Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

 
No avatar
vasylykyv
Повідомлень: 54
З нами з: 25 березня 2013, 17:50

24 травня 2014, 10:48

Всім привіт!!!
Козаки, в мене таке питання, я поставив на свій страт хамбакери, нище скину фотку гітари, два в формі сінглів і один звичайний. Нековий і бріджевий мене повністю влаштовують, а в положення МіДЛ я поставив датчик призначений для положення БРІДЖ. Звучить досить цікаво, але пропала та універсальність стратокастера, яка мені потрібна.
Зображення

БРІДЖ Dimarzio DP 151
МІДЛ Seymour Duncan SHR-1B HOT RAILS WH
НЕК DIMARZIO DP225W BC-1 BILLY CORGAN NECK

Тепер конкретно шо мене цікавить:- який датчик ставити в МІДЛ???
Буду дуже вдячний за пораду, а ше більше буду вдячний якшо хтось захоче помінятись))))
 
No avatar
mamont123
Повідомлень: 75
З нами з: 03 січня 2013, 09:22

26 травня 2014, 01:17

Хай,хот реилс для мидла очень странный вариант)как я понял,ты хочешь заставить положения с двумя датчиками звучать более "стратово",для этого тебе нужно что то верхастое,плюс ты должен был поставить 500к потенциометры,следовательно тру синглы,или вертикальные хамбакеры с очень близким к синглам звуком могут не подойти. Если я все правильно понял,то тебе могут помочь димарзио чеппер или инжектор нек.Чепер рельса,средний выхлоп и довольно много верха,инжектор-меньше выхлоп,ближе к синглу,оба варианта неплохо звучат сами по себе на клине,но инжектор на клине лучше.Так что смотри сам,если играешь на перегрузе,то попробуй чеппер(Билли Корган его как раз так и использует).Хочешь хоть один звукосниматель для вменяемого клина-пробуй инжектор)
 
No avatar
vasylykyv
Повідомлень: 54
З нами з: 25 березня 2013, 17:50

31 травня 2014, 00:05

Дякую за оперативну і внятну відповідь. Доречі, так вийшло шо я поставив 500к потенціометри(інакших немав). Буду шукати датчик, шераз дякую!!!
 
No avatar
mamont123
Повідомлень: 75
З нами з: 03 січня 2013, 09:22

31 травня 2014, 01:13

На здоровье)
 
Аватар користувача
z845
Повідомлень: 104
З нами з: 10 січня 2013, 19:54
Звідки: Святой город Тернополь
Контактна інформація:

31 травня 2014, 15:00

По любе тре пуш пул ставити.Загальний..на всі датчики.Так як страт без сінглового звуку це кощунство :umnik:
Ща як дам в вухо! Децибелом!
 
No avatar
vasylykyv
Повідомлень: 54
З нами з: 25 березня 2013, 17:50

07 червня 2014, 13:39

Доречі, про пуш пул, а можна замість потенціометра поставити переключатель???
Якшо би хтось міг підказати як розпаяти, бо по схемах(малюнках) які є в неті не можу, бо дальтонік, а дротиків 4, і я торхи гублюсь, ну не трохи, а лишній раз розбирав гітару і під керівництвом своєї дружини, яку підняв з ліжка, препаював дротики))))


Останній раз піднімалось vasylykyv на 07 червня 2014, 13:39.
 

Alert: