Правила форума
Помогите GOOGLE и др.поисковым системам повысить эффективность Вашего объявления!

1. Заголовок новой темы должен начинаться словом ПРОДАМ/КУПЛЮ или ОБМЕНЯЮ.
2. В Заголовке темы ОБЯЗАТЕЛЬНО указывать ГОРОД и ЦЕНУ!
3. Если в теме много лотов, то ОБЯЗАТЕЛЬНО указать в заголовке фразу "цены внутри" либо ДИАПАЗОН ЦЕН на лоты внутри темы!
4. Поднимать тему можно один раз в ТРИ дня!

Категорически ЗАПРЕЩЕНО: читать здесь Правила форума
 
AndrijW
Сообщения: 71
Зарегистрирован: 28 дек 2012, 11:28

26 янв 2015, 11:52

Продам цифрове сценічне піаніно YAMAHA CP-5 за $1700. Стан дуже добрий. В наявності педаль.

Тут відео з ним https://www.youtube.com/watch?v=EFmJVWF-0-E

88 дерев'яних клавіш (NW-STAGE), 305 тембрів + 17 тембрів рояля, поліфонія: 128 ноти, потужний процесор ефектів, SCM AWM2 динамічні стереосемпли, 2 зони, 2 колеса, 6 контролерів ефектів, підключення мікрофона, запис аудіо файлів, MIDI, USB.

Нова унікальна технологія генерації звуку Spectral Component Modeling чудово відтворює 17 тембрів акустичних фортепіано і вантажних електрик-піано, а також чудово відповідає натисненню, тим самим, забезпечуючи найкращу експресію з усіх можливих. Більш того, СР5 оснащений 305 іншими тембрами і різними ефектами, щоб задовольнити найширші музичні вимоги. Система Spectral Component Modeling фундаментально відрізняється від технологій, коли-небудь застосовуваних в інструментах YAMAHA. У поєднанні з технологіями семпліювання і моделювання, нова система SCM дозволяє передати кожен нюанс гри музиканта.

Дерев'яна клавіатура NW-STAGE створена на основі 100-річного досвіду у виробництві акустичних фортепіано YAMAHA. Технологія мінімізації вібрування, а також покриття клавіш із синтетичної слонової кістки створюють чудове відчуття під час гри.

Функція запису та відтворення в форматах MIDI та аудіо CP5 дозволяє записати Вашу гру в форматі MIDI і в будь-який момент відтворити. Крім того, Ви можете зберегти свій твір як Аудіозаписи на USB флеш-карті. Аудіо файл потім можна відредагувати, використовуючи програмне забезпечення Cubase AI5, яке поставляється разом з інструментом СР5.

Підключення мікрофона.
Володіючи можливістю підключення мікрофону і безліччю різних ефектів, СР5 дозволяє Вам грати і співати вживу. У поєднанні з функцією відтворення аудіо файлів, все це дає незаперечні переваги при виконанні музичних творів.

Андрій
мій контакт: 095-571-63-14
e-mail: voicejam@gmail.com
Вложения
yamaha1.jpg
yamaha4.jpg
yamaha5.jpg
 
AndrijW
Сообщения: 71
Зарегистрирован: 28 дек 2012, 11:28

24 мар 2015, 11:21

ПРОДАНО!
 

Alert: