Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

 
No avatar
dummy
Повідомлень: 90
З нами з: 16 лютого 2013, 22:39

25 березня 2013, 16:53

Продам Paul Reed Smith PRS Custom 22 2000-го року в хорошому стані. Колір - Vintage Amber. Інструмент шикарний, як по звуку так і ззовні, повністю оригінальна комплектація. Є замітні сліди використання: декілька невеликих сколів, потертості від пряжки ремня ззаді, невеликі вмятини. По звуку інструмент дуже універсальний, покриває багато музичих стилів. ГІтара в мене вже більше 2-х років, в свій час саме її продавав Rad_Meandr. Жодних проблем з інструментом за цей час, лише приємні враження і відчуття. Дуже важко продавати інструмент :???: Причина банальна: хочу PRS Custom 22 в темній кольоровій гаммі (зелений, синій, charcoal та ін.) Може в когось є такий - з радістю поміняюсь.

В комплекті хард кейс та всі документи.

Відправка Новою Поштою по всій Україні. тел 063 617 37 07

П.С. При покупці, брідж з підстроєчними сідлами буде замінений на стандартний фіксований. Брідж на фото можна придбати за окрему плату.



Зображення

Зображення

Зображення
 
Аватар користувача
Noddy
Старший модератор
Повідомлень: 842
З нами з: 26 грудня 2012, 18:39
Звідки: Киев

27 квітня 2013, 18:48

Строгое предупреждение от модератора !
Уважаемый пользователь,это инструмент тоже висит в продаже у пользователя из Днепропетровска, https://vk.com/ladkorguitars?z=photo8580 ... 55442_1167 "так как понимать тебя Саид?"("Белое солнце пустыни")?
Не хочу Вас обижать напрасно,но убедительно прошу разъяснить ситуацию,и в самые кратчайшие сроки.
Keep on rocking !!!
 
Аватар користувача
Ladkor
Повідомлень: 591
З нами з: 01 березня 2013, 11:53
Звідки: Днепропетровск

28 квітня 2013, 19:57

ко мне часто обращаются помочь что-то продать, т.к у меня большая посещаемость ресурсов, попросил помочь, я помогаю :agree:
Валик очень порядочный продавец, профессионал своего дела и отличный компаньон! :beer:
думаю остальные вопросы отпадают :gai:
PRS Custom 22 Artist 1-Piece Top, PRS Hollowbody w/Piezo, 1977 Gibson Les Paul Standard Tobacco All Original, 1980 Guild F412, Fractal Audio Axe FX2
Продам отличные инструменты из наличия и под заказ из США
 

Alert: