Правила форума
Помогите GOOGLE и др.поисковым системам повысить эффективность Вашего объявления!

1. Заголовок новой темы должен начинаться словом ПРОДАМ/КУПЛЮ или ОБМЕНЯЮ.
2. В Заголовке темы ОБЯЗАТЕЛЬНО указывать ГОРОД и ЦЕНУ!
3. Если в теме много лотов, то ОБЯЗАТЕЛЬНО указать в заголовке фразу "цены внутри" либо ДИАПАЗОН ЦЕН на лоты внутри темы!
4. Поднимать тему можно один раз в ТРИ дня!

Категорически ЗАПРЕЩЕНО: читать здесь Правила форума
 
zin11111
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 24 янв 2013, 20:10

26 сен 2020, 15:43

Продам майстровий ламповий гітарний комб Fender Princeton (30 Вт). Еталонний правильний, ламповий, вінтажний звук. Fender почав їх робити ще в 50-х роках в різних модифікаціях. Досить часто їх можна побачити в найрізноманітніших гітарних обзорах. Справжній ламповий хедрум для тих, хто хоче дорослий звук. На кліні звучить об’ємно, яскраво, прострільно, голосно. На перегрузі - акуратно і вишукано, нічого зайвого. По частотах нічого не вилазить, ніякого бруду і шуму. Прекрасно дружить з педалями, особисто випробував з топовими гітарними бутіковими перегрузами (Weehbo Morbid Drive, Wampler Triple Wreck, Toneczar Openhaus, Dr. Scientist The Elements, PiodFX What You Want 2). Все звучало і звучить круто - просто кайф. На борту також є пружинний реверб (розміщений внизу) та аналогове тремоло (Speed, Intensity), еквалайзер (Bass, Treble). Жодна ручка не шуршить і скрипить. Динамік Eminence Patriot Black Mountain 12” 30 Вт (Made in USA). Лампи мають запас ресурсу надовго. Наскільки мені відомо, емуляція цього комба є в багатьох гітарних процесорах, як еталонна.
Стан відмінний, практично новий. Користувався акуратно, лише в домашніх умовах, на домашній гучності, без диких угарів і вандалізму. При цьому запас гучності дуже солідний. Виглядає багато і вишукано, на фото видно, вживу ще краще. Продаю у зв’язку зі зміною деяких фінансових пріоритетів, без поспіху і метушні. Оскільки комб майстровий і може викликати певні упередження – наполегливо запрошую приїхати і послухати особисто. Свого часу також почув його наживо, і вирішив обзавестись ним, не дивлячись нінащо і, не розбираючись в технічних нюансах – звук сам сказав за себе і його було повністю достатньо. Покупець буде задоволений на 100%. Цінителі оцінять. Оригінальні на Ebау – 2000-2400 $.
 
Ціна – 570 $
 
Знаходиться в м. Бучач. Можна обговорити відправку Новою Поштою, хоча, насамперед, бажаним був би самовивіз.
 
Тел.: 0978081267, Віталій.
Вложения
111.jpg
222.jpg
333.jpg
 

Alert: