Наш Рок - самый надёжный сайт для покупки музыкальных инструментов и оборудования! Здесь Вам не "втюхают" подделку или неликвид! Вы всегда получите полезный совет!

Правила форума
Помогите GOOGLE и др.поисковым системам повысить эффективность Вашего объявления!

1. Заголовок новой темы должен начинаться словом ПРОДАМ/КУПЛЮ или ОБМЕНЯЮ.
2. В Заголовке темы ОБЯЗАТЕЛЬНО указывать ГОРОД и ЦЕНУ!
3. Если в теме много лотов, то ОБЯЗАТЕЛЬНО указать в заголовке фразу "цены внутри" либо ДИАПАЗОН ЦЕН на лоты внутри темы!
4. Поднимать тему можно один раз в ТРИ дня!

Категорически ЗАПРЕЩЕНО: читать здесь Правила форума
 
zin11111
Сообщения: 62
Зарегистрирован: 24 янв 2013, 19:10

18 сен 2022, 13:35

Продам електрогітару Jackson SLSMG Soloist (Made in Japan, 2005 р.)
 
Характеристики:
Корпус: червоне дерево (махагоні)
Гриф: червоне дерево, 24 лади, сквозний; накладка – ебоні (чорне дерево).
Звукознімачі: Seymour Duncan SH-6 (брідж) + Seymour Duncan SH-6N (нек).
Брідж: Tune-O-Matic
Перемикач звукознімачів: 3-позиційний типу «Blade».
Мензура: 25,5.
Колір гітари: чорний; фурнітура: чорна.
 
Крутий, якщо не найкрутіший Джексон японської лінійки. Багато розписувати не буду. На кліні різкий і прострільний Seymour Duncan SH-6N вписався як до себе додому. На перегрузі гітара ричить просто страшними металами, словами не передам. Профі-рівень... Добре підходить для понижених строїв. Чи Cannibal Corpse чи «Ой у лузі червона калина…» – любе, залежно від задач гітариста… При цьому дуже зручна, аеродинамічна і, щонайголовніше, легка – будь-який сколіоз буде приємно здивований.
Стан назву відмінним. По косметиці кілька незначних закрашених сколів фарби на задній поверхні, і кілька поверхневих царапин в фарбі. Вигляд зовсім не псують, уваги не привертають, на звук, само собою, не впливають. Лади не зношені, анкер працює суперово. Відношення було бережним та акуратним. Доглядав і слідкував за чистотою, накладка чистилася і оброблялася данлоповським лимонним маслом. Гітара налаштована і готова до роботи: включай і грай. Зручна і добре лежить в руках, ефектно і шикарно виглядає вживу: мрія будь-якого металіста.
 
Гітара мене повністю влаштовує, але хочу перейти на семиструн і в продажі є гітара, яка мене цікавить! Якщо її заберуть – цю знімаю з продажу!
 
Ціна – 850$
 
Відправлю Новою Поштою
 
Тел.: 0978081267, Віталій
Вложения
1.jpg
2.jpg
5.jpg
 

Alert: