Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

 
No avatar
blazik
Повідомлень: 129
З нами з: 12 березня 2013, 21:41

04 жовтня 2016, 19:42

Шановні форумчани енд гітарні майстри! Прошу допомогти. Взяв недавно електороакустику Line 6 Variax acoustic 300.
Зображення
Інструментом задоволений, звучить кльово, дуже зручно, не заводить і т.д. Але справа така - на халтурах включаю її в хороший апарат PreSonus (крутий пульт з активною акустикою), там купа наворотів, різного типу гейтів і т.п. Гітара там не фонить. А от вдома, коли займаюсь, включаю її через пульт (Soundcraft ) і пішло в підсилювач Kenwood , появляється фон. Доторкаюсь до землі пульта - фон пропадає. Вдома апарат не заземлений, звичайно, бо розетки старі, вся мережа ще на 2-х жильному кабелі, дім побудований давно. Питання : екранування гітари в такому випадку не потрібне? Наскільки я розумію, потрібно просто заземлити вдома апарат? Кусок арматури і дріт через вікно все вирішуть? І взагалі, чи екрануються електроакустики? Там же ж контакту електроніки зі струнами немає? Тобто земля до стун не підведена, як в електоргітарах, струни контактують тільки з деревом. Наперед дякую за розумні коменти.
 
Аватар користувача
Taric
Повідомлень: 380
З нами з: 23 квітня 2013, 13:21

05 жовтня 2016, 00:45

Розкажу найпростіший спосіб: береш близько 30 сантиметрів мідного дроту і з однієї сторони припаюєш до крокодильчика (це такий зажим з зубчиками), а з іншої сторони просто зачищаеш. Зачищену сторону чепляеш на масу шнура (краще всього розкрутити частково штекер-джек і до нього примотати), а крокодильчика чепляеш на 1-2 струни біля отворів струнотримача. Коли будеш рукою касатися перших струн на яких таким чином буде маса - фону не буде. Це найпростіший спосіб який використовувая в на концертах коли грав на акустиці з купою примочок та прибамбасів. На рахунок заземлення дома - читай ПУЕ, Не все так просто)
 
No avatar
blazik
Повідомлень: 129
З нами з: 12 березня 2013, 21:41

05 жовтня 2016, 17:07

дякую, я так приблизно прикидав, щоб землю кинути на струни, але ж не хочеться гітару дирявити, щоб до струн заземлитись...
 
Аватар користувача
Taric
Повідомлень: 380
З нами з: 23 квітня 2013, 13:21

05 жовтня 2016, 18:16

дякую, я так приблизно прикидав, щоб землю кинути на струни, але ж не хочеться гітару дирявити, щоб до струн заземлитись...
Мій варіант як раз той де дирявити не треба) Крокодила чипляй так щоб спирався на першу струну одним краєм і на другу іншим
 
No avatar
blazik
Повідомлень: 129
З нами з: 12 березня 2013, 21:41

13 листопада 2016, 00:39

ну так, воно просто буде видно дріт зверху від джека до струн по деці, але в принципі яка мені вдома різниця.. має працювати, завтра знайду крокодильчик, попробую.дякую
 

Alert: