Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

 
Аватар користувача
Rad_meandr
Повідомлень: 1242
З нами з: 23 грудня 2012, 23:52
Звідки: Киев

16 січня 2021, 19:09

Зображення

* Продам Greco Les Paul Standard ‘1978 Blue

490 доларів

Японська копія Лес Пол Стандарту від компанії Greco, вироблена 1978го року в Японії (точну назву цієї моделі я не знаю, бо не дуже шарю в японцях).
Топ - кленова фанера, під якою, скоріш за все (відштовхуючись від досить малої ваги та на простукування), є невеликі пустоти. 
Характеру Gibson Les Paul тут немає - в цій гітарі менше нижньої середини та густини. Вона більш різка та яскрава. Досить об’ємна завдяки пустотам. Дуже голосно звучить не підключена!
Рідні звукознімачі виробництва Maxon.
Гриф - кленовий із трьох шматків. Гриф рівний, анкер працює.
Накладка - палісандр.
Лади - нові.
Бридж - рідний. Хотів його замінити на Gibson ABR-1, щоб був більший метч із Гібсоном візуально, але лишив рідний, бо ще потрібно було б тоді поміняти рамки звукознімачів та болтики, а мені зараз не до цього.
Кілки замінені на Gotoh Locking. від рідних залишилося под одній зайвій дірці. Якщо вас це непокоїть, можу встановити звичайні Gibson Deluxe з пластиковими шляпками, використавши всі рідні дірки.)


Було бажання пофарбувати його прям в Pelham Blue, як деякі симпатичні лімітовані LPR7. Але колір топу вийшов темнішим від нього. Лишив такий, бо, зрештою, цей голубий темніший від Pelham Blue настільки ж, наскільки задня чатина йього Греко темніша (більш вишнева), ніж звичні беки на тих LPR7. На мій погляд, топ та бек зараз пасують один одному.

Нещодавно мені написали, що фотки на моєму пойобаному вінтажному рок-н-рольному паркеті відштовхують від покупки. Тому сфоткав в новому стилі.))


=================================================
Також є обмін на наступні гітари, яких в мене ще не було: Mosrite Ventures 65, Gibson Les Paul Catalina SeaFoam Green, Gibson Les Paul Elegant, Gibson ES-330, Gretsch G6134B Black Penguin, Fender Jaguar (matched headstock pre-CBS), Washburn USA PS9200, Washburn USA PS5, Tom Anderson Cobra T, Yamaha Weddington Custom, Travis Bean TB1000S, Peavey T-60, Gene Baker B3 Phoenix, Schecter USA CS Tempest, Brian Moore DC/1, Nik Huber Krautster, Koll Duo Glide, Kauer Daylighter, Duesenberg Caribou, Ruokangas, Don Grosh ElectraJet VT, Collings 360 LTM, PRS Paul's Guitar, PRS Modern Eagle II.

Будь-яку мою гітару можна придбати за схемою, розтягнутою до трьох місяців:
- 1/3 вартості - ставлю резерв, щоб ви були впевнені, що гітара нікуди від вас не подінеться;
- через місяць ще 1/3;
- а потім ще 1/3 - і я віддаю або відправляю вам гітару.

Гітара знаходиться в Києві. Можу відправити по Україні.

тел: 095-52четыре-84-ноль0
e-mail: radmeandrrad(песик)gmail.com

fb: https://www.facebook.com/radmeandrguitars/

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення 
Gibson Les Paul Deluxe '1971 // Guild M-75 '1974 //

Продам редкие Gibson, Fender, PRS по отличным ценам: https://vk.com/rad_meandr_guitars
 

Alert: