Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

 
Аватар користувача
Rad_meandr
Повідомлень: 1242
З нами з: 23 грудня 2012, 23:52
Звідки: Киев

10 листопада 2021, 15:36

Зображення

Продам Supro Super Seven '1964 Calypso Blue

640 доларів

Цю гітару я придбав свого часу виключно під Shiva the Destructor, де в мене підвищений на 3 півтони стрій. Зазвичай я юзав там Лес Поли, натягав струни 8-38 на мензуру 24.75 і страждав від того, як же ці тонкі струни, натягнені ніби в яйцерізці, роблять боляче моїм пальцям. Ще я постійно рвалися 1ша та 4та. Тоді перейшов на 9-42 - рватися стали менше, але натяжіння ще підвищилося - стало ще менш приємно.

Тож, після останнього запису вирішив забити на цю ідею зовнішнього вигляду та характеру «Лес Пола з Р90», що супроводжували мене останні 10 років. Подивився в сторону вінтажних Fender Duo Sonic / Musicmaster кінця 60х - початку 70х. Там було 2 версії - з мензурою 24 та 22.5 - от мене цікавили останні, бо 9-42 на моєму Ягуарі (мензура 24) - також не дуже рятували в плані полегшення натяжіння. Але в 2019му році вже виявилось, що навіть ці моделі, на які ще в 2010му ніхто особливо не дивився, стали коштувати грошей (овер 1.5к), які я не був готовий віддати на цю затію. Та ще й зовнішній фактор «просто меланький Страт» - не сприяв епатажу.

Хоча в мене був колись Duo Sonic мекс початку 90х як раз варіант із 22.5 мензурою, ще й дуже кльово перефарбований. Але я його продав тоді за 400 доларів, бо тоді ще не знав, що на мене чекає в майбутньому.)

==
Отже, я почав сьорч всього, що б мало мензуру 22.5 або менше, було б вироблене в США в 60-70х, та коштувало не більше 900 доларів. І виглядало б при цьому якось нетипово.

Випадково натрапив на цей Supro Super Seven (я НЕ ЗНАЮ, чому в цієї моделі така назва).
Балів йому додало й те, наскільки мало він важив - знаходив інфу про 2 - 2.2 кг (так і виявилось). Моя спина зраділо потирала руками.)

Характер звуку цієї гітари зараз - занадто м’який для мене. Я Знаю, що можна з цим зробити, щоб витиснути з нього те, що мені потрібно: потрібно замінити лади на сталь, замінити бридж з дерев’яного на стальний, додати 2 сучасні гострі сингли по боках від рідного, щоб отримати різкий конкретний бридж та округлий нек (нижче є фото, де я приклав ЖМ-датчики, що ідеально підходять для цього).
Рідний сингл - звучить казково. Блюзова знахідка. Це щось типу GoldFoil виробництва компанії Valco. Замість ручки тону Олексій Макайда встановив 3х-позиційний фільтр (щось подібне є на Gretsch), що зрізає верхні частоти.

==
Але, по-перше, в цій гітарі вже нема гострої необхідності, бо я знайшов собі Gretsch Roc Jet початку 70х, що якимсь чином настільки радує мене попри високе натяжіння струн (там мензура 24.6), по-друге, все перераховане тягне на 400 доларів, по-третє, ця гітара має свій прекрасний унікальний характер, яким можна насолоджуватись, якщо не намагатися витиснути з неї щось, чого в ній нема.

Віддача - Феноменальна для гітари з короткою мензурою. Дуже теплий приємний акустичний тон. Можна ставити мікрофон, записувати чисто акустичне звучання і навіть якось його юзати, бо прикольно.
Можна юзати як тревел-гітару. Навіть не розбираючи, вона дуже коротка, а якщо все ж таки розібрати, то стане приємним те, що гриф кріпиться всього 2ма болтами.

==
ТАМ зазвичай їх продають/купляють за 500-650, що перетворюється на 650-800 ТУТ. Ставлю мінімум від цього, плюс - на гітарі можна кайфувати одразу ж, нічого не треба робити, гриф рівний, електроніка працює. Замінити лади та додати ще звукознімачів - це вже якщо ви точно знаєте, чого вам не вистачає і чого ви від неї хочете. Туди ж - заміна кілків, якщо захочете щось більш сучасне.

Були ще червоні - як на мене - взагалі не той візуальний ефект, що привабив мене до цієї гітари:
https://reverb.com/item/1048565-supro-s ... ntage-1965

Були ще білі - прикольніші:
https://www.ebay.com/itm/203627014097?V ... 3627014097

Основна частина - Calypso Blue, як моя:
https://reverb.com/item/45281476-supro- ... lypso-blue

==
Специфікації:
Дека: скоріше за все, це вільха
Гриф: клен
Накладка: палісандр
Мензура: 22 дюйми (це я поміряв, бо "3/4 scale", як скрізь пишуть - не відповідає дійсності)
Лади: 20
Звукознімачі: рідний Valco Single Coil
Електроніка: гучність, 3х-позиційний фільтр
Вага: 2 кг
Виробництво: США, 1964 рік


=================================================
Також є обмін на наступні гітари, яких в мене ще не було: Mosrite Ventures 65, Gibson Les Paul Catalina SeaFoam Green, Gibson ES-330, Gretsch G6134B Black Penguin, Fender Jaguar (matched headstock pre-CBS), Washburn USA PS5, Tom Anderson Cobra T, Yamaha Weddington Custom, Travis Bean TB1000S, Peavey T-60, Gene Baker B3 Phoenix, Nik Huber Krautster, Koll Duo Glide, Kauer Daylighter, Duesenberg Caribou, Ruokangas, Don Grosh ElectraJet VT, Collings 360 LTM, PRS Paul's Guitar, PRS Modern Eagle II.

Будь-яку мою гітару можна придбати за схемою, розтягнутою до трьох місяців:
- 1/3 вартості - ставлю резерв, щоб ви були впевнені, що гітара нікуди від вас не подінеться;
- через місяць ще 1/3;
- а потім ще 1/3 - і я віддаю або відправляю вам гітару.

Гітара знаходиться в Києві. Можу відправити по Україні.

тел: 095-52четыре-84-ноль0
e-mail: radmeandrrad(песик)gmail.com

fb: https://www.facebook.com/radmeandrguitars/

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення 
Gibson Les Paul Deluxe '1971 // Guild M-75 '1974 //

Продам редкие Gibson, Fender, PRS по отличным ценам: https://vk.com/rad_meandr_guitars
 

Alert: