Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

08 грудня 2015, 00:48

Повернемося до теми Хелікса.
Я повернувся до Хелікса, і нарешті нормально потестив на рєпі в ретурн 4х12" стека.
Відчуття казкові. Один з найкращих саундів на яких я грав.
Дуже зручно щось підкручувати (наприклад гейн, чи мікс ділейки) - доторкнувся пальцем до свіча, відразу педаль на екрані, відразу крутиш параметри. Повне відчуття роботи з аналоговим бордом. Тут я думаю АХ8 зливає, бо як не настрой дома через комп, а щось підкручувати доводиться завжди. І в хеліксі це робиться в пару дотиків, без меню, підменю, якихось десяти пейджів і т. д.. До Хеліксу я вважав що найзручніше придумали ЗУУМ в Г5 - 4 екранчики, на кожному педаль, під кожним екранчиком 3 крутілки і кнопки пейдж, можна скролити вліво-вправо по віртуальному борду. Що можна придумати зручніше (думав я)? Придумали Хелікс.
Підсилювачі дуже класно реагують на ручку гучності гітари - від хайгейну можна перейти на майже чистий, впевнено сідають в мікс.
Класні режими роботи футсвічів - або всі на пресети, або всі на ефекти, або 50 на 50 - одна полоса ефекти, інша - пресети (для мене так найзручніше). Кожен фітсвіч підписаний чи то назвою пресету чи то ефектом - не треба запам"ятовувати що в тебе назначено на FS6 сьогодні :)
Словом, це апарат нового покоління, який однозначно створить революцію в гітаризмі. Аби тільки нарешті Line6 почали задовольняти попит - його тупо ніде купити...
 
No avatar
NoNaMe
Повідомлень: 345
З нами з: 24 грудня 2012, 13:52

08 грудня 2015, 16:06

меня беспокоит как он переживёт эксплуатацию в боевых условиях. насколько прочная педаль. как чистить внутренности от пыли и грязи. насколько прочные экраны
 
Аватар користувача
soeri
Повідомлень: 1503
З нами з: 23 грудня 2012, 23:59
Звідки: Киев

08 грудня 2015, 17:41

меня беспокоит как он переживёт эксплуатацию в боевых условиях. насколько прочная педаль. как чистить внутренности от пыли и грязи. насколько прочные экраны
Наверное если лупить молотком - не выдержат... :unsure:
А так... если все предыдущие их девайсы стоИчески выдерживали все, то и Хиликс выдержит.
Я думаю, это последнее, за что вообще стоит волноваться.

В любом случае, за полторы штуки баксов не купить весь спектр эффектов (я не говорю уже об эмуляторах усилителей), которые есть в нем.
Можно купить 3 Страймона и на этом все. Но... мы-то хотим все)
Клюнь ближнего... насри на нижнего...
 
No avatar
NoNaMe
Повідомлень: 345
З нами з: 24 грудня 2012, 13:52

08 грудня 2015, 17:49

ну про молотком то понятно, но типичная ситуация когда ты или кто-то роняет шнурок и он летит джеком вниз (или XLR, если микрофонный) то очень переживаю, что стекло не выдержит попадания.
про пыль. постоянно замечаю слой пыли на педалях и проце. я так вижу, что способ крепления педали экспрессии способствует попадания грязи внутрь. лучше бы крепление было менее экзотичным, но дырка была чем-то закрыта
 
Аватар користувача
soeri
Повідомлень: 1503
З нами з: 23 грудня 2012, 23:59
Звідки: Киев

08 грудня 2015, 19:58

Многие мои знакомые музыканты (не говоря уже об известных) заматывают свой борд в стретч-пленку, дабы не покрывать борд слоем грязи.
Понимаю, это слегка затрудняет доступ к "быстрой" смене настроек "налету", но в целом - это вариант.

Ну и я не думаю, что в промежутках между выступлениями, репетициями и "побыстрячку поиграть" хранить проц/борд в чехле - есть проблема.
Ведь то же самое и с гитарами - регулярно вытираемая пыль и грязь никогда не станут проблемой.
Ну а оставленный на 2 месяца в пыли борд, разумеется, однажды заявит о себе в плохом смысле (как и любой другой прибор).
Поэтому, уверен, за это абсолютно не стоит переживать.
Клюнь ближнего... насри на нижнего...
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

09 грудня 2015, 10:07


В любом случае, за полторы штуки баксов не купить весь спектр эффектов (я не говорю уже об эмуляторах усилителей), которые есть в нем.
Можно купить 3 Страймона и на этом все. Но... мы-то хотим все)
Ну, всё нужно только для баловства.
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

09 грудня 2015, 10:12

Так наче було відео де Хелікс пинають, кидать і все таке інше. І наче ок.
line 6 пишуть що в Хеліксі "Tour-Grade Construction", що вони не писали про свої ПОДи, а вони наче серйозна контора і за базар мають відповідати.
 
Аватар користувача
i1d
Повідомлень: 358
З нами з: 13 січня 2013, 10:01
Звідки: Киев

09 грудня 2015, 11:02

Касательно надежности я переживаю только за экран и ручки под ним. Все остальное я не знаю чем нужно лупить с размаху чтобы проломить или разбить. Даже полу-пластиковые X3 Live выдерживали практически все, не говоря о Xt и HD. Подождем, народ покатается с ними и будет ясно есть ли существенные проблемы с надежностью. Но однозначно к ним при разработке были готовы, поэтому оно хэви мэтал полностью.

Вот кстати сумочкэ оригинальное запускают с марта Зображення
https://jam.ua
 
Аватар користувача
i1d
Повідомлень: 358
З нами з: 13 січня 2013, 10:01
Звідки: Киев

15 грудня 2015, 21:30

тем кто не смог попасть на мастекласс Ромы у нас в Ноябре думаю будет интересно :strat:

https://jam.ua
 
No avatar
apopsis
Повідомлень: 135
З нами з: 05 березня 2013, 16:24

16 грудня 2015, 09:06

На сколько большая разница в качестве звука будет при записи через USB порт и XLR or 1/4" out ?
Стоит ли покупать отдельную звуковуху и хорошие кабеля для записи через XLR or 1/4" out ?
 
Аватар користувача
i1d
Повідомлень: 358
З нами з: 13 січня 2013, 10:01
Звідки: Киев

16 грудня 2015, 10:58

На сколько большая разница в качестве звука будет при записи через USB порт и XLR or 1/4" out ?
Стоит ли покупать отдельную звуковуху и хорошие кабеля для записи через XLR or 1/4" out ?
Helix есть сам по себе про- звуковуха 8/8-канальная 24/96. Мы писали звук для этого видео по аналогу XLR в преампы Rio Yamaha. По USB будет еще чуть радостней. Ничего покупать не нужно для записи в ПК.
https://jam.ua
 
No avatar
apopsis
Повідомлень: 135
З нами з: 05 березня 2013, 16:24

16 грудня 2015, 11:59

Собственно, почему спрашиваю:
вот видео, на котором один известный персонаж использует для записи связку Axe FX (судя по всему 'II') и простенький Focusrite scarlett


В интернетах говорят что так меньше нагрузка на вычислительное ядро и, вроде как, оконечный результат получше :unsure:
 
Аватар користувача
i1d
Повідомлень: 358
З нами з: 13 січня 2013, 10:01
Звідки: Киев

16 грудня 2015, 12:25

Собственно, почему спрашиваю:
вот видео, на котором один известный персонаж использует для записи связку Axe FX (судя по всему 'II') и простенький Focusrite scarlett


В интернетах говорят что так меньше нагрузка на вычислительное ядро и, вроде как, оконечный результат получше :unsure:
У акса нет аудиоинтерфейса поэтому и нужны танцы с бубном. Никакого отношения к вычислительной мощности он не имеет, так как в самом дивайсе кроме центральных вычислительных DSP еще целый ворох MCU'шек, тянущих GUI, USB и прочие функции.
https://jam.ua
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

16 грудня 2015, 12:43

В Акса 2 є інтерфейс - 48/16.
В більш ранніх версіях його не було.
Ну і взагалі - нашо той акс коли є хелікс? ;)
 
Аватар користувача
i1d
Повідомлень: 358
З нами з: 13 січня 2013, 10:01
Звідки: Киев

16 грудня 2015, 13:14

Глянул видео - так это Миша видимо Фокусрайт рекламирует просто)) Акс тут второстепенную роль играет. И да RonnieF прав, во вторых Аксах аудиоинтерфейс свой есть.
https://jam.ua
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

16 грудня 2015, 14:35

В хеліксі інтерфейс 24-bit - 96kHz, в Аксі - 16-bit - 48kHz
Я думаю що з Аксом використовую зовнішні інтерфейси ті, хто хочуть писати звук в кращій якості ніж 48/16

PS
Конкурент Хелікса АХ8 не має ні аудіоінтерфейсу ні педалі експресії.
Так, все це вирішується зовнішньою педалькою і зовнішньою аудіокартою. але це додаткова комутація, провода і т. д.
так я дістаю Хелікс, підрубаю до компа 1 шнурком USB і граю під мінус, пишу гітару в DAW.
І ще дуже пре можливість все за хвилини накрутити прямо з проца - в АХ8 по зеленому екрану видно що з цим буде трішки складніше...
Так шо про свій вибір не шкодую (поки що :degenerat: ). :headbanger:
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

16 грудня 2015, 14:58

А це любителям класік року і блюзу шо сумніваються в цифрі, і конкретно в Хеліксі: всі гітарні і басові треки записані на Хеліксі:

https://soundcloud.com/peter-john-hanme ... t-you-back

Писано все на ЛесПолі і Страті:
"I used the Les Paul playing with my Plexi patch and the Strat using my Hiwatt patch. I used the Les Paul in the "chorus" parts of the song with the Strat playing the "verse" parts.

The first verse is completely clean and the second is slightly more driven. I thought that the Strat worked well with this patch.

The only post processing that I carried out was a bit of noise reduction on my Strat parts as my Strat is quite a noisy guitar.

There is also a chorused clean Les Paul playing through the whole track. For this part I used my Jazz Rivet patch.

I also decided to track the bass through the Helix and used my G Cougar 800 patch.

Overall I'm loving this unit. I'm also busy putting together my first video in the series on the Helix."
 
No avatar
NoNaMe
Повідомлень: 345
З нами з: 24 грудня 2012, 13:52

16 грудня 2015, 15:31

В хеліксі інтерфейс 24-bit - 96kHz, в Аксі - 16-bit - 48kHz
Я думаю що з Аксом використовую зовнішні інтерфейси ті, хто хочуть писати звук в кращій якості ніж 48/16
я понимаю это чуть по другому. допустим для проца ХХХ заявлены характеристики 48/16. это значит, что его ЦАП и софт выдают такие характеристики. если взять их 48/16 и засунуть в интерфейс 96/24, то качества при этом не прибавится. будет 96/24, но с фактическим качеством 48/16
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

16 грудня 2015, 15:43

А от не так - для проца Zoom G5: AD/DA: 24-bit, Audio Interface: 16 bit - це все по документації. (пишу шо знаю - в мене досі є цей проц :) )
Є люди які відчували різницю при записі через рідний інтерфейс і через аутпут в зовнішню карту. :)
Не може в АКСі AD/DA бути 16 бітне - не вірю :) А от аудіоінтерфейс - 16 біт
 
Аватар користувача
i1d
Повідомлень: 358
З нами з: 13 січня 2013, 10:01
Звідки: Киев

16 грудня 2015, 15:50

Довольно сомнительно чтобы Акс2 со всеми его эффектами и сложностями не имел внутри 100500бит или бит аккумулятора. Они везде пишут, что у нас все самое самое, самые лучшие CirrusLogic, самые лучшие операционники, тигроШарки и прочее с приставками superior. И вот тебе на... 16/48 на выходе. Ладно дискретизация еще, но с 16 битами в цифорвой обработке с "наслоением одного на другое" далеко не уедешь. Значит что-то мутят внутри. Может у кого-то есть спеки, а то я не могу найти в нете по быстрому?
https://jam.ua
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

16 грудня 2015, 15:52

Востаннє редагувалось 16 грудня 2015, 17:59 користувачем RonnieF, всього редагувалось 1 раз.
 
Аватар користувача
i1d
Повідомлень: 358
З нами з: 13 січня 2013, 10:01
Звідки: Киев

16 грудня 2015, 17:35

Эмм.. про 16бит не нашел.

"The sampling rate of the Axe-Fx II and AX8 is fixed at 48kHz (24-bit), so you need to set digitally connected devices to the same sampling rate."

и то о чем я подозревал

"The Axe-FX uses higher sampling rates (oversampling) during the processing stages. This is how it avoids aliasing when non-linearities are applied. But the sampling rate of the audio that is sent to the DAC is the same as the sampling rate coming out of the SPDIF output: 48khz. In other words, it goes from 48khz (ADC) -> higher sampling rate -> 48khz (DAC)."
https://jam.ua
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

16 грудня 2015, 17:59

я мав на увазі 24 - на автоматі написав! :degenerat:

ну то все цифри.
Головне шоб звучало круто.
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

20 грудня 2015, 20:11

Навчився реампити з Хеліксом.
Все що для цього потрібно це: готові DI, комп з DAW, Хелікс і USB кабель. Все.
Кидаємо ДІ в один трек, хитро настроюємо вихід, додаємо ще один трек, хитро настроюємо вхід, на Хеліксі вхід/вихід улюбленого персета змінюємо на USB і погнали реампити (все описано в мануалі, якшо шо).

Мене один чувак з ГітарПлеєра попросив реампнути його ДІ. Я реампнув один канал стандартним пресетом з Мєсою і грілкою (не крутив НІЧОГО) і другий канал Богнеров Убершалом з імпульсами РедВірез.
Сподобався його відгук:
"Спасибо большое! Даже как-то не верится, что это Хеликс, ибо во всех демках, что есть в интернете, совершенно другой характер звучания. ....."

Коли я спитав - шо не так з характером в інеті, він пояснив:

"Как же? Там же сплошной дикий зудосрач на хай гейне :( Парень, который следит за темой Хеликса выкладывал несколько роликов от американца, у него звучание хорошее было, но на саундклауде что ни послушаешь - далеко от идеала, чего нельзя сказать про клин, кранч. А ты мне вот сразу с порога дал то, что понравилось :) Поэтому и удивился, что это прям Хеликс. Я эквалайзером ещё немного середину прибрал и по панораме развёл - ну красота же, в микс уже можно усаживать))"

Кому цікаво:
оригінальні DI (того чувака, не мої):
https://yadi.sk/d/79mq9pyemL27s
https://yadi.sk/d/aicEiAHRmL28N

Реамп хелікса:
https://www.dropbox.com/s/urdbzfkame98x ... x.ZIP?dl=0

PS
Кому цікаво - кидайте DIніки, можу реампнути, мені не важко!

PPS
Погрався стандартними пресетами Хелікса - дуже круті. Бери і грай.
 
No avatar
Feanor
Повідомлень: 60
З нами з: 02 січня 2013, 12:08

20 грудня 2015, 22:59

Менi сподобався реамп!
"Кому цікаво - кидайте DIніки, можу реампнути, мені не важко!" - уважуха! :super:
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
 

Alert: