Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

 
No avatar
blazik
Повідомлень: 129
З нами з: 12 березня 2013, 21:41

16 грудня 2014, 14:11

Народ! Взяв недавно Ібанез 555 (корея) , інструмент вже трохи старуватий, але нормальний, єдина проблема - тремоло. По-перше, воно вбите (на вигляд), і по-друге, погано повертає стрій, шо вниз, шо вверх. Хочу його замінити, читав в неті, шо на 555-ту Ібанез ставлять Edge III, а в мене стоїть якесь тремоло, на ньому пише Ibanez Lo-TRS Trem II,
Licenced under floyd rose patents.Не знаю, що це є, бо в флойдах не шарю,даю його фоткуЗображення. Дві кобилки в ньому є замінені, і тому дві струни мінімально вище інших. Питання: на яке бюджетне поки що його можна поміняти тимчасово? Без втручання по дереву? Чи можна тимчасово поставити нове Edge III, так як пише в її описі? Бо зараз питання в грошах, з часом планую поставити ОФР. Допоможіть,.
Востаннє редагувалось 20 грудня 2014, 20:37 користувачем blazik, всього редагувалось 1 раз.
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

16 грудня 2014, 14:47

Для лікування даної проблеми необхідно: а) продати Ibanez і б) купити Jackson Dinky DK2 або Charvel San-Dimas/So-Cal :degenerat: Якщо здається, що я жартую, то я серйозно. Тремоло Ibanez навіть значно кращої якості і навіть на гітарах за 1,5-2 к баксів мають цю проблему. Ну якщо вже це "гітара мрії", то краще на старе тремоло EDGE чи EDGE-Pro поміняти, вони були ще відносно нормальні, це при уомові, що розміри підійдуть. А ото Edge III буде так само стрій не тримати, та й ножі швидко зітруться. Одним словом, зараз тут в темі нарадять :laugh:
 
No avatar
blazik
Повідомлень: 129
З нами з: 12 березня 2013, 21:41

16 грудня 2014, 14:52

Та зрозуміло...
https://kharkov.kha.olx.ua/uk/obyavlenie ... b9eb2d4b4f
А така штука підійде?
 
No avatar
Xterra

16 грудня 2014, 15:37

Саморез в первой кобыле охуенен!
 
No avatar
blazik
Повідомлень: 129
З нами з: 12 березня 2013, 21:41

16 грудня 2014, 16:11

Да! Но это не моя работа... Так уже пришла. А по теме?
 
No avatar
Xterra

16 грудня 2014, 16:29

По теме сть только два флойда о которых я знаю и которые не сливают строй, это офр и готох. Но дорогие.
Остальные что видел были разной степени компромисными решениями. Если в кратце - собирайте деньги.
Рекомендация - собирать деньги на гитару с хорошим флойдом сразу.
 
Аватар користувача
soeri
Повідомлень: 1503
З нами з: 23 грудня 2012, 23:59
Звідки: Киев

16 грудня 2014, 16:31

Саморез в первой кобыле охуенен!
Но надо заменить на черный! :umnik:

А по теме - присоединяюсь к словам камрада Vai_2
Jackson и ESP - наше все. Даже ЛТДха хорошая пойдет!
Там проще "конструировать", если че :agree:
Клюнь ближнего... насри на нижнего...
 
No avatar
Xterra

16 грудня 2014, 16:45

Саморез в первой кобыле охуенен!
Но надо заменить на черный! :umnik:

А по теме - присоединяюсь к словам камрада Vai_2
Jackson и ESP - наше все. Даже ЛТДха хорошая пойдет!
Там проще "конструировать", если че :agree:
Тю, взял черный лак дл ногтей и всех делов. Ты смотри какой модный, чуть шо сразу денюшки трынькать.
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

16 грудня 2014, 18:49

Та зрозуміло...
https://kharkov.kha.olx.ua/uk/obyavlenie ... b9eb2d4b4f
А така штука підійде?
Треба виміряти розміри і списатись з продавцем, теоретично може підійти, а практично...я раз все виміряв, прийшов флойд і гвинти, що фіксують сухарі, виступали за виріз, так що ризик брати всліпу достатньо великий :unsure:

А взагалі треба віднести гітару до майстра, бо причин масса - поява люфту опор, стирання ножів, неправильне положення машини, розтягнуті пружини і саме голвоне - саморізи ;)
Саморез в первой кобыле охуенен!
Но надо заменить на черный! :umnik:

А по теме - присоединяюсь к словам камрада Vai_2
Jackson и ESP - наше все. Даже ЛТДха хорошая пойдет!
Там проще "конструировать", если че :agree:
А я присоединяюсь к soeri :beer: LTD и то лучше, да и флойд там постабильнее.
 
Аватар користувача
Mr Dan
Повідомлень: 776
З нами з: 02 січня 2013, 12:40

16 грудня 2014, 21:03

Я бы взял оригинальный Ibanez Edge. Отличное тремоло. Сатриани и Вая устраивает такая система.
Мне очень нравилась на Ibanez S1220.
Вот только найти в хорошем состоянии непросто.
Guitar > Pedalboard > Amp
 
No avatar
blazik
Повідомлень: 129
З нами з: 12 березня 2013, 21:41

16 грудня 2014, 21:30

Насколько я понял, та ссылка, что я указывал, это как раз оно? Ibanez Edge ?
 
Аватар користувача
Mr Dan
Повідомлень: 776
З нами з: 02 січня 2013, 12:40

17 грудня 2014, 07:14

Да.
Только я на своем еще сустейн-блок менял на более качественный.
Guitar > Pedalboard > Amp
 
Аватар користувача
Andy
Повідомлень: 345
З нами з: 24 грудня 2012, 11:06

17 грудня 2014, 07:29

почему еще никто не написал, что ибанез - говно?))))
По сабжу, Если это твой первый инструмент с флойдом, то прими мои соболезнования - я давным давно таким образом заработал страх перед машинками :)

Очень рекомендую посмотреть на Шаллеры(там со строем точно все хорошо будет), но они могут стоить, как половина твоего ибанеза.
А вообще, soeri все правильно описал выше - лучше купить гитару, на которой прямо из коробки стоит хороший флойд - та же M(MH)-1000 от LTD будет очень неплохим выбором.
 
Аватар користувача
soeri
Повідомлень: 1503
З нами з: 23 грудня 2012, 23:59
Звідки: Киев

17 грудня 2014, 09:17

я думал написать "а вообще, Ибанез- говно © som"
Но потом постеснялся. Во-первых, это не так. А во-вторых, просто на старом инструменте стоит старое тремоло. Это, безусловно, решается.
И в идеале - даже если деревяха будет шикарной (но как уже успели сказать - вероятность этому очень мала), то "напичкать" эту гитару дорогой фурнитурой и датчиками, отшлифовать либо поменять лады, привести в порядок накладку и финиш - будет стоить заоблачно дорого, как для цены этой гитары.

Поэтому, повторюсь, автору необходимо понять свои желания по отношению к конкретному инструменту и действовать соответственно.
Ситуация нынче в стране тяжелая, поэтому я бы потерпел с этим тремоло и лучше попробовал в будущем заиметь другой инструмент, с которым изначально вопросов/проблем будет немного.
Клюнь ближнего... насри на нижнего...
 
No avatar
blazik
Повідомлень: 129
З нами з: 12 березня 2013, 21:41

17 грудня 2014, 09:22

Нет, это уже второй инструмент, страх перед машинками давно прошел, научился нормально с ними обращаться. сейчас дома есть страт американ стандарт, вот еще решил взять вторую с флойдом. Если поменять на качественную машинку, то думаю что все будет нормально. Только вопрос в том, чтоб подошло по размеру, чтоб не трогать дерево.
 
Аватар користувача
Andy
Повідомлень: 345
З нами з: 24 грудня 2012, 11:06

17 грудня 2014, 09:33

Тогда, как уже было ранее сказано, посмотри на Шаллеры.
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

17 грудня 2014, 09:40

Нет, это уже второй инструмент, страх перед машинками давно прошел, научился нормально с ними обращаться. сейчас дома есть страт американ стандарт, вот еще решил взять вторую с флойдом. Если поменять на качественную машинку, то думаю что все будет нормально. Только вопрос в том, чтоб подошло по размеру, чтоб не трогать дерево.
Так, по ссилці той самий Едж. Ну або міряти або якось домовитись з продавцем, щоб вислав флойд на примірку. Колись я так відправив людині і згодом отримав гроші. Але узагалі ці 555 все рівно не стануть 7WH, як писав soeri. І навіть 7WH не відповідає своїй ціні і з флодом там теж не все ідеально, я мав його, тому знаю, що пишу. Тому порада змінити інструмент сама актуальна :idea:
 
Аватар користувача
soeri
Повідомлень: 1503
З нами з: 23 грудня 2012, 23:59
Звідки: Киев

17 грудня 2014, 09:57

Нет, это уже второй инструмент, страх перед машинками давно прошел, научился нормально с ними обращаться. сейчас дома есть страт американ стандарт, вот еще решил взять вторую с флойдом. Если поменять на качественную машинку, то думаю что все будет нормально. Только вопрос в том, чтоб подошло по размеру, чтоб не трогать дерево.
Так, по ссилці той самий Едж. Ну або міряти або якось домовитись з продавцем, щоб вислав флойд на примірку. Колись я так відправив людині і згодом отримав гроші. Але узагалі ці 555 все рівно не стануть 7WH, як писав soeri. І навіть 7WH не відповідає своїй ціні і з флодом там теж не все ідеально, я мав його, тому знаю, що пишу. Тому порада змінити інструмент сама актуальна :idea:
:agree: :beer:
Клюнь ближнего... насри на нижнего...
 
No avatar
blazik
Повідомлень: 129
З нами з: 12 березня 2013, 21:41

19 грудня 2014, 19:37

Проблема знята. Взяв японський б/у флойд Takeuchi . Стан ідеальний. Сів, як рідний, нічого не рухав. Строїть ідеально. Новий топ-лок. Старе тремоло викинув на металобрухт. Зазвучала зовсім по-іншому, дзвінко. Япона мать - все ж таки то япона!
 
No avatar
Xterra

19 грудня 2014, 23:46

Вітаннячка!
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

20 грудня 2014, 00:04

Проблема знята. Взяв японський б/у флойд Takeuchi . Стан ідеальний. Сів, як рідний, нічого не рухав. Строїть ідеально. Новий топ-лок. Старе тремоло викинув на металобрухт. Зазвучала зовсім по-іншому, дзвінко. Япона мать - все ж таки то япона!
І я вітаю :beer: Хоча...ну таке, подивимось, аж цікаво стало :)
 
No avatar
blazik
Повідомлень: 129
З нами з: 12 березня 2013, 21:41

20 грудня 2014, 13:18

Народ, серйозно, аж приємно грати! Відстроїів собі кльово вистоу струн, одне задоволення з такою машинкою!
 
No avatar
Xterra

20 грудня 2014, 13:33

Давай скоріше одружуйся! Ми тут усі в очикуванні!
 

Alert: