Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

 
No avatar
blazik
Повідомлень: 129
З нами з: 12 березня 2013, 21:41

11 серпня 2015, 13:15

Продам оригінального американця. Бріджевий знімач замінено на вертикальний хамб у формі сингла DiMarzio Fast Track 1, що надало універсальності гітарі і прибрало фон на перегрузі. Колір - Metallic Purple, дуже красиво на світлі переливається. Скол - один на фото біля нижнього стреплоку, фронтально непомітно. Решту без сколів. Задня частина деки - непомітні сліди від поясу гудзика. Так зване "скло" звучить, як у всіх нормальних штатовських стандартів. Можна приїхати послухати, пощупати. Продаю дешевше, бо на грифі на останніх ладах вже від часу трішечки зліз лак, але на гру і звук абсолютно не впливає. Лади - ще можна грати, але в перспективі бажано поновити, це треба індивідуально щупати. Все на фото, серійник і т.д. Тремоло 2-х болтове. Інструмент доглянутий. В подарунок ремінь Fender зі стреплоками, кейс пластиковий Guitar Resiearch. Ціна 800 $. Юра. Льв. обл. М.Городок. 098 844 51 84
Зображення Зображення
Зображення Зображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Зображення
Востаннє редагувалось 13 серпня 2015, 12:48 користувачем blazik, всього редагувалось 1 раз.
 
No avatar
mproper2009
Повідомлень: 142
З нами з: 19 січня 2013, 23:36

11 серпня 2015, 17:38

Нормальний опис решта не помітно, заїди в дереві на грифу ой як погона лікуються((
 
No avatar
blazik
Повідомлень: 129
З нами з: 12 березня 2013, 21:41

14 серпня 2015, 20:37

Був я у львівського майстра Кудрицького (він переладовував мені Ібанез ) - сказав, що це нормально робиться. Його словам я довіряю, сам переконався, наскільки професійно він все робить.


Останній раз піднімалось blazik на 14 серпня 2015, 20:37.
 

Alert: