Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 25
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

21 жовтня 2013, 14:42

З неї випливає, що Ви не додаючи ІМХО, намагаєтесь повчати інших яку сам емузику слухати з позицій, що Ви слухаєте якусь особливу, складну музику і пропонуєте людям послухати цілих ТРИ раза, натякаючи, що з першого вони не зрозуміють, мабуть в силу обмеженості своїх розумових здібностей :see:
Маніпуляція фактами.
На шо я ще натякав, і шо ще мав на увазі? :facepalm:
Просто реально послухати треба пару разів, щоб чимось проникнутися, особливо якшо це щось нове для вас.
Ще я помітив, що ви не відповідаєте на незручні вам запитання.
Тому, прошу, скажіть:
1. Я можу сказати Оазіс і Блюр фігня, бо схожі на Бітлз. От послухайте їх, а потім Бітлз! Це шо - аналіз "на підставі відомих фактів про гармонію, мелодику, ритміку і т.д."? Чи моє ІМХО?
2. И вообще, какие параметры, единицы, величины, полученные из анализа помогут мне на 100% сказать, что вот Meshuggah гавно, а вот Битлз нет?
3. З приводу ", до речі, на цю группу ходить багато слухачів, а це показник" MESHUGGAH - Bleed (OFFICIAL MUSIC VIDEO) - 10 512 317 переглядів. Теж показник якості музики MESHUGGAH ?
 
Аватар користувача
soeri
Повідомлень: 1503
З нами з: 23 грудня 2012, 23:59
Звідки: Киев

21 жовтня 2013, 14:50

товарисчи умники, те кто критикует) выставьте плиз на показ свое творчество, очень хочеться услышать и "проанализировать". мне кажется вы судите по колбасным отрезкам.
Это сродни "...последнему доводу королей..." Вы считаете что, для того чтобы разобраться человеку что ему дороже ЖИЗНЬ или смерть, СВЕТ или тьма, нужно быть творческой личностью? Всё гораздо проще.
главное не заморачиваться и не ходить по крайностям. думаю, философские вопросы надо задавать первопроходцам-классикам. в их произведениях еще ярче чем в метале отоброжается настроение. Прокофьев, Шестакович-вот дезовики.
играть митол надо, но не увлекаться его философией. церберы загрызут)
слушаю джаз -негры веселятся. киллэмолл.
:hlop: :hlop: :hlop: :agree:
Клюнь ближнего... насри на нижнего...
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

21 жовтня 2013, 14:59

Тому, прошу, скажіть:
1. Я можу сказати Оазіс і Блюр фігня, бо схожі на Бітлз. От послухайте їх, а потім Бітлз! Це шо - аналіз "на підставі відомих фактів про гармонію, мелодику, ритміку і т.д."? Чи моє ІМХО?
2. И вообще, какие параметры, единицы, величины, полученные из анализа помогут мне на 100% сказать, что вот Meshuggah гавно, а вот Битлз нет?
3. З приводу ", до речі, на цю группу ходить багато слухачів, а це показник" MESHUGGAH - Bleed (OFFICIAL MUSIC VIDEO) - 10 512 317 переглядів. Теж показник якості музики MESHUGGAH ?
1. Оазіс і Блюр не фігня в принципі, а не тому, що схожі на Бітлз. Такий висновок можна зробити власне "на підставі відомих фактів про гармонію, мелодику, ритміку і т.д.". Але якщо Вам не подобюається, то це Ваше ІМХО.
2. Якщо говорити про абсолютні одиниці, то їх не існує, але музику MESHUGGAH можна з успіхом застосувати, скажімо, для тортур злочинців, достатньо в навушники включити пару альбомів і зізнаються в чому завгодно, лиш би це виключили.
3. З цієї точки зору Леді Гага набагато краща музика, бо у неї значно більше переглядів :degenerat: Lady Gaga - Applause (Official) - 86 442 780 переглядів. Значить її музика більш якісна, чим MESHUGGAH :see:
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

21 жовтня 2013, 15:02

P.S. Питання, про те, що Бітлз - "г" апріорі розглядатись не може, бо це одна з тих груп, яка зробила свій внесок у розвиток певних музичних форм.
 
Аватар користувача
soeri
Повідомлень: 1503
З нами з: 23 грудня 2012, 23:59
Звідки: Киев

21 жовтня 2013, 15:07

1. Оазіс і Блюр не фігня в принципі, а не тому, що схожі на Бітлз. Такий висновок можна зробити власне "на підставі відомих фактів про гармонію, мелодику, ритміку і т.д.". Але якщо Вам не подобюається, то це Ваше ІМХО.
2. Якщо говорити про абсолютні одиниці, то їх не існує, але музику MESHUGGAH можна з успіхом застосувати, скажімо, для тортур злочинців, достатньо в навушники включити пару альбомів і зізнаються в чому завгодно, лиш би це виключили.
3. З цієї точки зору Леді Гага набагато краща музика, бо у неї значно більше переглядів :degenerat: Lady Gaga - Applause (Official) - 86 442 780 переглядів. Значить її музика більш якісна, чим MESHUGGAH :see:
"Нефигня" - это та музыка, которая сделана качественно.
А качество может быть двух направлений - для души и коммерция. Счастливчики те, кто умудрился совместить их. :smoke:
И неважно, какого стиля музыка.
Леди Гага, которую упомянули выше - тоже качественный проект. Причем даже очень. Другое дело - что попса.

А за Битлов...
За Битлов и пиздюлей можно! :gai: :lupa: :protest:
Клюнь ближнего... насри на нижнего...
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

21 жовтня 2013, 15:08

1. Оазіс і Блюр не фігня в принципі, а не тому, що схожі на Бітлз. Такий висновок можна зробити власне "на підставі відомих фактів про гармонію, мелодику, ритміку і т.д.". Але якщо Вам не подобюається, то це Ваше ІМХО.
2. Якщо говорити про абсолютні одиниці, то їх не існує, але музику MESHUGGAH можна з успіхом застосувати, скажімо, для тортур злочинців, достатньо в навушники включити пару альбомів і зізнаються в чому завгодно, лиш би це виключили.
3. З цієї точки зору Леді Гага набагато краща музика, бо у неї значно більше переглядів :degenerat: Lady Gaga - Applause (Official) - 86 442 780 переглядів. Значить її музика більш якісна, чим MESHUGGAH :see:
1. Трівіум не схожий на Мейден. Такий висновок можна зробити власне "на підставі відомих фактів про гармонію, мелодику, ритміку і т.д.". Але якщо Вам не подобюається, то це Ваше ІМХО. Послухайте не одну їх пісню, а парочку.
2. Тут без коментарів, професійний аналіз музики MESHUGGAH музично освідченої людини.
3. Але ж ви самі пишите, шо на Конвкест "ходить багато слухачів, а це показник". Показник чого?
Он на леді Гагу мільйони ходять, а про перегляди ГангНам Стайлу я мовчу. Показник?

В кого проблеми з логікою? :unsure:
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

21 жовтня 2013, 15:14

1. Оазіс і Блюр не фігня в принципі, а не тому, що схожі на Бітлз. Такий висновок можна зробити власне "на підставі відомих фактів про гармонію, мелодику, ритміку і т.д.". Але якщо Вам не подобюається, то це Ваше ІМХО.
2. Якщо говорити про абсолютні одиниці, то їх не існує, але музику MESHUGGAH можна з успіхом застосувати, скажімо, для тортур злочинців, достатньо в навушники включити пару альбомів і зізнаються в чому завгодно, лиш би це виключили.
3. З цієї точки зору Леді Гага набагато краща музика, бо у неї значно більше переглядів :degenerat: Lady Gaga - Applause (Official) - 86 442 780 переглядів. Значить її музика більш якісна, чим MESHUGGAH :see:
1. Трівіум не схожий на Мейден. Такий висновок можна зробити власне "на підставі відомих фактів про гармонію, мелодику, ритміку і т.д.". Але якщо Вам не подобюається, то це Ваше ІМХО. Послухайте не одну їх пісню, а парочку.
2. Тут без коментарів, професійний аналіз музики MESHUGGAH музично освідченої людини.
3. Але ж ви самі пишите, шо на Конвкест "ходить багато слухачів, а це показник". Показник чого?
Он на леді Гагу мільйони ходять, а про перегляди ГангНам Стайлу я мовчу. Показник?

В кого проблеми з логікою? :unsure:
Молодець, знайшов логічну помилку в моїх фразах :)
1. Та слухав я не 1, і не парочку а пару альбомів.
2. На рахунок пункту 2, то в даному випадку це не "професійний аналіз", а суб'єктивне оціночне судження.

А от Конквест згаданий даремно в такому ракурсі. Це одна з небагатьох українських груп, яка має західний професійний рівень.
Я розумію, що хотілось мене дістати, але от такі групи потрібно підтримувати, щоб не було я Вадим пише - купа металістів і немає слухачів. До речі, у Вас чергова логічна помилка, про перегляди на ютубі писав не я.
А про Конквест думка така, що в наших реаліях, коли на їх концерти ходить стільки людей, то це дуже хороший показник.
 
Аватар користувача
soeri
Повідомлень: 1503
З нами з: 23 грудня 2012, 23:59
Звідки: Киев

21 жовтня 2013, 15:15

3. Але ж ви самі пишите, шо на Конвкест "ходить багато слухачів, а це показник". Показник чого?
Он на леді Гагу мільйони ходять, а про перегляди ГангНам Стайлу я мовчу. Показник?
Я просто уверен, что на Конквест ходили бы миллионы тоже, если бы знали о Конквесте.
К сожалению, в нашей стране не принято продвигать тяжелую музыку рок-направлений, потому что по главному правилу маркетинга надо "продавать то, что будет безусловно продано, а не то, что хочется продавать". Вот и продвигается попса и дискотечная софт-электронщина.х
Вот парни и выкручиваются собственными силами.
Вложи в них хотя бы часть того, что тратится на всякие "Алиби", Ани Лорак, Олейника и Дантеса (Боже, откуда я их знаю!? :v_mordu: ) и были бы Вам миллионы.

А пока, парни радуют тех, кто их понимает и ценит то, что они делают. И это уже немало :headbanger:
Клюнь ближнего... насри на нижнего...
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

21 жовтня 2013, 15:20

3. Але ж ви самі пишите, шо на Конвкест "ходить багато слухачів, а це показник". Показник чого?
Он на леді Гагу мільйони ходять, а про перегляди ГангНам Стайлу я мовчу. Показник?
Я просто уверен, что на Конквест ходили бы миллионы тоже, если бы знали о Конквесте.
А пока, парни радуют тех, кто их понимает и ценит то, что они делают. И это уже немало :headbanger:
Верно! Нужна PR-кампания, которая со временем даст результат :up:
... тратится на всякие "Алиби", Ани Лорак, Олейника и Дантеса (Боже, откуда я их знаю!? :v_mordu: )
А у меня сразу всплыло - Иван Дорн, Неангелы :facepalm: Боже, а я откуда этих знаю!? :v_mordu:
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

23 жовтня 2013, 14:35

А за Битлов...
За Битлов и пиздюлей можно! :gai: :lupa: :protest:
 
Аватар користувача
amirkhanov
Повідомлень: 1079
З нами з: 25 грудня 2012, 00:46
Звідки: Киев

01 листопада 2013, 13:56

Не читал, но осуждаю (с)))) :degenerat:

Для меня вполне чОткая ассоциация:

джаз-роГ
 
Аватар користувача
Ranzou
Повідомлень: 213
З нами з: 03 січня 2013, 11:24
Звідки: Burst City

01 листопада 2013, 17:23

Не читал, но осуждаю (с)))) :degenerat:

Для меня вполне чОткая ассоциация:
Развернуть
:stol: Ахаха! Такое надо где-то здесь начать собирать шоб не пропало! :popcorn:
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

01 листопада 2013, 17:27

Не читал, но осуждаю (с)))) :degenerat:

Для меня вполне чОткая ассоциация:
Развернуть
:stol: Ахаха! Такое надо где-то здесь начать собирать шоб не пропало! :popcorn:
Или такое :up:

 
Аватар користувача
amirkhanov
Повідомлень: 1079
З нами з: 25 грудня 2012, 00:46
Звідки: Киев

01 листопада 2013, 18:34

Владимирская Русь? :unsure: Варшавский мего-вокалист))) :degenerat:



Коменты к видео забавили) :popcorn:
джаз-роГ
 
Аватар користувача
Ranzou
Повідомлень: 213
З нами з: 03 січня 2013, 11:24
Звідки: Burst City

01 листопада 2013, 18:39

Варшавский мего-вокалист))) :degenerat:
Из разряда "поет он а стыдно мне"! Только услышал "но только важней очередей" все пздц, упал нах! :lol: :v_mordu:
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

01 листопада 2013, 19:34

Владимирская Русь? :unsure: Варшавский мего-вокалист))) :degenerat:

Коменты к видео забавили) :popcorn:
Я бы запретил русский рок как идеологически вредный и порочащий светлые идеи мировой рок-музыки :napalm:
 
Аватар користувача
Ranzou
Повідомлень: 213
З нами з: 03 січня 2013, 11:24
Звідки: Burst City

01 листопада 2013, 19:49

Владимирская Русь? :unsure: Варшавский мего-вокалист))) :degenerat:

Коменты к видео забавили) :popcorn:
Я бы запретил русский рок как идеологически вредный и порочащий светлые идеи мировой рок-музыки :napalm:
"Крупнейший историк нашего века А.Тойнби, говоря о месте репрессий в истории, отметил, что "меч репрессий, отведав крови, не может усидеть в ножнах". Иными словами, начав однажды кровавые репрессии, трудно пресечь этот процесс, пока он не пройдет кульминацию: на каждом шагу этого процесса порождаются мотивы для следующего, расширенного этапа."©
Развернуть
Но все таки я почти согласен! :lied:
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

01 листопада 2013, 20:05

"Крупнейший историк нашего века А.Тойнби, говоря о месте репрессий в истории, отметил, что "меч репрессий, отведав крови, не может усидеть в ножнах". Иными словами, начав однажды кровавые репрессии, трудно пресечь этот процесс, пока он не пройдет кульминацию: на каждом шагу этого процесса порождаются мотивы для следующего, расширенного этапа."©
Развернуть
Но все таки я почти согласен! :lied:
Не-не, никаких репрессий :no: Возродить худсоветы с участием тов.Блекмора, том.Мальмстина, тов.Стива Вая и гражданки Дженнифер Баттен, решением которых не рекомендовать выступление подобных групп :laugh: А заодно и тех, что одним пальцем :trollface:

https://lurkmore.to/%D0%A0%D1%83%D1%81%D ... 0%BE%D0%BA
 
Аватар користувача
Ranzou
Повідомлень: 213
З нами з: 03 січня 2013, 11:24
Звідки: Burst City

01 листопада 2013, 20:18

Отож-бо й воно! Сегодня этих, завтра "тех, что одним пальцем", а послезавтра захочется и самих слушателей "запретить". :) А если в параллельной реальности запретили бы "тов.Блекмора, том.Мальмстина, тов.Стива Вая и гражданку Дженнифер Баттен"? ;)
Развернуть
Зображення
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

01 листопада 2013, 20:26

Отож-бо й воно! Сегодня этих, завтра "тех, что одним пальцем", а послезавтра захочется и самих слушателей "запретить". :) А если в параллельной реальности запретили бы "тов.Блекмора, том.Мальмстина, тов.Стива Вая и гражданку Дженнифер Баттен"? ;)
Развернуть
Зображення
Тогда бы все с небвалым воодушевлением пели "Это РОК, РОК, РОООК" :rubitsa: А на вопрос "Чем занимаешься дружок? ", отвечали бы "Играю РООООК" :stol:
 
Аватар користувача
Ranzou
Повідомлень: 213
З нами з: 03 січня 2013, 11:24
Звідки: Burst City

01 листопада 2013, 20:31

Тогда бы все с небвалым воодушевлением пели "Это РОК, РОК, РОООК" :rubitsa: А на вопрос "Чем занимаешься дружок? ", отвечали бы "Играю РООООК" :stol:
"Это ПОП всех собрал под своим крылом, ПОП с тобой, ПОП со мной, ПОП зовет за собой! Это ПОП, ПОП, ПОООП!!11" :super:
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

01 листопада 2013, 20:32

Вспомнил свои первые пластинки меголейбла "Мелодия" с альбомами Круиза, Арии, Августа, Черного Кофе и даже ностальгия нахлынула :degenerat: :trava: :alik:
 
Аватар користувача
Ranzou
Повідомлень: 213
З нами з: 03 січня 2013, 11:24
Звідки: Burst City

01 листопада 2013, 20:36

Вспомнил свои первые пластинки меголейбла "Мелодия" с альбомами Круиза, Арии, Августа, Черного Кофе и даже ностальгия нахлынула :degenerat: :trava: :alik:
"Да-ни-лецДальний свет, дальний свет, свет, свееет!" :napalm: "Демон, ядерный демон, пусть навеки он останется снооооом, останется сном!" Зображення
 
Аватар користувача
Ranzou
Повідомлень: 213
З нами з: 03 січня 2013, 11:24
Звідки: Burst City

01 листопада 2013, 20:39

Еще "Джокер" Сени Сона доставлял. Правда то что они потом начали играть без него это эталонное УГ. Шо значит музыкально образованный жид человек... Ммм... :SJ:
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

01 листопада 2013, 20:41

Вспомнил свои первые пластинки меголейбла "Мелодия" с альбомами Круиза, Арии, Августа, Черного Кофе и даже ностальгия нахлынула :degenerat: :trava: :alik:
"Да-ни-лецДальний свет, дальний свет, свет, свееет!" :napalm: "Демон, ядерный демон, пусть навеки он останется снооооом, останется сном!" Зображення


Справедливости ради надо заметить, что Круиз как для совка таки играл неплохо, если б не тексты типа "Но есть на свете солнце, есть же и дети, Так вы у них спросите, что такое мир? " :facepalm:, так вообще было бы неплохо :up:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 25
 

Alert: