Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 100
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

10 вересня 2013, 09:53

У мене склалось враження, що ти просто заздриш і не маєш сил стримати свої заздрощі. А ще в тебе корт не продається. :)
Корт проданий 18-го квітня! https://nash-rock.com/viewtopic.php?f=6&t=1386
Не встигли ви! :laugh:
....
Звичайно заздрю, навіть спорити не буду - це не має сенсу в інтернетах. Ночей не досипаю! :laugh:
Тут вся справа в снобізмі - коли людина ставить вище себе вище інших, бо в того "жлоба" корт, а в нього - жибсон.
Рівень гри до уваги не береться.
Тому пости soeri ображають молодих пацанів з кортами, а я завжди за молодь! :laugh:

...........
Ага, ну і про "шашечки".
Я мав на увазі, що зараз багато приділяють уваги вибору гіра - в нас суспільство споживачів, що зробити - а от грати на гітарі якось відходить на інший план. Бо головне крута палка, міняти датчики, бутікові педалі, лампа, інша лампа, знову педалі, інша гітара, знову зміна електроніки, датчиків, ну і все таке інше по спіралі...
А комусь щоб грати і корта достатньо.
 
No avatar
suicidal_fan
Повідомлень: 573
З нами з: 23 грудня 2012, 21:05
Звідки: Kyiv

10 вересня 2013, 10:19

Корт проданий 18-го квітня! https://nash-rock.com/viewtopic.php?f=6&t=1386
Не встигли ви! :laugh:
Так. Потролити не вийшло.
Тут вся справа в снобізмі - коли людина ставить вище себе вище інших, бо в того "жлоба" корт, а в нього - жибсон.
Рівень гри до уваги не береться.
Тому пости soeri ображають молодих пацанів з кортами, а я завжди за молодь! :laugh:
Згоден з твоєю думкою, проте не впевнений, що soeri мав на увазі саме це.
Ага, ну і про "шашечки".
Я мав на увазі, що зараз багато приділяють уваги вибору гіра - в нас суспільство споживачів, що зробити - а от грати на гітарі якось відходить на інший план. Бо головне крута палка, міняти датчики, бутікові педалі, лампа, інша лампа, знову педалі, інша гітара, знову зміна електроніки, датчиків, ну і все таке інше по спіралі...
Саме так. І що у цьому поганого? Як писав колись один чувак "накопление гира и умеренно-тупое их обсуждение на форуме". Не у всіх достатньо часу на заняття грою на гітарі бо є більш важлива робота, яка приносить гроші.
Не буду кривити душою, сам граю погано, але кожен раз впевнений, що "ось саме ця нова гітара, як у Блекмора у мене сама заграє в руках". Але нічого не відбувається. :unsure: І тоді з надією на чудо приходиться купувати нову гітару. І так весь час...
В решті решт, якби не "вибір гіру" то не було б сенсу у цьому та інших форумах. Кожен вибирає собі розмови по інтересах. Якщо ти хочеш поговорити про техніку гри не гітарі - будьласка, створи тему і спілкуйся у ній. :hi:
Не тот дурак, кто говорит глупости, а тот, кто дурак! (c)
 
Аватар користувача
were
Повідомлень: 798
З нами з: 24 грудня 2012, 02:14
Звідки: DNK, Ukraine

10 вересня 2013, 10:36

как ты, Славик, вежливо-то :laugh:
Everybody can play fast. Who cares? © Willie Adler

Gibson LPJ -> Fulltone OCD -> EVH 5150
 
No avatar
suicidal_fan
Повідомлень: 573
З нами з: 23 грудня 2012, 21:05
Звідки: Kyiv

10 вересня 2013, 10:53

как ты, Славик, вежливо-то :laugh:
Настоящий интеллигент никогда не скажет "иди на хуй", он скажет "я отсылаю вас к первоисточникам".

Настоящий интеллигент никогда не скажет "Ёб Вашу мать", он скажет "я Вам в отцы гожусь!"

Авторство фраз не знаю чьё.
Не тот дурак, кто говорит глупости, а тот, кто дурак! (c)
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

10 вересня 2013, 11:12

Славік, дякую за розуміння і інтелегентність! :)
Тему створювати не буду, як не буду більше срати в цій.
Власне, я сказав все що хотів! :)
 
Аватар користувача
amirkhanov
Повідомлень: 1079
З нами з: 25 грудня 2012, 00:46
Звідки: Киев

10 вересня 2013, 11:26


Що, RonnieF, ніяк не продається електрогітара "Cort Evl K-4 c активными датчиками EMG81/85"?

Особисто мені, наприклад, раз вже так поставлене тобою питання, "шашечки" важливіше, а не "їхати". Тому що в нашій країні там, куди "їхати" немає нічого окрім дешевого пива, одноразових стаканчиків, ночей з тарганами і вошей у голові. А, згадав, ще повна відсутність грошей.
От скажи, ти багато заробив собі "Їздою"? Ти справді збираєшся займатись музикою і утримувати сім'ю?
Я вибрав інший шлях - "шашечки". У мене все є. Купа гітар на яких я не встигаю грати, проте вони радують мене своєю наявністю і гарантують мені душевний спокій. Я не вмію грати, як Мальмстін бо воно мені не треба. І головне: я не звертаю уваги на такі висловлюввання, як твої, бо м'яко кажучи, я маю право придбати все, що завгодно.
У мене склалось враження, що ти просто заздриш і не маєш сил стримати свої заздрощі. А ще в тебе корт не продається. :)
Эта пять, просто пять) :hlop:
джаз-роГ
 
No avatar
suicidal_fan
Повідомлень: 573
З нами з: 23 грудня 2012, 21:05
Звідки: Kyiv

10 вересня 2013, 11:57

Славік, дякую за розуміння і інтелегентність! :)
Тему створювати не буду, як не буду більше срати в цій.
Власне, я сказав все що хотів! :)
Надіюсь, що ніяких образ немає. :beer:
Головне побільше позитиву! Життя і так складне гівно.
Не тот дурак, кто говорит глупости, а тот, кто дурак! (c)
 
No avatar
suicidal_fan
Повідомлень: 573
З нами з: 23 грудня 2012, 21:05
Звідки: Kyiv

10 вересня 2013, 12:03


Що, RonnieF, ніяк не продається електрогітара "Cort Evl K-4 c активными датчиками EMG81/85"?

Особисто мені, наприклад, раз вже так поставлене тобою питання, "шашечки" важливіше, а не "їхати". Тому що в нашій країні там, куди "їхати" немає нічого окрім дешевого пива, одноразових стаканчиків, ночей з тарганами і вошей у голові. А, згадав, ще повна відсутність грошей.
От скажи, ти багато заробив собі "Їздою"? Ти справді збираєшся займатись музикою і утримувати сім'ю?
Я вибрав інший шлях - "шашечки". У мене все є. Купа гітар на яких я не встигаю грати, проте вони радують мене своєю наявністю і гарантують мені душевний спокій. Я не вмію грати, як Мальмстін бо воно мені не треба. І головне: я не звертаю уваги на такі висловлюввання, як твої, бо м'яко кажучи, я маю право придбати все, що завгодно.
У мене склалось враження, що ти просто заздриш і не маєш сил стримати свої заздрощі. А ще в тебе корт не продається. :)
Эта пять, просто пять) :hlop:
Ах да да!
<< А это - Руслан Амирханов. Один из немногих музыкантов, зарабатывающих себе на жизнь игрой популярных песнен в ресторанах, которому всё время что-то мешает заказать кастомордер на Джексоне >>.
Кормилец! :v_mordu:
Не тот дурак, кто говорит глупости, а тот, кто дурак! (c)
 
Аватар користувача
amirkhanov
Повідомлень: 1079
З нами з: 25 грудня 2012, 00:46
Звідки: Киев

10 вересня 2013, 12:07


Ах да да!
<< А это - Руслан Амирханов. Один из немногих музыкантов, зарабатывающих себе на жизнь игрой популярных песнен в ресторанах, которому всё время что-то мешает заказать кастомордер на Джексоне >>.
Кормилец! :v_mordu:
Я коплю на мерамордер))) :napalm:
джаз-роГ
 
No avatar
suicidal_fan
Повідомлень: 573
З нами з: 23 грудня 2012, 21:05
Звідки: Kyiv

10 вересня 2013, 12:35

Я коплю на мерамордер))) :napalm:
Ты чё, серьёзно? :sleep:

А это, где твой сёрфо-Бородамордер-кастом? Неужто продал?
Не тот дурак, кто говорит глупости, а тот, кто дурак! (c)
 
Аватар користувача
amirkhanov
Повідомлень: 1079
З нами з: 25 грудня 2012, 00:46
Звідки: Киев

10 вересня 2013, 13:03

Я коплю на мерамордер))) :napalm:
Ты чё, серьёзно? :sleep:

А это, где твой сёрфо-Бородамордер-кастом? Неужто продал?
У меня уже столько чехлов-гитар в однокомнатном съемном хруще с женой, ребенком и мебелью, шо ходить негде) :angry:
А новую квартиру никак не закончат строить, презервативы) :yuno:
джаз-роГ
 
Аватар користувача
soeri
Повідомлень: 1503
З нами з: 23 грудня 2012, 23:59
Звідки: Киев

10 вересня 2013, 13:37

Спать можно в кейсе)
Там толстый и теплый мех :)

И Диван не нужен)
Клюнь ближнего... насри на нижнего...
 
Аватар користувача
Noddy
Старший модератор
Повідомлень: 842
З нами з: 26 грудня 2012, 18:39
Звідки: Киев

10 вересня 2013, 17:33


Ах да да!
<< А это - Руслан Амирханов. Один из немногих музыкантов, зарабатывающих себе на жизнь игрой популярных песнен в ресторанах, которому всё время что-то мешает заказать кастомордер на Джексоне >>.
Кормилец! :v_mordu:
Я коплю на мерамордер))) :napalm:
Руслан,а это не пять,это по крайней мере - восемь!!!! :beer:
Keep on rocking !!!
 
Аватар користувача
Костя
Повідомлень: 272
З нами з: 23 грудня 2012, 23:45

10 вересня 2013, 21:46

Що, RonnieF, ніяк не продається електрогітара "Cort Evl K-4 c активными датчиками EMG81/85"?

Особисто мені, наприклад, раз вже так поставлене тобою питання, "шашечки" важливіше, а не "їхати". Тому що в нашій країні там, куди "їхати" немає нічого окрім дешевого пива, одноразових стаканчиків, ночей з тарганами і вошей у голові. А, згадав, ще повна відсутність грошей.
От скажи, ти багато заробив собі "Їздою"? Ти справді збираєшся займатись музикою і утримувати сім'ю?
Я вибрав інший шлях - "шашечки". У мене все є. Купа гітар на яких я не встигаю грати, проте вони радують мене своєю наявністю і гарантують мені душевний спокій. Я не вмію грати, як Мальмстін бо воно мені не треба. І головне: я не звертаю уваги на такі висловлюввання, як твої, бо м'яко кажучи, я маю право придбати все, що завгодно.
У мене склалось враження, що ти просто заздриш і не маєш сил стримати свої заздрощі. А ще в тебе корт не продається. :)
Нарешті хтось розвернуто і чітко відповів на одвічний закидон "а нахуя тибе такая гетара если ти еграть ни умееш" :up:
все гитары звучат одинаково хуёво
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

10 вересня 2013, 22:18

Нарешті хтось розвернуто і чітко відповів на одвічний закидон "а нахуя тибе такая гетара если ти еграть ни умееш" :up:
Ех, не хотів срати в камєнтах, але буду! :)
За професією я бізнес/функціональний аналітик, тож проаналізуємо:
Фраза "А среднестатистический гитарный жлоб скажет - "вот б...ть и зачем платить больше, если можно высекать "дж-дж" и играть как мальмстин и на корте за 600 грн! Специалист ведь говорит!""
Розуміючи сарказм сказаного, робимо висновок, що на небрендовій гітарі за 600 грн грати як Малмстін не можна!
А значить, на брендовій дорогій гітарі - можна!
Це витікає зі сказаного!
От я і поцікавився у автора фрази, чи дійсно ЙОМУ ця формула успіху допомогла розвинути свою майстерність гри на гітарі.
От і все - ніяких закидонів.
В мене в самого 6 гітар в домі, і немає часу на них грати, бо робота, дитина, і все таке інше, але "вони радують мене своєю наявністю і гарантують мені душевний спокій". Я сам перехворів приступами GASу, і пройшов всі круги GAS пекла! :facepalm:
Але наявність крутої гітари/обладнання не дає мені права говорити зверхньо про людей з більш простими гітарами.
Власне, дозвольте відкланятися! :mrgreen:
 
No avatar
suicidal_fan
Повідомлень: 573
З нами з: 23 грудня 2012, 21:05
Звідки: Kyiv

10 вересня 2013, 22:25

А я, наприклад, зараз відвідую уроки у одного гітариста і з задоволенням вивчаю теорію і діатонічні лади...)))
І у мене все ще тільки попереду!!!!
Не тот дурак, кто говорит глупости, а тот, кто дурак! (c)
 
Аватар користувача
soeri
Повідомлень: 1503
З нами з: 23 грудня 2012, 23:59
Звідки: Киев

10 вересня 2013, 22:42

Ех, не хотів срати в камєнтах, але буду! :)
За професією я бізнес/функціональний аналітик, тож проаналізуємо:
Фраза "А среднестатистический гитарный жлоб скажет - "вот б...ть и зачем платить больше, если можно высекать "дж-дж" и играть как мальмстин и на корте за 600 грн! Специалист ведь говорит!""
Розуміючи сарказм сказаного, робимо висновок, що на небрендовій гітарі за 600 грн грати як Малмстін не можна!
А значить, на брендовій дорогій гітарі - можна!
Це витікає зі сказаного!
От я і поцікавився у автора фрази, чи дійсно ЙОМУ ця формула успіху допомогла розвинути свою майстерність гри на гітарі.
От і все - ніяких закидонів.
В мене в самого 6 гітар в домі, і немає часу на них грати, бо робота, дитина, і все таке інше, але "вони радують мене своєю наявністю і гарантують мені душевний спокій". Я сам перехворів приступами GASу, і пройшов всі круги GAS пекла! :facepalm:
Але наявність крутої гітари/обладнання не дає мені права говорити зверхньо про людей з більш простими гітарами.
Власне, дозвольте відкланятися! :mrgreen:
Эх... Уважаемый...
Если ты такой же аналитик как те выводы, которые ты сделал в посте выше, то я сочувствую Компании в которой ты работаешь, ибо каждый твой отчет вводит ее в заблуждение. Опять же... если все твои выводы подобны выше сказанному (без обид!).

Я искренне надеялся, что разумные люди не будут "буквоедствовать" и трактовать мой пост по-своему.
К сожалению, я ошибался, посему хочу пояснить что означают мои слова.

Я абсолютно адекватно отношусь к дорогим гитарам, среднего ценового сегмента и бюджетным. Я, как и все, прекрасно понимаю, что при выборе гитары имеет значение не только предпочтение музыканта, но и его благосостояние. А бедным быть, как говорится, не стыдно. Стыдно не хотеть быть богатым!

Так вот. Я не ставлю себя выше других лишь потому, что имею возможность взять инструмент высокой ценовой категории. Но меня дико огорчают люди, которые из-за своей "неспособности/нежелания" купить себе дорогой и качественный инструмент, начинают "хаять" по чем свет стоит все, что хоть чуточку дороже их оборудования, искать недостатки в том, что им не светит/ жаба давит купить.
Да, хорошая гитара не поможет мне сразу играть как вышеупомянутый Мальмстин (наверное ему там икается, дай Боже). В то же время, почему я должен отказывать себе в удовольствии играть на хорошей, звучащей, удобной гитаре только потому, что кто-то другой не находит в себе достаточно желания, чтобы купить ее?!
Не стыдно ездить на Ланосе. Глупо при этом не стремиться ездить на Ауди или ей подобной. А кроме этого заявлять, что мол "Ауди - говно, а Ланос - здорово".

Я надеюсь, что многие согласятся со мной. Потому как, по моим наблюдениям, очень многие завсегдатаи тут - работающие люди, которые хотят - а соответственно, находят возможность накопить денег, либо просто купить желаемый инструмент, уважая при этом тех, кто в силу определенных обстоятельств пока что играет на инструментах попроще.

Плох тот солдат, который не мечтает стать Генералом (с)
Всем кучи сустейна, атаки и флажолетов! :headbanger:
Клюнь ближнего... насри на нижнего...
 
Аватар користувача
amirkhanov
Повідомлень: 1079
З нами з: 25 грудня 2012, 00:46
Звідки: Киев

10 вересня 2013, 23:10

Нарешті хтось розвернуто і чітко відповів на одвічний закидон "а нахуя тибе такая гетара если ти еграть ни умееш" :up:
Ех, не хотів срати в камєнтах, але буду! :)
За професією я бізнес/функціональний аналітик, тож проаналізуємо:
Фраза "А среднестатистический гитарный жлоб скажет - "вот б...ть и зачем платить больше, если можно высекать "дж-дж" и играть как мальмстин и на корте за 600 грн! Специалист ведь говорит!""
Розуміючи сарказм сказаного, робимо висновок, що на небрендовій гітарі за 600 грн грати як Малмстін не можна!
А значить, на брендовій дорогій гітарі - можна!
Це витікає зі сказаного!
От я і поцікавився у автора фрази, чи дійсно ЙОМУ ця формула успіху допомогла розвинути свою майстерність гри на гітарі.
От і все - ніяких закидонів.
В мене в самого 6 гітар в домі, і немає часу на них грати, бо робота, дитина, і все таке інше, але "вони радують мене своєю наявністю і гарантують мені душевний спокій". Я сам перехворів приступами GASу, і пройшов всі круги GAS пекла! :facepalm:
Але наявність крутої гітари/обладнання не дає мені права говорити зверхньо про людей з більш простими гітарами.
Власне, дозвольте відкланятися! :mrgreen:
А є практики, без аналітики:





Соррє, шо офтоп у гілці про Гібсон Лонг Плей) :degenerat:
джаз-роГ
 
Аватар користувача
Костя
Повідомлень: 272
З нами з: 23 грудня 2012, 23:45

10 вересня 2013, 23:29

За професією я бізнес/функціональний аналітик, тож проаналізуємо:
Фраза "А среднестатистический гитарный жлоб скажет - "вот б...ть и зачем платить больше, если можно высекать "дж-дж" и играть как мальмстин и на корте за 600 грн! Специалист ведь говорит!""
Розуміючи сарказм сказаного, робимо висновок, що на небрендовій гітарі за 600 грн грати як Малмстін не можна!
А значить, на брендовій дорогій гітарі - можна!
Це витікає зі сказаного!
Я не аналітик, і то мені видно що логіка тут зламана. Нічого там не витікає, особливо по другому твердженню (та й по першому теж). Спробуй застосуй свою логіку до такого твердження: "На зеленій машині до місяця не долетиш".
все гитары звучат одинаково хуёво
 
Аватар користувача
soeri
Повідомлень: 1503
З нами з: 23 грудня 2012, 23:59
Звідки: Киев

10 вересня 2013, 23:56

Я не аналітик, і то мені видно що логіка тут зламана. Нічого там не витікає, особливо по другому твердженню (та й по першому теж). Спробуй застосуй свою логіку до такого твердження: "На зеленій машині до місяця не долетиш".
Присоединяюсь к зеленой машине! :beer:
Клюнь ближнего... насри на нижнего...
 
Аватар користувача
amirkhanov
Повідомлень: 1079
З нами з: 25 грудня 2012, 00:46
Звідки: Киев

11 вересня 2013, 00:06

Кофе и виски - слова мужского рода. Среднего - говно и Министерство Образования
А вот это не совсем тагЪ...
Итак, нормой признаны следующие случаи:
Слово «кофе» отныне может быть среднего рода.
«Интернет» всегда пишется с прописной (большой) буквы.
«Карате» пишется с «е» на конце, а не с «э».
Признано нормой вариативное ударение в словах «догово'р» и «до'говор», «йо'гурт» и «йогу'рт», «по сре'дам» и «по среда'м».


Ну и т.д.
приказ №195 Министерства образования и науки РФ от 8 июня 2009 г., определяющий список словарей, грамматик и справочников, содержащих нормы современного русского литературного языка.
джаз-роГ
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

11 вересня 2013, 00:18

Эх... Уважаемый...
Если ты такой же аналитик как те выводы, которые ты сделал в посте выше, то я сочувствую Компании в которой ты работаешь, ибо каждый твой отчет вводит ее в заблуждение. Опять же... если все твои выводы подобны выше сказанному (без обид!).
Спочатку про аналітику і зелені машини, ну так, чисто пофлудити:
Я зробив роботу на Атлічно, Компанія мною пишається - на основі початкових даних я зробив опис свого їх розуміння, зробив припущення, і повернувся до стейкхолдера з цим усім + додатковими запитаннями, після чого НАРЕШТІ отримав повний детальний опис проблеми, який дає розуміння що в голові стейкхолдера, і дає змогу написати репорт, який спочатку підпишеться в цього самого стейкхолдера, чим засвідчить те, що ми один одного розуміємо вірно, а потім буде поданий далі. :napalm: :hi:
Тому, ага,на основі аналізу наданих данних, робимо ПРИПУЩЕННЯ AS001: не на зеленій машині можна долетіти до місяця, прошу підтвердити. Бо які початкові данні, такі і висновки, це ж не гра в логічні задачки, а постановка задачі, йопта! :napalm:
Ну це так, професійне!
...............
А так - дякую за детальну відповідь, я не з усім згоден, але - досить, піду далі грати на гітарі.
А щоб відповідь не була флудом, а була по темі - ГІБСОН ЖЖОТ! :laugh:
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

11 вересня 2013, 07:41

Нарешті хтось розвернуто і чітко відповів на одвічний закидон "а нахуя тибе такая гетара если ти еграть ни умееш" :up:
Ех, не хотів срати в камєнтах, але буду! :)
За професією я бізнес/функціональний аналітик, тож проаналізуємо:
Фраза "А среднестатистический гитарный жлоб скажет - "вот б...ть и зачем платить больше, если можно высекать "дж-дж" и играть как мальмстин и на корте за 600 грн! Специалист ведь говорит!""
Розуміючи сарказм сказаного, робимо висновок, що на небрендовій гітарі за 600 грн грати як Малмстін не можна!
А значить, на брендовій дорогій гітарі - можна!
Це витікає зі сказаного!
От я і поцікавився у автора фрази, чи дійсно ЙОМУ ця формула успіху допомогла розвинути свою майстерність гри на гітарі.
От і все - ніяких закидонів.
В мене в самого 6 гітар в домі, і немає часу на них грати, бо робота, дитина, і все таке інше, але "вони радують мене своєю наявністю і гарантують мені душевний спокій". Я сам перехворів приступами GASу, і пройшов всі круги GAS пекла! :facepalm:
Але наявність крутої гітари/обладнання не дає мені права говорити зверхньо про людей з більш простими гітарами.
Власне, дозвольте відкланятися! :mrgreen:
А є практики, без аналітики:





Соррє, шо офтоп у гілці про Гібсон Лонг Плей) :degenerat:
Вибачте, що вклинююсь у Вашу наданалітичну дискусію і за оффтоп, але ось цей хлопчина грає на Fender Yngwie Malmsteen Stratocaster, а не Корті за 600 Грн :)

Також хочу додати, що важко творити музику і імпровізувати на дровах, ой соррі, більш простих гітарах. Причин тут дуже багато, але сама головна - ЗВУК!

І відповідь на питання "чи покращується виконавча техніка на класному брендовому інструменті професійного рівня"? - ТАК!
 
Аватар користувача
soeri
Повідомлень: 1503
З нами з: 23 грудня 2012, 23:59
Звідки: Киев

11 вересня 2013, 08:28

Кофе и виски - слова мужского рода. Среднего - говно и Министерство Образования
А вот это не совсем тагЪ...
Итак, нормой признаны следующие случаи:
Слово «кофе» отныне может быть среднего рода.
«Интернет» всегда пишется с прописной (большой) буквы.
«Карате» пишется с «е» на конце, а не с «э».
Признано нормой вариативное ударение в словах «догово'р» и «до'говор», «йо'гурт» и «йогу'рт», «по сре'дам» и «по среда'м».


Ну и т.д.
приказ №195 Министерства образования и науки РФ от 8 июня 2009 г., определяющий список словарей, грамматик и справочников, содержащих нормы современного русского литературного языка.
:lupa: Руслан, ты не открыл для меня Америку, я все это прекрасно знаю, но не терплю компромиссов. :agree:
Если завтра признают законное существование слова "ложить", то толпа дебилов с криками "ашомывамговорили?" пройдет маршем под зданием Министерства Образования. :degenerat:
Я сказал лишь то, что сказал. И кстати, эта фраза - известная цитата одного известного актера :umnik:

Вибачте, що вклинююсь у Вашу наданалітичну дискусію і за оффтоп, але ось цей хлопчина грає на Fender Yngwie Malmsteen Stratocaster, а не Корті за 600 Грн :)

Також хочу додати, що важко творити музику і імпровізувати на дровах, ой соррі, більш простих гітарах. Причин тут дуже багато, але сама головна - ЗВУК!

І відповідь на питання "чи покращується виконавча техніка на класному брендовому інструменті професійного рівня"? - ТАК!
:beer: Спасибо, друже! Готов подписаться под каждым словом! :smoke:
Клюнь ближнего... насри на нижнего...
 
No avatar
suicidal_fan
Повідомлень: 573
З нами з: 23 грудня 2012, 21:05
Звідки: Kyiv

11 вересня 2013, 08:34

Во имя овса и сена и свиного уха - алюминий!
Не тот дурак, кто говорит глупости, а тот, кто дурак! (c)
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 100
 

Alert: