Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

  • 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 100
 
Аватар користувача
Andy
Повідомлень: 345
З нами з: 24 грудня 2012, 11:06

30 липня 2015, 11:53

а у меня даже кота нету.. шожделать? :cry:
 
No avatar
apopsis
Повідомлень: 135
З нами з: 05 березня 2013, 16:24

30 липня 2015, 12:02

Ну как сказать. Лично у меня га Гибсоне ЛПК после Эпифона Стандарта - ой как пошел рок-нролл ! :loool:
Новый порыв вдохновения, так сказать :Shkololo:
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

30 липня 2015, 12:08

але просто якщо є гроші, то навіщо грати на казна-чому?
100%
Але це і проблема.
Людина збирає гроші, дрочить на гітару, вичитує спєки, дивиться ютуби, все таке інше і НЕ ГРАЄ на тому шо є.
Бо закладена думка "на дорогому якісному інструменті піде рокєнрол"
Не піде.
Якшо на лідстарі не іде - на гібсоні теж не піде.
Ну на дорогому таки більше ідей в голову приходить, але я частково згоден, бо ми говоримо про електрогітару і от чисто з фізичної точки зору мене особисто цікавить як дерево впливає на струм, що йде по дротах від звукачів? Якщо подивитись на питання холодно логічно, то внесок дерева у звучання електрогітари не може бути надто великим, тобто датчкии по ідеї відіграють більшу роль. Але от, скажімо, я люблю коли на кленовому грифі без накладки багато лаку і якщо його менше, то виникає відчуття дискомфорту, тобто це вже особисті забаганки гітариста, які в принципі не мають вирішального значення. І от зараз у мене є Гібсон, який дуже класно звучить, але він не лакований, тому я його продаю, це єдина причина, хоча до звуку і зручності претензій немає.
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

30 липня 2015, 12:13

Нові інструменти дійсно надихають! :)
Я проти того шоб задурювати цими кастомами і "амєриканцями" голову молодим пацанам - іноді коли я з такими говорю то в мене волосся на ... голові починає шевелитися - зомбовані форумами! :) Грати не вміють, а вже всі хочуть американський кастом!
 
Аватар користувача
слепой гонщик
Повідомлень: 1427
З нами з: 06 січня 2013, 22:56

30 липня 2015, 13:01

Нові інструменти дійсно надихають! :)
Я проти того шоб задурювати цими кастомами і "амєриканцями" голову молодим пацанам - іноді коли я з такими говорю то в мене волосся на ... голові починає шевелитися - зомбовані форумами! :) Грати не вміють, а вже всі хочуть американський кастом!
Я думаю, если "молодий пацан" не играет, потому что у него нет кастомов и американцев, а все остальное не звучит, то он не заиграет и потом.
Скорее всего, он и не купит "американца". Это тип людей, для которых поговорить о чем либо вполне заменяет сам предмет разговора.
Так что волосся нехай лежить спокійно :).
 
No avatar
Violet Ponosov
Повідомлень: 268
З нами з: 31 грудня 2012, 18:27

30 липня 2015, 16:19

Помню, один басист посмотрел на мою гитару и изрек "да... жалко что у тебя нет хамбакера, гораздо плотнее бы звучало"

Басист, Карл! :hi:
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

30 липня 2015, 16:38

Нові інструменти дійсно надихають! :)
Я проти того шоб задурювати цими кастомами і "амєриканцями" голову молодим пацанам - іноді коли я з такими говорю то в мене волосся на ... голові починає шевелитися - зомбовані форумами! :) Грати не вміють, а вже всі хочуть американський кастом!
Огромная глупость считать, что сначала нужно научиться играть на граблях, а потом покупать хорошую гитару. Это уже аксиома. Даже странно сегодня эти вещи слышать. КАЖДОМУ НАЧИНАЮЩЕМУ АВТОМОБИЛИСТУ - ПО ЗАПОРОЖЦУ!!! А то блеать накупили Лексусов и Мерседесов, а ездить не умеют. У каких-то бабушек-дедушек я такое слышал. А суть проста-у них просто нет денег на хорошее. Вот и бубнят себе на лавочках.
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

30 липня 2015, 16:40

Так в тому то і справа, шо між вітчизнаним запорожцем і німецьким мерсом є корейський хюндай - нічого собі так автомобілі, правда? ;)
 
Аватар користувача
som
Повідомлень: 532
З нами з: 23 грудня 2012, 22:59

30 липня 2015, 17:00

блеать, как же хорошо, что я не люблю лп кастомы :lol:
Гитары из США since 1999. Эксперт. Но тем не менее Ibanez - говно.
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

30 липня 2015, 17:27

я тоже счастливчик. На Стандартах разрешается., пока
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
Noddy
Старший модератор
Повідомлень: 842
З нами з: 26 грудня 2012, 18:39
Звідки: Киев

30 липня 2015, 18:31

И мне пофигу ! Итого - нас трое,Вадим не употребляет,значит нам с Сергеем больше останется :alik: :lol:
Keep on rocking !!!
 
Аватар користувача
MASSON
Повідомлень: 388
З нами з: 02 січня 2013, 12:51

31 липня 2015, 06:59

Нові інструменти дійсно надихають! :)
Я проти того шоб задурювати цими кастомами і "амєриканцями" голову молодим пацанам - іноді коли я з такими говорю то в мене волосся на ... голові починає шевелитися - зомбовані форумами! :)
Грати не вміють, а вже всі хочуть американський кастом!
что не было кастома еще, да? :laugh:
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

31 липня 2015, 08:33

что не было кастома еще, да? :laugh:
Нє-а :)
От коли не мав змогу купити, читав форуми і дуже хотів.
А зараз маю змогу купити і не маю жодного бажання, бо маю і так вдосталь інструментів на яких грати!

PS
Лецрок ще читав тоді...
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

31 липня 2015, 10:28

Нє-а :)
От коли не мав змогу купити, читав форуми і дуже хотів.
А зараз маю змогу купити і не маю жодного бажання, бо маю і так вдосталь інструментів на яких грати!

PS
Лецрок ще читав тоді...
Форуми - зло! Усі помилки, які я зробив стосовно вибору інструмента, були на підставі думок форумних "експертів". Можу порадити НЕ читати форуми в частині перваг і недоліків одних інструментів перед іншими.
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

31 липня 2015, 10:43

Я давно все обладнання вибираю довіряючи очам і рукам, на написи дивлюсь в останню чергу! :)
Але комусь важливо шоб його вибір одобрили пацани з форума. ;)

Тому коли хтось питає "а як звучить ЛП Студио 91 року, білий?" треба відповідати: іди ГРАЙ і СЛУХАЙ!
:flower:
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

31 липня 2015, 11:37

Гениально!!! Изобретён новый способ доверять своим глазам и рукам не видя и не осязая предмет. Браво, маэстро! Вы превзошли самого себя :hlop: Это полный пиздец ... :facepalm:
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

31 липня 2015, 12:12

шо?
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

31 липня 2015, 12:50

Прекращаем этот троллинг! У нас демократия, но людям интереснее и полезнее почитать что нибудь по теме. Ваше "отношение к дорогим гитарам" всем уже понятно и не нуждается в дополнительных разъяснениях. Спасибо. Почитаем и других.
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

31 липня 2015, 12:53

Нє-а :)
От коли не мав змогу купити, читав форуми і дуже хотів.
А зараз маю змогу купити і не маю жодного бажання, бо маю і так вдосталь інструментів на яких грати!

PS
Лецрок ще читав тоді...
Форуми - зло! Усі помилки, які я зробив стосовно вибору інструмента, були на підставі думок форумних "експертів". Можу порадити НЕ читати форуми в частині перваг і недоліків одних інструментів перед іншими.
И тем не менее вернулся к Гибсону, перепробовав по пути кучу всего. Кстати без Форума эта куча могла бы стать ещё больше. Так что польза, видимо, таки есть. :)
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

31 липня 2015, 13:37

ну так я вам підвищую відвідуваність форуму!
Он на ЛецРокі поки Кіріл накидував на вентилятор - поки форум і жив! ;)
 
Аватар користувача
Andy
Повідомлень: 345
З нами з: 24 грудня 2012, 11:06

31 липня 2015, 14:23

тогда про свои гитары лучше в соответствующей теме напиши
 
Аватар користувача
Noddy
Старший модератор
Повідомлень: 842
З нами з: 26 грудня 2012, 18:39
Звідки: Киев

31 липня 2015, 15:36

Ураганный фанк на Гибсонах,по умолчанию этот стиль прерогатива Фендеров - таки нет ! :no:

Keep on rocking !!!
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

31 липня 2015, 17:10

тогда про свои гитары лучше в соответствующей теме напиши
оке!
Але воно нікому не буде цікаво, бо не Фендер, ПРС чи Гібсон :alik:
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

31 липня 2015, 19:06

тогда про свои гитары лучше в соответствующей теме напиши
оке!
Але воно нікому не буде цікаво, бо не Фендер, ПРС чи Гібсон :alik:
До речі я спеціально завів рубрики про бюджетні, майстрові, вінтажні гітари...
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

31 липня 2015, 19:27

И тем не менее вернулся к Гибсону, перепробовав по пути кучу всего. Кстати без Форума эта куча могла бы стать ещё больше. Так что польза, видимо, таки есть. :)
Ну я как раз разочаровался в Гибсоне и перехожу назад на суперстраты и страты. Последней каплей стало попадание ко мне в руки гитары Gibson BFG, которая есть очень неплохим инструментом, но для которого жлобы из Гибсон пожалели лака! Даже китайские палки за 100$ лакируют, а Гибсон жлобы, они хотят получать прибыль по любому поводу, типа купил фейдед, покупай с лаком, купил Студио, не то, покупай Стандарт, купил Станлдарт опять не то, покупай Кастом. Я такого не понимаю. Также не понимаю их идиотские эксперименты, то с бурением 9-ти дырок, потом, чамберед, потом современный рельеф, но опять с полостями! Да они должны были уже спросить всех известных музыкантов, на всех форумах и соцсетях КАКИМ люди хотят видеть Гибсон! Ведь все хотят Гибсон без полостей, так зачем их вообще делать? Если нужно с полостями, так тогда ЕС-335 и т.д. Ну тяжелый, ну и что, если люди хотят Гибсон, то привыкнут и к его тяжести. А эта их заморочка по годам, это же разрыв мозга! Такого-то года хорошо, а такого-то неудачно, а там печеный клен, а там ещё что-то. Одним словом, я как раз продаю Гибсон и прощаюсь с маркой, я лучше ЕСП или даже ЛТД куплю, там нет таких заморочек, поставлю сеймура и будет все звучать.
  • 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 100
 

Alert: