Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 21
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

18 квітня 2015, 11:30

То там в записі звук гівно з вашої точки зору, так?
 
No avatar
gal
Повідомлень: 658
З нами з: 31 грудня 2012, 20:23

18 квітня 2015, 18:41

То там в записі звук гівно з вашої точки зору, так?
з моєї точки зору нічого видатного там немає.
до того ж я не слухаю семпли.я слухаю музику,пісні.
ось це https://www.youtube.com/watch?v=hd7QSWdymd0 я вважаю видатним звуком,і записано воно з використанням Палмера.
а хто там десь грав у якому пості-то для мене зеро.у розумінні нуль.
мене особисто влаштовує звук аналога,я можу показати як аналог звучить у мене.
і готовий послухати ваш цифровий звук.
але ви мені тільки якісь пости 10 присилаєте.
то мені вже від такої пустої розмови досить нудно.є щось показати-покажіть,усі разом послухаємо.
я не застосовую вирази накшталт гівно,і навіть як мені не сподобається-такого особисто від мене не почуєте.
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

18 квітня 2015, 20:03

І я зі своїм зумом!
Ось так він звучить, якшо шо:
https://soundcloud.com/ronnief/telek
Отлично.
Качает что надо:-)
Ось ви вже слухали моє :) 100% цифра.
А пост 10 я навів як приклад того, шо ось конкретна людина - w angel з київського гурту конквест - нормально так пише дома туб візард через імпульси :)
 
No avatar
gal
Повідомлень: 658
З нами з: 31 грудня 2012, 20:23

18 квітня 2015, 20:12

І я зі своїм зумом!
Ось так він звучить, якшо шо:
https://soundcloud.com/ronnief/telek
Отлично.
Качает что надо:-)
Ось ви вже слухали моє :) 100% цифра.
А пост 10 я навів як приклад того, шо ось конкретна людина - w angel з київського гурту конквест - нормально так пише дома туб візард через імпульси :)
то,що я слухав вашого-нормально.для демо,зробленного дома.
при усій моїй повазі.
але звуком я б це не назвав би.нормально для домашнього запису.але не більше.
ось мій трек на старому Ректифайр преампі,який має далеко не найкращий спікосім.
якщо ви вважаєте що цифра звучить краще-особисто я з вами не згоден,що поробиш)
https://www.realmusic.ru/songs/667909
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

18 квітня 2015, 21:07

Ну у вас теж для демо - ок. Звучить не краще того, що записав w angel в туб візард і цифру! ;)
А сатріані в 92 використовував палмєр бо імпульсів-то не було ще!! :)
Я так думаю, шо людям які пройшли ту епоху дуже важко сприйняти те, що зараз будь хто дома на цифрі запише так, як вони в 90х не могли записати на студії.
Ну, прогрес йде. І список цей мене радує:
https://www.fractalaudio.com/artists.php
 
No avatar
gal
Повідомлень: 658
З нами з: 31 грудня 2012, 20:23

18 квітня 2015, 21:40

Ну у вас теж для демо - ок. Звучить не краще того, що записав w angel в туб візард і цифру! ;)
А сатріані в 92 використовував палмєр бо імпульсів-то не було ще!! :)
Я так думаю, шо людям які пройшли ту епоху дуже важко сприйняти те, що зараз будь хто дома на цифрі запише так, як вони в 90х не могли записати на студії.
Ну, прогрес йде. І список цей мене радує:
https://www.fractalaudio.com/artists.php
мій трек може і не краще того що записав в.энжел(як на мене краще,вам може щось інше вважається)).може-але ми начебто розмовляли про ваш трек vs мій)то по-перше)як різниці із вашим ви не чуєте-то це взагалі докорінно міняє сам сенс розмови)
стосовно того,що важко чи не важко сприйняти:
особисто мені пофіг.бо я знаю що підходить мені.
влаштовує вас ваш звук,ну що ж-пішіться з таким.може є поцінувачи такого звуку теж)).
стосовно списку-у 80-х список такий був у АДА МП1.хто з них використовує її тепер?))
списки-то взагалі.таке)ви самі-то вже до речі Акса маєте,чи так-розмовляєте про те,що на Ютубі чули?)
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

18 квітня 2015, 22:05

От того то я і просив у вас ДІ, бо порівнювати важкий звук і звук тєлєка трошки не корректно! ;)
Ось тут я вчився записувати пару років назад, приклад важкого звуку - 100% цифра теж:
https://m.soundcloud.com/ronnief/untitled1

А з приводу того шо чуваки перейшли з ади на акс - то тільки підтвердження прогресу.
Це як з телефону розкладушки мотрола, який був дуже крутий в свій час, перейти на смартфон нексус чи айфон. ;)
Хоча я досі можу ходити з тією розкладушкою, і показувати всім відео 2000х років, де по такому телефону говорять різні хороші люди, і казати 'вони наче не лохи ж'.
Ну ви зрозуміли аналогію ;)
 
No avatar
gal
Повідомлень: 658
З нами з: 31 грудня 2012, 20:23

18 квітня 2015, 22:21

От того то я і просив у вас ДІ, бо порівнювати важкий звук і звук тєлєка трошки не корректно! ;)
Ось тут я вчився записувати пару років назад, приклад важкого звуку - 100% цифра теж:
https://m.soundcloud.com/ronnief/untitled1

А з приводу того шо чуваки перейшли з ади на акс - то тільки підтвердження прогресу.
Це як з телефону розкладушки мотрола, який був дуже крутий в свій час, перейти на смартфон нексус чи айфон. ;)
Хоча я досі можу ходити з тією розкладушкою, і показувати всім відео 2000х років, де по такому телефону говорять різні хороші люди, і казати 'вони наче не лохи ж'.
Ну ви зрозуміли аналогію ;)
стосовно вашого прикладу важкого звуку-як кажуть "вибачте без образ".
із моїм звуком то порівнювати просто немає сенсу.ще раз вибачаюсь.
я скажу стосовно аналогій-мій основний телефон досі стара затаскана Нокіа 2005 року,затерта в хлам,але вона ловить сигналь скрізь,
навіть там,де його немає.я маю другий телефон модерновий Андроід.але-він мені просто пофіг,і більшість часу я проводжу із
Нокією.і мене(ви може здивуєтесь)-усе влаштовує)
ще один плюс вашого ставлення-я сподіваюсь що усі кинуться купувати Акса і Кемпера,а я придбаю Тріаксіс за 2 копійки))
і це мене теж влаштує)
звук-то звук,неможливо порівнювати старий телефон із фірмовим ламповим пристроєм))
але і старий телефон я ні на що не зміняю.бо він перфект робить те,для чого був зроблений.
а інтернет,ігри чи ще якась дурня-та вони мені у телефоні і нафік непотрібні)
не завжди то,що купують сьогодні-то є прогресом.як у випадку із Адою,так і у випадку з Аксом.
але як хтось вважає що це йому потрібно-ну добре.я і з цього матиму свій зиск)
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

18 квітня 2015, 22:49

Я так і знав шо у вас такий телефон!! :)
На тижні накатаю туб візард з імпульсами, бо бачу шо приклад В Еджела не канає, треба саме шоб я записав! ;)
А я запишу!
PS
І використовуючи вашу ж аргуменацію, додам - напевно Стів Вай і Пєтручі лохи, раз цифрою користуються! ;)
 
No avatar
gal
Повідомлень: 658
З нами з: 31 грудня 2012, 20:23

18 квітня 2015, 23:06

Я так і знав шо у вас такий телефон!! :)
На тижні накатаю туб візард з імпульсами, бо бачу шо приклад В Еджела не канає, треба саме шоб я записав! ;)
А я запишу!
PS
І використовуючи вашу ж аргуменацію, додам - напевно Стів Вай і Пєтручі лохи, раз цифрою користуються! ;)
в мене ДВА телефони))ви щось не уважні)) але улюблений-старий))
стосовно Вая та Петруччі-ви вважаєте що вони користуються виключно цифрою?)) щось я думаю ви погарячкували)
ну як вам не вистачило Сатріані-то я б В.Єнжела(я направді не знаю хто це) з усією повагою до Сатріані б не порівнював))
і ще хочу зазначити,що на відміну від вас я не відкидаю цифру взагалі,а наголошую що і те,і те дає свій результат.
зараз я Кемпер розглядаю-другим телефоном.але-другим))
а як що порівняти ціни Кемпера та Палмера-то теж цікаві питання постають,як гадаєте?))
наприклад ПОД,від якого усі були донедавна у захваті можу нагадати-що про нього сьогодні кажуть?))
чи Акс Ультра?))а лампа як була так і буде.))
пішіть,послухаю із задоволенням.
але замість Туб Візарда я б усе-таки спробував би професійний преамп.але то вже звісно вам вирішувати)
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

19 квітня 2015, 01:12

ну як вам не вистачило Сатріані-то я б В.Єнжела(я направді не знаю хто це) з усією повагою до Сатріані б не порівнював))
і ще хочу зазначити,що на відміну від вас я не відкидаю цифру взагалі,а наголошую що і те,і те дає свій результат.
1. Сатріані писався на студії, це зоооовсім інший рівень. А ми хотіли наче порівняти любительські записи. От я і скинув любительський домашній запис з імпульсами на лампі (про це був сир бор).
2. W Angel - це чувак з цієї групи - https://www.youtube.com/watch?v=ccwDvJfTIQU#t=90 Любить БМТ усілки і преампи і каби.
3. Я не відкидаю лампу. Ламповий преамп + імпульси - дуже класне рішення для дому, для запису, для гри в лінію і т.д.
4. Якшо давити авторитетами, то ось пацанчики в цифру грають: https://www.youtube.com/watch?v=e2ZvLb5K5Kk
 
No avatar
gal
Повідомлень: 658
З нами з: 31 грудня 2012, 20:23

19 квітня 2015, 10:29

Я взагалі нічим давити не збираюсь,бо навіщо це мені. Групу в.єнжела глянув-група як група. Може для вас це авторитет-то добре:-) я навіть пісню дослухати не зміг. У 'наших творениях' послухайте prona-краще й цікавіше у 1000 разів.:-)
Сатріані писав Екстремиста лінійкою гітара-усил-палмер-консоль нів. Цю лінійку повторити може кожен,ось про що я кажу.
Тобто даю вам нагоду використати професійний шаблон задешево.
А ви мені домашні записи і цифра. Вже безліч разів писав у цьому топі-влаштовує вас любительский рівень і бмт то й слава Богу.
А як хочете за дешево отримати професійний рівень-я написав як то робить Сатріані і я намагаюся ций шлях акцептувати.
А я зі свого боку навіть з нашоі розмови маю зиск-бо де б я ще мав у Дніпропетровську практику у спілкуванні украінською мовою.
То ж щиро вам вдячний:-)
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

19 квітня 2015, 11:00

Корінь протистояння лампа-цифра - в авторитетах. :)
Думаю нас з вами розділяє років 15, і ваші авторитети писались на тру лампі, користувалися аналоговими пристроями, і т. д. (Повторюся - бо інших не було!! :D)
А я бачу шо сучасні групи які пишуть афігєнні (з моєї точки зору) альбоми використовують цифру, а останні роки - для всього тракту, а не тілки для ефектів.
От тому для мене цифра - це шось звичне і зручне, для вас - не тру, бо ваші улюблені альбоми записані на труламі.
Нуякось так! :)
 
No avatar
gal
Повідомлень: 658
З нами з: 31 грудня 2012, 20:23

19 квітня 2015, 11:33

Я ж вже казав,що для мене взагалі немає протистояння:-)
Я просто кажу,що для мене цифра доповнює аналог. Хтось вже тендує аналог замінити цифрою повністю.
Має право. Але як гітара круто звучала вчора-то це й сьогодні звучить,нічого не змінилося від того,ще Акс вийшов чи ще щось:-)
Але завтра вийде новий процессор,а старий стане як ви кажете гівном. А лампа вже тут і буде тут і нічого не зміниться.
Поки звичайно іх ще вироблятимуть :-) :-) :-)
 
No avatar
Violet Ponosov
Повідомлень: 268
З нами з: 31 грудня 2012, 18:27

19 квітня 2015, 15:56

А я ось, до прикладу, як слухаю перші альбоми Black Sabbath, щоразу думаю, що най би зараз якийсь гурт видав демо з таким звуком - їх би негайно заплювали і відправили вчитись настроювати гітару та крутити ручки на комбіках. Але, бачте, тру лампа, аналоговий запис та й культові музиканти.
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

19 квітня 2015, 19:20

А я ось, до прикладу, як слухаю перші альбоми Black Sabbath, щоразу думаю, що най би зараз якийсь гурт видав демо з таким звуком - їх би негайно заплювали і відправили вчитись настроювати гітару та крутити ручки на комбіках. Але, бачте, тру лампа, аналоговий запис та й культові музиканти.
+1 :)
 
No avatar
gal
Повідомлень: 658
З нами з: 31 грудня 2012, 20:23

19 квітня 2015, 20:25

А я ось, до прикладу, як слухаю перші альбоми Black Sabbath, щоразу думаю, що най би зараз якийсь гурт видав демо з таким звуком - їх би негайно заплювали і відправили вчитись настроювати гітару та крутити ручки на комбіках. Але, бачте, тру лампа, аналоговий запис та й культові музиканти.
ті культові музиканти так качають,мають такий матеріал і такий тембр вокаліста-що багатьом ще вчитися й вчитися.
а те,що у нас "відправили"-то заздрощі у творчому колі-звичайна річ.І у театралів так,і у режисерів.
особливо тут у нас.як почитаєш інтерв"ю-і АС\ДС відсилали,і Мотлі Крю,і Хаммет грати не вміє,і Мальмстін лох))
а те,що відсилальщики самі нічого не вміють-то ж чукча не письменник,чукча читач.тобто критик)
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

19 квітня 2015, 21:16

Корінь протистояння лампа-цифра - в авторитетах. :)
Думаю нас з вами розділяє років 15, і ваші авторитети писались на тру лампі, користувалися аналоговими пристроями, і т. д. (Повторюся - бо інших не було!! :D)
А я бачу шо сучасні групи які пишуть афігєнні (з моєї точки зору) альбоми використовують цифру, а останні роки - для всього тракту, а не тілки для ефектів.
От тому для мене цифра - це шось звичне і зручне, для вас - не тру, бо ваші улюблені альбоми записані на труламі.
Нуякось так! :)
А я думаю проблема в тому, що людей навчили слухати МР-3 файли з сучасних гаджетів в кращому випадку через копійчані навушники. Тому писату можна хоч через що, аби зручніше і легше. Ото й пишеться 90 відсотків херні всякої бездушної, яку називають музикою. Все одно з телефона буде рипіти...
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

19 квітня 2015, 21:37

В усі часи 90% писали хрєні.
Те шо стало нетлєнкою це і є ті 10%
;)
 
No avatar
gal
Повідомлень: 658
З нами з: 31 грудня 2012, 20:23

19 квітня 2015, 22:33

В усі часи 90% писали хрєні.
Те шо стало нетлєнкою це і є ті 10%
;)
на щастя це не так.у 70 та 80 суперової музики було безліч.
 
Аватар користувача
MASSON
Повідомлень: 388
З нами з: 02 січня 2013, 12:51

19 квітня 2015, 23:09

В усі часи 90% писали хрєні.
Те шо стало нетлєнкою це і є ті 10%
;)
на щастя це не так.у 70 та 80 суперової музики було безліч.
так и сейчас много, как и фильмов хороших, трудно просто уследить за всем и много людей просто не в теме :boss:
 
No avatar
gal
Повідомлень: 658
З нами з: 31 грудня 2012, 20:23

20 квітня 2015, 00:00

В усі часи 90% писали хрєні.
Те шо стало нетлєнкою це і є ті 10%
;)
на щастя це не так.у 70 та 80 суперової музики було безліч.
так и сейчас много, как и фильмов хороших, трудно просто уследить за всем и много людей просто не в теме :boss:
c удовольствием увижу список достойной современной рок-музыки,помимо:
Creed
Alter Bridge
Pop Evil
All That Remains.
 
Аватар користувача
MASSON
Повідомлень: 388
З нами з: 02 січня 2013, 12:51

20 квітня 2015, 00:08

я вообще этих названий не знаю.
хорошей именно рок музыки сейчас может и мало, но также и фокстротов с ча-ча-ча стало мало и фильмов немых с каждым годом меньше. Рэйв вообще в андеграунд загнали
вобщем раньше однозначно было лучшеЗображення
 
Аватар користувача
слепой гонщик
Повідомлень: 1427
З нами з: 06 січня 2013, 22:56

20 квітня 2015, 10:01

[/quote]на щастя це не так.у 70 та 80 суперової музики було безліч.[/quote]
так и сейчас много, как и фильмов хороших, трудно просто уследить за всем и много людей просто не в теме :boss:[/quote]
c удовольствием увижу список достойной современной рок-музыки,помимо:
Creed
Alter Bridge
Pop Evil
All That Remains.[/quote]

1. Все сольники Рона Тала, включая самые последние, которые не альбомы.
2. Diablo Swing Orchestra, особенно, как на мой вкус, альбом 2009 года.
А что касается того, что в 70-80 суперовой музыки безлич было, не то что сейчас - послушайте на ютубе сборники, типа "best songs of 70's", "billboard top of 19..." и тому подобное. Убедитесь, что и тогда хлама было навалом. Конечно, отсутствие всемогущих технологий тогда выдвигало более высокие требования к исполнительскому мастерству - в первую очередь, вокалистов. Но сейчас высокие требования к инструменталистам, ибо народ разбалован хендриксами, беками и прочими.
 
Аватар користувача
slade61
Повідомлень: 83
З нами з: 02 січня 2013, 10:31

20 квітня 2015, 11:10

я вообще этих названий не знаю.
хорошей именно рок музыки сейчас может и мало, но также и фокстротов с ча-ча-ча стало мало и фильмов немых с каждым годом меньше. Рэйв вообще в андеграунд загнали
вобщем раньше однозначно было лучшеЗображення
Примитивненько и не совсем в тему.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 21
 

Alert: