Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

 
No avatar
ol-gerd
Повідомлень: 31
З нами з: 04 січня 2013, 20:13

26 січня 2016, 10:07

Маю Line 6 UX2, який використовував для запису демок. Гітару проганяв через Guitar Rig.
Зараз хочу зробити трошки серйозніший запис, і задумався про реампінг. Хочу спробувати зняти сухий сигнал в домашніх умовах через інструментальний вхід мого аудіоінтерфейсу, а потім на студії прогнати записаний сигнал через ефекти та підсилювач і зняти мікрофоном.

Чи достатньо для цієї цілі мого UX2? Чи обов'язково потрібен інтерфейс серйознішого рівня?

З порівнянь у інтернеті у мене склалося враження (можливо, хибне), що головна відмінність інтерфейсів середнього рівня від недорогих інтерфейсів (типу мого UX2) - кількість входів та виходів, а не якість АЦП/ЦАП. Що не мало би впливати на якість запису чистого сигналу... Чи я помиляюся?

Якщо ж я помиляюся, то чи можете порадити інтерфейс, який можна використовувати для таких цілей?
 
Аватар користувача
TIGROWL
Повідомлень: 363
З нами з: 24 грудня 2012, 09:14

26 січня 2016, 12:52

Да, должен быть так называемый HI-Z вход, или универсальный с такой функцией. Сейчас есть на многих интерфейсах. В противном случае может перегружать там где это не нужно.
Есть вариант достать предусилитель с таким входом а его линейный выход использовать в линейный вход твоего интерфейса.
Если мутить делители, понижатели уровня с гитары будет вялый звук и ужасное соотношение сигнал/шум.
А вообще лучше наверно писать сразу гитару с какого нибудь лампового преампа (готовый звук) а кабинеты накладывать програмно, при чем после записи, дабы не подгружать систему во время записи.
https://vk.com/tigrowl
 
No avatar
ol-gerd
Повідомлень: 31
З нами з: 04 січня 2013, 20:13

26 січня 2016, 15:09

Дякую. Інструментальний вхід мого інтерфейса - це якраз HI-Z, так що з цим проблеми не має бути.
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

26 січня 2016, 16:45

UX2 заточений під запис гітари, вміє одночасно писати і сухий (DI) і мокрий сигнали, так що ніяких проблем не має бути!
Гітару прямо в карту, якийсь ПодФарм для моніторинга, і вперед - пишіть, реампте! :)
 
No avatar
ol-gerd
Повідомлень: 31
З нами з: 04 січня 2013, 20:13

26 січня 2016, 16:57

ОК, дякую :)
Наступне питання. На студії, де я планую робити реампінг, для вирівнювання вихідного та вхідного сигналу (збалансований записаний сигнал => незбалансований вхід підсилювача) збираються використовувати компресор. Оскільки не мають ді-бокса. Чи дійсно для таких цілей підходить компресор? Чи все ж краще пошукати ді-бокс?
Мені здається, що компресор внесе зміни в звучання.
 
Аватар користувача
TIGROWL
Повідомлень: 363
З нами з: 24 грудня 2012, 09:14

27 січня 2016, 12:41

Реампинг на живом железе?
Тут нужно слушать, но мне кажется лучше дибокс. Там дибокс простейший нужен, из спец трансформатора.
https://vk.com/tigrowl
 
No avatar
ol-gerd
Повідомлень: 31
З нами з: 04 січня 2013, 20:13

27 січня 2016, 17:22

Так, реампінг будемо робити через гітарній стек (з ланцюгом педалей).
 
Аватар користувача
TIGROWL
Повідомлень: 363
З нами з: 24 грудня 2012, 09:14

28 січня 2016, 15:29

Тогда лучше все таки через дибокс. Че на студии нет реампера? Дай им мой контакт, пусть заказывают. сделаем. Денег конечно нужно маленько, за то в последствии в работе пригодится.
https://vk.com/tigrowl
 
No avatar
ol-gerd
Повідомлень: 31
З нами з: 04 січня 2013, 20:13

28 січня 2016, 23:41

Це в принципі не зовсім студія, а репбаза.
 

Alert: