю Сатріані, Вая ( рік назад з задоволенням сходив на його концерт), люблю ДжетроТал, КінгКрімсон, БлекСабат, ПінкФлойд, Еріка Джонсона, Френка Заппу, Діо, Слейд, Ролінгів, Мейден, АСДС і т. д.
Але при цьому всьому слухаю і цікавлюся новою музикою і сучасними стилями.
А у вас при слові Мєшуга виникає ненанивисть, ви кажете 'не музика' і т.д.
То хто з нас більш обмежено дивиться на музику?
 
Аватар користувача
Poe
Повідомлень: 277
З нами з: 17 лютого 2013, 20:32

21 квітня 2015, 08:46

Мешуга - говно!))))
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

21 квітня 2015, 08:54

Реп - кал!
 
Аватар користувача
слепой гонщик
Повідомлень: 1427
З нами з: 06 січня 2013, 22:56

21 квітня 2015, 10:03

Охота вам холиварить? Это бессмысленно.
Пани мають час та натхнення...
 
No avatar
gal
Повідомлень: 658
З нами з: 31 грудня 2012, 20:23

21 квітня 2015, 10:21

Соглашусь с Димой-тема себя изжила и покинула рамки конструктива.
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

21 квітня 2015, 12:26

2Vai_2
Так от шо саме смішне, шо я не заперечую 'авторитетів'!
Я слуаю і люблю Сатріані, Вая ( рік назад з задоволенням сходив на його концерт), люблю ДжетроТал, КінгКрімсон, БлекСабат, ПінкФлойд, Еріка Джонсона, Френка Заппу, Діо, Слейд, Ролінгів, Мейден, АСДС і т. д.
Але при цьому всьому слухаю і цікавлюся новою музикою і сучасними стилями.
А у вас при слові Мєшуга виникає ненанивисть, ви кажете 'не музика' і т.д.
То хто з нас більш обмежено дивиться на музику?
Я не те, щоб не цікавився як Ви висловились "новою" музикою, просто це в більшості випадків нецікаво, скучно і зіграно раніше на більш високому рівні. У мене купа друзів, які регулярно ще якусь електронщину пропагують крім цього всього, що Ви тут запостили. Я з поваги до них пару хвилин послухаю і вимимкаю, бо скучно, я одразу це все розкладаю на складові частини і не чую там нічого видатного. А от Ви ж не цікавитесь джаз-роком чи стилем фьюжн, які по своїй концепції виходять за рамки стандартних підходів до музики. Так що просто з часом усі ці гурти перестануть і Вас цікавити. Я у Ваші роки ще не таке слухав, але з років 18 зрозумів, що метал і рок загалом дуже обмежені стилі, хоча слухаю їх і зараз. Мешуга не музика для мене, бо не викликає власне музичних асоціацій, не тому, що я хочу дошкулити її поціновувачам. Хоча все суб'єктивно, для когось набір частот під драми є крутим клубняком. А узагалі тема не про смаки і не про музику, а про ЛАМПУ і ЦИФРУ! Дійсно тема завершилась як завжди тупим холіваром ні про що, певно не варто гаяти час на формах, а більше грати і розвивати хороший смак.
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

21 квітня 2015, 12:41

:okay:
ОК
 
Аватар користувача
MASSON
Повідомлень: 388
З нами з: 02 січня 2013, 12:51

21 квітня 2015, 12:55

Зображення
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

21 квітня 2015, 18:50

коротке резюме по темі, щоб якось завершити дискусію:
Цифра или аналог ?
Зображення
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

28 травня 2015, 10:59

Ось тут порівняння торпєди з імпульсами зі звуком знятим мікрофоном з каба:
https://forum.guitarplayer.ru/index.php?topic=338185.0

Повгадуйте, подивуйтесь результату! :)
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

04 листопада 2015, 00:05

Дали поюзати рекордер zoom H2n.
Дуже крута штука писати репетиції, концерти і все таке - рекомендую.
Прямо зараз вирішив погратися, і записа дома, на нічній гучності 4 семпли цим рекордером.
Звук він знімає дуже чесно - на записах рівно те шо я чую.
Ланцюжок запису такий - я -> гітара - > ЩОСЬ -> підсилювач на польовиках -> закритий каб 1х12"

От пропоную вгадати це ЩОСЬ.
Це або цифра, або аналог.
Може 4 різних прилади, а може 2, а може один на різних настройках.
Може все аналог, все цифра, 2 аналоги, 3 цифри і т. д.
От - спробуйте вгадати. :)

https://soundcloud.com/ronnief/sets/quizzz


PS
Ось відповіді:
https://www.dropbox.com/s/ppgrm8onjx6i5 ... rz.7z?dl=0
Качайте.
Пароль на архів скажу пізніше.
 
Аватар користувача
soeri
Повідомлень: 1503
З нами з: 23 грудня 2012, 23:59
Звідки: Киев

04 листопада 2015, 14:01

Угадывать сложно. Я уверен, что вполне окажется что многим (и мне) понравится "нелампа" и наоборот.
Но пофиг.
Я скажу так - "нравится" и "не нравится".
Так вот.

Нравится семпл № 4. Однозначно. This is how it should be.
Не нравится семпл № 3. Тоже однозначно. На мой вкус пахнет пластмассой.
Семплы № 1 и № 2 - "so, so". В принципе, ничего, но плосковато, глуховато как-то. И как для меня - многовато верха.

Повторюсь, не побоюсь оказаться посмешищем - но для меня оно звучало именно так.
Сенкс!
Клюнь ближнего... насри на нижнего...
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

04 листопада 2015, 15:06

И как для меня - многовато верха.
Це для того шоб гітара не випадала з міксу. :)
Я раніше сильно презенс прибирав коли звук відстроював, але в міксі з такими настройками провалювався відразу.
Тому привчив себе до такого звуку навіть коли граю один.
Ну, цікава відповідь, дякую.
пароль від архіву зараз скину в лічку! ;)
 
Аватар користувача
koretzky
Повідомлень: 142
З нами з: 25 грудня 2012, 14:04
Звідки: Запорожье

04 листопада 2015, 15:43

не знаю где лампа-нелампа, но №1 явно "живее" остальных, imo
 
Аватар користувача
soeri
Повідомлень: 1503
З нами з: 23 грудня 2012, 23:59
Звідки: Киев

04 листопада 2015, 21:39

Короче, я доволен своими ушами :smoke:
RonnieF - респект! :beer:
Клюнь ближнего... насри на нижнего...
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

05 листопада 2015, 10:29

Думаю, хто хотів - послухали.
Пароль на архів: nash-rock

Висновки кожен може зробити сам, а ось мої: сучасна цифра звучить як лампа.
Але в процах крім цього ще є шумодав, ефекти, тюнер + не потрібно важких комутацій.
В мене був zoom g5, який мене влаштовував як преамп в ретурн голови на репетиціях. Але не тру.
І я взяв Босс ГТ100 (чомусь не люблю Line 6 ;) ) щоб погратися з 4-х кабельним методом - думав використовувати звук голови (щоб все тру), а пре і пост ефекти з проца.
Але покрутивши його я зрозумів шо можу нарулити звук не гірше, і просто тикатися одним шнурком в ретурн, а не гратися чотирма кабелями. Щоправда, щоб нарулити звук треба було покрутити еквалайзер, позрізати фільтрами частотами, додати трохи хорусу для об"єму, трохи ревербу і т. д. Просто plug-and-play не вийде.
Але зробивши це один раз, я ношу свій звук з собою, і звучу +- однаково в ретурн будь якої голови з кабінетом 4х12. Пробував з маршалами, піві, рандалами, ігнатерами, ректіфаєрами.
Поясню, чому просто не граю в ці голови - їх треба гріти (+педаль грілка), треба тюнер (+тюнер) треба нойс гейт (не обов"язково, але +нойс гейт) треба ділей (+ділей).
І ці всі педалі треба живити, треба кабелі для комутації - ділейку то в петлю треба чіпляти.
А я хочу приходити і грати. :)
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

05 листопада 2015, 10:44

Думаю, хто хотів - послухали.
Пароль на архів: nash-rock

Висновки кожен може зробити сам, а ось мої: сучасна цифра звучить як лампа.
Але в процах крім цього ще є шумодав, ефекти, тюнер + не потрібно важких комутацій.
В мене був zoom g5, який мене влаштовував як преамп в ретурн голови на репетиціях. Але не тру.
І я взяв Босс ГТ100 (чомусь не люблю Line 6 ;) ) щоб погратися з 4-х кабельним методом - думав використовувати звук голови (щоб все тру), а пре і пост ефекти з проца.
Але покрутивши його я зрозумів шо можу нарулити звук не гірше, і просто тикатися одним шнурком в ретурн, а не гратися чотирма кабелями. Щоправда, щоб нарулити звук треба було покрутити еквалайзер, позрізати фільтрами частотами, додати трохи хорусу для об"єму, трохи ревербу і т. д. Просто plug-and-play не вийде.
Але зробивши це один раз, я ношу свій звук з собою, і звучу +- однаково в ретурн будь якої голови з кабінетом 4х12. Пробував з маршалами, піві, рандалами, ігнатерами, ректіфаєрами.
Поясню, чому просто не граю в ці голови - їх треба гріти (+педаль грілка), треба тюнер (+тюнер) треба нойс гейт (не обов"язково, але +нойс гейт) треба ділей (+ділей).
І ці всі педалі треба живити, треба кабелі для комутації - ділейку то в петлю треба чіпляти.
А я хочу приходити і грати. :)
Знаєш, Ронні, це той рідкісний випадок, коли я з Тобою абсолютно згоден! Я також пробував перейти на тру-аналоговий звук, але це дорого, незручно і для домашнього гітаризму невиправдано. Єдине я от також мав проци Босс, але Лайн 6 щось не складалось, усі їх хвалять, демки ніби звучать майже природньо, тут ще потрібно їх вивчити.
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

05 листопада 2015, 11:28

Ну якраз дома і можна включити ламповий преамп, аналогову ділейку (хоча вона і цифрова ;) ну ви знаєте), грілочку дістати.
А от везти все це на реп-точку, підключати, відстроювати - це вже якось накладно, і затрати не виправдовують результат ну ніяк.
 
No avatar
NoNaMe
Повідомлень: 345
З нами з: 24 грудня 2012, 13:52

05 листопада 2015, 11:32

скажу вам, что я больше всего доволен, когда использую связку проц+педали+ламповый усилок. только жаль, что такое бывает нечасто(( чаще всего проц+педали в разрыв проца
и как тут уже говорили, в проце для хорошего звука надо плотно крутить ручки
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

05 листопада 2015, 14:39


Висновки кожен може зробити сам, а ось мої: сучасна цифра звучить як лампа.
Опять Бендера понесло... :facepalm:
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

05 листопада 2015, 14:49


Висновки кожен може зробити сам, а ось мої: сучасна цифра звучить як лампа.
Опять Бендера понесло... :facepalm:
А ви нам розкажіть свій ВЛАСНИЙ досвід з цифрою, ми послухаємо.
В шо грали, як включали. ммм? :)
Бо якшо його немає - то як ви можете про цифру судити?
Я он напрягся, семпли записав, з лампою, з різними процами.
А ви от фейспалмите чомусь :unsure:
 
Аватар користувача
MASSON
Повідомлень: 388
З нами з: 02 січня 2013, 12:51

05 листопада 2015, 21:03

я вот года три уже тыкаю line6 M9 в морду фендер твин и очень доволен результатом, и цифра и аналог сразу и отлично
 
Аватар користувача
i1d
Повідомлень: 358
З нами з: 13 січня 2013, 10:01
Звідки: Киев

05 листопада 2015, 21:32

я вот года три уже тыкаю line6 M9 в морду фендер твин и очень доволен результатом, и цифра и аналог сразу и отлично
мне посчастливилось пообщаться с Маркусом Райлом (основателем Line 6 и отцом множества великих изобретений, среди которых не только POD, но и синтезаторы Oberheim, протокол ADAT и прочие Alesis'ы). Так вот я спросил у него "Маркус как ты видишь будущее всей гитарной темы в мире?" Его ответ мне показался очень правильным: "Будет все. Для тех, кто хочет лампу она останется, тем кто хочет про цифру тоже будет не скучно". И самое главное - одно не исключает другое. Комбинация аналога и цифры вполне жизнеспособна и интересна в современном гитарном мире.
https://jam.ua
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 21
 

Alert: