Джон
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 09 июн 2017, 16:48

13 окт 2018, 16:45

Добрий день. Я клавішник, у мене є пісня, яку я хотів би записати з вокалісткою. Стиль пісні - соул. Демо-запис надішлю.
Шукаю людину, яка могла би записати (саунд-продюсер, звукорежисер тощо) за символічну ціну (допомогти в творчості, а не просто загребти грошей).
Просто так аби було записувати не хочеться, кінцевий результат має лунати на світовому рівні (так, наче запис відбувався у США у 1972-2018 рр. ), і я над цим працюю.
В зв'язку з цим у мене до Вас наполегливі побажання, прошу поставитися до них серйозно.
-У вас повинен бути широкий багаж прослуховування західної світової музики (найосновніше - щоб ви, зокрема, слухали старий соул (такі імена як Prince, Aretha Franklin, Curtis Mayfield, Marvin Gaye, Dusty Springfield, Otis Redding, а не тільки Nirvana і Ленінград, як у тисяч київських звукорежисерів);
-Обов'язкова наявність якісних звуків роялю та органу. Це - основне. Якісне концертне електропіано з такими патчами - був би просто ідеальний варіант для запису. Якщо немає, то будемо щось разом думати.
Як я це бачу: аранжування має бути щось середнє між цими двома піснями https://www.youtube.com/watch?v=n99NQ02Y7BE та https://www.youtube.com/results?search_ ... ain+prince але з акцентом на клавішні. Деталі по електронній пошті - sevchyk@gmail.com
 

Alert: