Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

 
No avatar
Джон
Повідомлень: 8
З нами з: 09 червня 2017, 16:48

02 квітня 2019, 01:17

Добрий день.
Коротко й по суті:
Я - клавішник, який давно грав в гурті, але через нетлінну любов до музики постійно щось десь награвав після пар в інституті і далі на роботі. Люблю музику (переважно класика зарубіжної поп-музики 20 ст.).
Зараз вирішив серйозно, поза основною роботою, записувати пісні і знімати кліпи (бо що ще робити?)). Дивись, все просто: зараз мені треба вокалістка, яка не побоїться співати мелодії і тексти, які я напишу (співавторство - я за, разом давай теж творити). Не побоїться дати жару, чого ніхто не співав.
Конкретно зараз шукаю когось, хто міг би заспівати повільну соул-баладу, хто колись чув, як співають афро-американські вокалістки типу Арети Франклін або the Supremes. Мелодія там зовсім простенька, але у всіх чомусь труднощі повторити, як я їм показую. Може у тебе вийде нормально.
А тепер дуже уважно читай.
1. Я буду співпрацювати ЛИШЕ З ТІЄЮ, ХТО МОЖЕ УКЛАСТИ ЗІ МНОЮ УСНУ ДОМОВЛЕНІСТЬ ІТИ ДО ПЕРШОГО РЕЗУЛЬТАТУ.
Перший результат - це записана пісня. Дивись, одразу поясню. Я шукаю тих, хто вже наспівався відомих пісень і хоче творити щось нове, робити РЕЗУЛЬТАТ. Тобто ту, для якої краще провести двадцять репетицій без насолоди, але потім насолоджуватися від записаної пісні в ротаціях, ніж ту, яка зловивши кайф від десяти репетицій кидає все на півдорозі, так і не заспівавши як слід. Відчуваєш, як у тебе виникли сумніви? Вітаю, ти вже не підходиш під це повідомлення. А для тих, хто розуміє про що я, в своєму житті закінчував інститут, закінчував прибирання, закінчував контрольну роботу, закінчував твір, і взагалі йшов до кінця, а не так, як всякі лохудри з поплавка, які вступили невідомо куди і невідомо чого - ти моя людина. І у нас все вийде, повір. Я розвиваюсь в цій справі, є маса ідей, які було би дуже цікаво спробувати з жіночим вокалом.
2. Вокал у тебе має бути такий, що людям подобається.

Це два основних пункти для мене.
Підсумовуючи, пиши мені тільки якщо:
1. Готова підписатись іти до першого результату (результат=запис на студії- інструментальну частину пишу вдома, на студії будемо писати вокал і робити зведення).
2. Маєш вокал, який подобається людям.
3. Не закінчувала всякі відстійні університети типу "Університет культури", "Україна", а щось хоча би Драгоманова. І закінчила ДО КІНЦЯ.

До першого результату з людьми, які роблять все до кінця. Якщо ти така - давай разом творити.

І будь ласка, якщо тобі 36 років - то дуже багато, в такому віці треба вже другу дитину в п'ятий клас вести, а не писати романтичні пісні.

Всім-всім, хто читає це повідомлення, може здатися, що я якийсь зверхній егоїст) Але це не так) Просто речі не робляться самі собою, треба докладати зусиль. Але якщо ми зараз вкладемось, я вірю, що наша музика буде щира і людям сподобається.

Те, що від тебе вимагається - це сильне бажання вийти на широку публіку, конкретно записувати пісні, любити співати на люди. Все інше забезпечу я - музику пишу, зараз активно в цьому розвиваюсь. Ти скажеш: "А нафіга мені співати для когось?". Поясню: я не лідер, але в мене є музичні ідеї і концепція, ідеї кліпів тощо. Це важливо. І якщо ми з тобою зараз нічого не робитимемо, то я і далі буду там, де я був, а ти - там, де ти була, хоча ми би вже давно могли би зробити в світі музики щось варте уваги. І тут у багатьох не вистачає цього розуміння.

Коротше, план такий: говоримо по телефону, я задаю тобі ці ж питання: про підписання на похід до першого результату, про ставлення людей до твого вокалу, і чи не лицеміриш ти, кажучи що по-справжньому любиш музику (а сама просто тупа дурочка з нархозу). Якщо відповіді на ці запитання правильні - досягнемо успіху по-любому.

Пришли, будь ласка, якісь записи з твоїм вокалом, буду вдячний. Електронна адреса - sevchyk@gmail.com.
 

Alert: