Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

Правила форуму
Головне Правило Розділу:
на один аргументований відгук про роботу Майстра, останній може дати одну розгорнуту відповідь. На цьому обговорення припиняється! І жодних "адвокатів"!
З Повагою! Адміністрація
 
No avatar
suicidal_fan
Повідомлень: 573
З нами з: 23 грудня 2012, 21:05
Звідки: Kyiv

04 липня 2013, 08:38

Шукаю майстра для лакування нітролаком/шелаком однієї дорогої гітари. Бажано, щоб той знаходився на Україні.
Рекомендуйте, якщо маєте досвід спілкування з такими.
Майстрів, накшталт DStar можна не рекомендувати - він ремонтами не займається. Та й з нітрою він не працює, наскільки я розумію..
ВадВлад казав про якогось чувака з Білої Церкви. Шо то за чувак, хто знає?


Дякую!
Не тот дурак, кто говорит глупости, а тот, кто дурак! (c)
 
Аватар користувача
dis89
Повідомлень: 829
З нами з: 24 грудня 2012, 09:42
Звідки: Київ
Контактна інформація:

04 липня 2013, 09:15

Шукаю майстра для лакування нітролаком/шелаком однієї дорогої гітари. Бажано, щоб той знаходився на Україні.
Рекомендуйте, якщо маєте досвід спілкування з такими.
Майстрів, накшталт DStar можна не рекомендувати - він ремонтами не займається. Та й з нітрою він не працює, наскільки я розумію..
ВадВлад казав про якогось чувака з Білої Церкви. Шо то за чувак, хто знає?


Дякую!
Обратись к Юрану, он это может сделать.
Покращення вже сьогодні
 
Аватар користувача
TIGROWL
Повідомлень: 363
З нами з: 24 грудня 2012, 09:14

04 липня 2013, 09:26

Шукаю майстра для лакування нітролаком/шелаком однієї дорогої гітари. Бажано, щоб той знаходився на Україні.
Рекомендуйте, якщо маєте досвід спілкування з такими.
Майстрів, накшталт DStar можна не рекомендувати - він ремонтами не займається. Та й з нітрою він не працює, наскільки я розумію..
ВадВлад казав про якогось чувака з Білої Церкви. Шо то за чувак, хто знає?


Дякую!
С Белой Церкви это братья Гавриленко, действительно хорошо и по нормальным ценам делают. В контакте они есть. Вот например https://vk.com/gavrylenko_custom_shop
https://vk.com/tigrowl
 
No avatar
suicidal_fan
Повідомлень: 573
З нами з: 23 грудня 2012, 21:05
Звідки: Kyiv

04 липня 2013, 10:25

Шукаю майстра для лакування нітролаком/шелаком однієї дорогої гітари. Бажано, щоб той знаходився на Україні.
Рекомендуйте, якщо маєте досвід спілкування з такими.
Майстрів, накшталт DStar можна не рекомендувати - він ремонтами не займається. Та й з нітрою він не працює, наскільки я розумію..
ВадВлад казав про якогось чувака з Білої Церкви. Шо то за чувак, хто знає?


Дякую!
С Белой Церкви это братья Гавриленко, действительно хорошо и по нормальным ценам делают. В контакте они есть. Вот например https://vk.com/gavrylenko_custom_shop
Дякую! Походу, крутий майстер.. Напишу йому.


Ще будьласка підкиньте пару майстрів!
Не тот дурак, кто говорит глупости, а тот, кто дурак! (c)
 
Аватар користувача
amirkhanov
Повідомлень: 1079
З нами з: 25 грудня 2012, 00:46
Звідки: Киев

04 липня 2013, 16:06

У Кролика в Аваксе красят очень красиво...
джаз-роГ
 
Аватар користувача
dis89
Повідомлень: 829
З нами з: 24 грудня 2012, 09:42
Звідки: Київ
Контактна інформація:

04 липня 2013, 17:28

от кстати да, Авакс очень даже
Покращення вже сьогодні
 
No avatar
suicidal_fan
Повідомлень: 573
З нами з: 23 грудня 2012, 21:05
Звідки: Kyiv

22 липня 2013, 12:06

Карочє.
Вирішив самостійно все зробити. Купив шеллак (італійський світлий очищений), подивився на юТубі розумних людей і сам прийнявся за лакування.
Спочатку виходило жахливо... Але згодом насобачився. Скоро відзвітую за результатами. :hi:
Мова йде про мій багатостраждальний ЛП традішнал, на якому я сухим льодом розтріскував лак десь у січні п.р. Приблизно місяць тому я зняв з нього УСЕ лакове покриття за допомогою промислового фену та вирішив православно перелачить. Доречі традішнал був масно змазаний липкою нітрою - товстенний шар, десь 1 мм. :facepalm: Я весь знятий лак акуратно зібрав у пакетик для сміття.. грамів 200 було точно..
Не тот дурак, кто говорит глупости, а тот, кто дурак! (c)
 
Аватар користувача
Миша
Повідомлень: 246
З нами з: 29 грудня 2012, 11:26

27 липня 2013, 12:40

Карочє.
Вирішив самостійно все зробити. Купив шеллак (італійський світлий очищений), подивився на юТубі розумних людей і сам прийнявся за лакування.
Спочатку виходило жахливо... Але згодом насобачився. Скоро відзвітую за результатами. :hi:
Мова йде про мій багатостраждальний ЛП традішнал, на якому я сухим льодом розтріскував лак десь у січні п.р. Приблизно місяць тому я зняв з нього УСЕ лакове покриття за допомогою промислового фену та вирішив православно перелачить. Доречі традішнал був масно змазаний липкою нітрою - товстенний шар, десь 1 мм. :facepalm: Я весь знятий лак акуратно зібрав у пакетик для сміття.. грамів 200 було точно..
;)
Интересная тема....
из серии "сам себе доктор".......
т. 050 915 42 31
 
No avatar
solos
Повідомлень: 2
З нами з: 21 лютого 2013, 19:17

10 серпня 2013, 21:42

Если бы чуть раньше увидел...Совсем недавно ремонтировал ЛП традишнл в Джеме, еще не проданный, было пару сколов. Лак там конечно...
 
Аватар користувача
suisider
Повідомлень: 209
З нами з: 24 грудня 2012, 01:01
Звідки: JAM.UA Kiev

10 серпня 2013, 23:12

Если бы чуть раньше увидел...Совсем недавно ремонтировал ЛП традишнл в Джеме, еще не проданный, было пару сколов. Лак там конечно...
а что именно не так с лаком у ЛП Традишнл?
Лампы JJ-electronic (slovakia) для гитарных усилителей, преампов и т.д. https://nash-rock.com/viewtopic.php?t=59
 

Alert: