Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

 
No avatar
Джон
Повідомлень: 8
З нами з: 09 червня 2017, 16:48

20 січня 2020, 21:43

Я - клавішник з Києва, створюю музику (хобі) для виконання вокалісток. Планую надалі охопити широке коло стилів, переважну більшість матеріалу становить pop, adult contemporary. Некомерція, є чіткі цілі в короткостроковій перспективі.
1. Провести пробний виступ в арт-клубі в січні-лютому.
2. Після виступу зробити висновки, на яких піснях був рух публіки, перейти на етап створення аудіозаписів в домашніх умовах, результатом яких має бути запис трьох-чотирьох пісень (якщо всі зайняті) або запис альбому (якщо у вас є ентузіазм і натхнення валити вперед, як у мене).

На цьому етапі в мене є кілька повністю закінчених пісень, також матеріал на 80% закінчений і сила-силенна музичних фрагментів, але оскільки по собі знаю, що в співпраці з людьми все робиться в рази швидше, такі є побажання:

1. Широкий кругозір в світовій популярній музиці, особливо 20 століття, тяжіння до мелодійних і сентиментальних її стилів (але не винятково).
2. Вміння підбирати на ходу акорди, досвід гри в гуртах, які грали музику, яку я описав вище.
3. Українська мова спілкування в житті.

Якщо я знаходжу таку людину, вважай півсправи зроблено.
Пишіть, будь ласка, на цю адресу - sevchyk@gmail.com
 

Alert: