Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 47
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

02 серпня 2015, 10:01

Ну просто куча гитар и ни одной "металлической" - Jackson или ESP :degenerat:
От неуважно ви читаєте:
Ну і це: на правах реклами :degenerat:
https://kiev.ko.olx.ua/obyavlenie/prodam ... f0TXy.html
LTD SC 607b
Гітара рівня 1000 серії ЛТД, і коштує дорожче.
В мене був час порівнювати.
Так от - мій Епіфон ЛП професі звучить краще.
Хто з Києва - приїжайте, послухаєте :)
Бо як можна довести це буквами на форумі? А записати - я не звукорежисер, не вийде це зробити нормально.
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

02 серпня 2015, 10:16

Ронни, чувак, уверен, что ты не так же хотел донести свою мысль, но те, кто с тобой спорили, наверняка слышали в твоих постах именно такие вещи.

Я не могу позволить себе купить Фридмановский полустек сейчас, но я знаю, что он звучит очешуенно. Я и не буду спорить на эту тему, говоря, что мой Маршалл МГ-15 звучит не хуже (ну разве что самую малость).
Поспорити я люблю, так. Тільки для того щоб почути дійсно цікаві аргументи чому людина вибрала це чи інше :)
Думку 'гібсон - гавно' зазвичай чутно від людей які собі цей гібсон не можуть дозволити, і кажучи таке передусім доводять це собі, щоб грати на тому шо в них є їм не було так 'мучітєльно больно'.
А я можу собі купити ЛПК з однієї зарплати і не голодати! Але не хочу, бо вірте чи ні задоволений тим шо маю (див. вище).
Я вже писав якось - ЛПК не дасть мені змогу писати кращі рифи чи краще грати.
Коли я дійсно відчую шо інструмент мене лімітує і не дає виразити в музиці те шо в голові - тоді буду шукати шось. А наразі мене лімітують руки (техніка) і голова (музичні ідеї).
Тож покупка ще однієї гітари - самої класної і дорогої - не вирішить цих проблем, правда?
 
Аватар користувача
MASSON
Повідомлень: 388
З нами з: 02 січня 2013, 12:51

02 серпня 2015, 10:55


Я вже писав якось - ЛПК не дасть мені змогу писати кращі рифи чи краще грати.
ну, разве что ты так уверен. :hlop:
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

02 серпня 2015, 11:24

Ну просто куча гитар и ни одной "металлической" - Jackson или ESP :degenerat:
От неуважно ви читаєте:
Ну і це: на правах реклами :degenerat:
https://kiev.ko.olx.ua/obyavlenie/prodam ... f0TXy.html
LTD SC 607b
Гітара рівня 1000 серії ЛТД, і коштує дорожче.
В мене був час порівнювати.
Так от - мій Епіфон ЛП професі звучить краще.
Хто з Києва - приїжайте, послухаєте :)
Бо як можна довести це буквами на форумі? А записати - я не звукорежисер, не вийде це зробити нормально.
От я щось не певен, що ця ЛТД серії 607 (підписна, як я зрозумів), дорівнює 1000 серії. На рахунок Епіфона, то з ЕМГ все звучить і навіть палки за 100 баксів, даруйте за штамп, питання тільки наскільки професійно.
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

02 серпня 2015, 12:04

От я щось не певен, що ця ЛТД серії 607 (підписна, як я зрозумів), дорівнює 1000 серії. На рахунок Епіфона, то з ЕМГ все звучить і навіть палки за 100 баксів, даруйте за штамп, питання тільки наскільки професійно.
Якшо виміряти в ціні - вона дорожча 1000 серії.
Щодо ЕМГ - якшо все звучить, то нашо плати більше? :degenerat:
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

02 серпня 2015, 12:12


Я вже писав якось - ЛПК не дасть мені змогу писати кращі рифи чи краще грати.
ну, разве что ты так уверен. :hlop:
Можемо тему створити 'Як ЛПК допоміг стати мені кращим музикантом'
Подивимося що відпишуть. Я не помічав такої тенденції. :)
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

02 серпня 2015, 12:15


Я вже писав якось - ЛПК не дасть мені змогу писати кращі рифи чи краще грати.
ну, разве что ты так уверен. :hlop:
Можемо тему створити 'Як ЛПК допоміг стати мені кращим музикантом'
Подивимося що відпишуть. Я не помічав такої тенденції. :)
Ну якщо все влаштовує, то дійсно поради не потрібні, успіхів :)
На рахунок ЛПК я теж не згоден, на крутому інстурменті звісно приємніше грати і творчих ідей більше, але якщо немає первинно таланта чи хоча б здібностей, то ЛПК не допоможе, рівно як і сама крута і сама дорога гітара в світі.
 
Аватар користувача
MASSON
Повідомлень: 388
З нами з: 02 січня 2013, 12:51

02 серпня 2015, 12:24


Я вже писав якось - ЛПК не дасть мені змогу писати кращі рифи чи краще грати.
ну, разве что ты так уверен. :hlop:
Можемо тему створити 'Як ЛПК допоміг стати мені кращим музикантом'
Подивимося що відпишуть. Я не помічав такої тенденції. :)
мне помог ЛПК, до него я не знал как управляться с такими гитарами
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

02 серпня 2015, 14:37

ЛПК, висящий над диваном точно не сделает музыканта лучше, но с дешевой гитарой им тоже не станешь. Во всяком случае коллектив не примет в группу. Если, конечно, людям не все равно как они звучат
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
No avatar
gal
Повідомлень: 658
З нами з: 31 грудня 2012, 20:23

02 серпня 2015, 15:24

ЛПК, висящий над диваном точно не сделает музыканта лучше, но с дешевой гитарой им тоже не станешь. Во всяком случае коллектив не примет в группу. Если, конечно, людям не все равно как они звучат
ну разумеется.особенно если музыкант круто играет.угу,разумеется не примут.
какая трагедия)
по факту чтобы научиться нормально играть хватает обычного Ибанез РГ 550.
все остальное-вкусовые предпочтения если позволяет карман.
 
Аватар користувача
слепой гонщик
Повідомлень: 1427
З нами з: 06 січня 2013, 22:56

02 серпня 2015, 15:43

Вот интересно, если я заведу тему, посвященную моему любимому Washburn N4, зайдет туда RonnieF, чтобы заявить, что корт с ежами ничем не хуже?
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

02 серпня 2015, 16:05

Нє, не зайду - заводьте! :)
Але обов'язково викладіть як ви граєте на цій гітарі ;)
 
Аватар користувача
слепой гонщик
Повідомлень: 1427
З нами з: 06 січня 2013, 22:56

02 серпня 2015, 18:54

Как я играю - выложу в другой теме. Когда буду искать группу. Такое себе резюме буду делать.
А по нуне тема вряд ли будет кому-нибудь интересна. Эту гитару чаще всего покупают, когда четко понимают ее возможности. Или совершенно случайно, как я. В любом случае, владельцам этой гитары обсуждать нечего. А тем, кто с ней не знаком, вряд ли можно что-нибудь рассказать. Поэтому, если и возникают редкие вопросы, связанные, как правило, только с применением других датчиков в бридже, то в этом случае вполне достаточно форума на Washburn Guitars.
Вон vadvlad давеча спрашивал ссылку на типичный пример звучания нуны, а я такой не нашел. Потому что на демах стараются накрутить звук Беттенкурта (отсюда и мнение, что, дескать, на N4 что не играй - Нуно получается), а у меня она звучит в темах Хендрикса и ранних цеппелинов. А неподключенная - чисто аккустически - прекрасна для классики и средневековщины.
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

02 серпня 2015, 20:12

Я чего спрашивал. Зная твою любовь к Хендриксу и слыша в демках зудящий металлический перегруз в толк не возьму как это сочетается. Да и Мр.Дэн при мне всегда играл что-то довольно лёгкое блюзовое...
ЗЫ металлический я подразумеваю призвуки стальные что ли. Мягкости не хватает. Обычно так не дорогие гитары с перегрузом звучат. Когда в звуке не хватает тела гитары. А только датчикии железки...наверное коряво объяснил... извините.
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

02 серпня 2015, 20:14

Блин, только не подумайте что я хочу Нуну как то унизить. Честное слово! :beer:
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

02 серпня 2015, 20:44

Но сравнивать Эпи с вышеупомянутыми гитарами (я даже боюсь говорить ESP, тьфу-тьфу-тьфу), или хотя бы с LTD 1000-ой серии - я бы и близко не стал.
Як каже Радіон - важко мати справу з ділєтантами! :degenerat:
Поясню.
Ви всі читаєте ЕПІФОН, і згадуєте свій досвіт з якоюсь болчонкою за 200 баксів на якій ви лабали у друга на початку 2000-х.
А в мене - Epiphone Prophecy Les Paul Custom EX, блядь! :alik:
А шо це значить? Що така гітара коштує ~1000$ нова
І ESP LTD EC-1000 з ЕМГ (теж лесполоподібна) коштує приблизно 1000$ нова.
Увага, запитання: наскільки некоректно порівнювати гітари в одній ціновій категорії? І близько некоректно?
Я сподіваюсь на відповідь!
PS
Декілька пруф лінків:
https://www.amazon.com/Epiphone-Prophecy ... B007L57TQK
https://www.amazon.com/ESP-LTD-EC-1000S- ... 00BSKLU9Q/
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

02 серпня 2015, 20:48

Но сравнивать Эпи с вышеупомянутыми гитарами (я даже боюсь говорить ESP, тьфу-тьфу-тьфу), или хотя бы с LTD 1000-ой серии - я бы и близко не стал.
Як каже Радіон - важко мати справу з ділєтантами! :degenerat:
Поясню.
Ви всі читаєте ЕПІФОН, і згадуєте свій досвіт з якоюсь болчонкою за 200 баксів на якій ви лабали у друга на початку 2000-х.
А в мене - Epiphone Prophecy Les Paul Custom EX, блядь! :alik:
А шо це значить? Що така гітара коштує ~1000$ нова
І ESP LTD EC-1000 з ЕМГ (теж лесполоподібна) коштує приблизно 1000$ нова.
Увага, запитання: наскільки некоректно порівнювати гітари в одній ціновій категорії? І близько некоректно?
Я сподіваюсь на відповідь!
PS
Декілька пруф лінків:
https://www.amazon.com/Epiphone-Prophecy ... B007L57TQK
https://www.amazon.com/ESP-LTD-EC-1000S- ... 00BSKLU9Q/
Яка 1000$ ?

Цей чудо-Епіфон коштує $699.00.

А на Епіфоні я грав учора і не болченому, а з клеєним грифом, Корея за 400$, так що не треба тут... ну звучить для мене так собі, хоча власник дууже задоволений.
Востаннє редагувалось 02 серпня 2015, 20:58 користувачем Vai_2, всього редагувалось 2 разів.
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

02 серпня 2015, 20:56


Яка 1000$ ?

Цей чудо-Епіфон коштує $699.00.

А на Епіфоні я грав учора і не болченому, а з клеєним грифом, Корея за 400$, так що не треба тут...
Epi List Price: $1,165.00
vs
ESP List Price: $1,141.00

Epi Sell Price: $699.00
ESP List Price: $799.00

100$ Diff
Це не одна цінова категорія гітар?
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

02 серпня 2015, 20:58


Яка 1000$ ?

Цей чудо-Епіфон коштує $699.00.

А на Епіфоні я грав учора і не болченому, а з клеєним грифом, Корея за 400$, так що не треба тут...
Epi List Price: $1,165.00
vs
ESP List Price: $1,141.00

Epi Sell Price: $699.00
ESP List Price: $799.00

100$ Diff
Це не одна цінова категорія гітар?
ПРОДАЖНА ціна Price: $699.00 & FREE Shipping.

Тим більше, що Epiphone Prophecy Les Paul Custom EX китаєць!
Та йому до ЛТД Екліпсу (Корея) як до неба.
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

02 серпня 2015, 21:00


Яка 1000$ ?

Цей чудо-Епіфон коштує $699.00.

А на Епіфоні я грав учора і не болченому, а з клеєним грифом, Корея за 400$, так що не треба тут...
Epi List Price: $1,165.00
vs
ESP List Price: $1,141.00

Epi Sell Price: $699.00
ESP List Price: $799.00

100$ Diff
Це не одна цінова категорія гітар?
ПРОДАЖНА ціна Price: $699.00 & FREE Shipping.
Ви не читаєте шо я пишу?
А продажна ціна ESP LTD EC-1000S Black EMG: Price: $799.00 & FREE Shipping
100 баксів різниці
Це не одна цінова категорія гітар?
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

02 серпня 2015, 21:11

Ви не читаєте шо я пишу?
А продажна ціна ESP LTD EC-1000S Black EMG: Price: $799.00 & FREE Shipping
100 баксів різниці
Це не одна цінова категорія гітар?
Читаю, але не вважаю це однією ціновою категорією. ЛТД 1000 серії цілком професійні інструменти, я бачив не раз фірмачів з ЛТД на лайвах, а от з Епіфоном жодного.

Ось на відео у Глена Дровера ESP LTD Deluxe M-1000.
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

02 серпня 2015, 21:15

Ну якшо ви читаєте але не вважаєте, якшо звук гітари ви можете оцінити по картинці і якшо ви не вірите шо я порівнював Епі з топовим ЛТД SC-607b і останній позорно програв, то я не маю більше шо сказати.
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

02 серпня 2015, 21:21

Ну якшо ви читаєте але не вважаєте, якшо звук гітари ви можете оцінити по картинці і якшо ви не вірите шо я порівнював Епі з топовим ЛТД SC-607b і останній позорно програв, то я не маю більше шо сказати.
Я оцінюю факти. Епіфон - Китай, ЛТД - Корея. Корейські гітари краще китайських. Бачу фірмачі користуються ЛТД і не користуються Епіфонами, крім того одного виконавця, що Ви виклали, то це факти. А Ви викладаєте своє суб'єктивне відчуття від Епіфона.
 
Аватар користувача
soeri
Повідомлень: 1503
З нами з: 23 грудня 2012, 23:59
Звідки: Киев

02 серпня 2015, 22:33

Ронни, чувак, ...
...
А я можу собі купити ЛПК з однієї зарплати і не голодати! Але не хочу, бо вірте чи ні задоволений тим шо маю (див. вище).
Я стараюсь ко всем участникам Форума относиться с уважением и, тем более, никогда не считаю ничьи деньги.
Но.
Извини, но не верю.

Человек, который как большинство здесь - обожает музыку, гитары и все что с ними связано.
Человек, который зарабатывает более 3 тыс. долларов в месяц (как было заявлено).
Человек, который при этом имеет несколько гитар, 2 из которых сомнительные (уж прости) мастербилды, а остальные - уровень средний и средний +.
Человек, который при этом заявляет, что именно эти гитары полностью покрывают его музыкальные потребности.

Одно из четырех.
Или ты врешь.
Или твои потребности насколько просты, что эти гитары их покрывают.
Или ты насколько аскет, что и правда ни в чем не нуждаешься, но тогда ты бы не сидел тут, и не молол языком вместе с нами :smoke:
Или ты врешь.

Если я ахуеннохорошо зарабатываю, то может быть и не буду покупать Майбах или Бэнтли, дабы пустить пыль в глаза другим. Но то, что куплю для себя любимого хорошую Ауди или Мерс - факт. И не буду мучаться с Таврией, рассказывая, что мол "могувзятьшоугоднономнехватаетитак".
Туфта, сорри.

По более поздним сообщениям.
Уж извини, но корейские ЛТД по качеству "дадут под жопу" многим брендам. В том числе и ЭПИ.
Даже учитывая, что большинство известных брендов, имеющих производство на немногочисленных (причем одних и тех же) заводах в Корее, выпускаются одними и теми же людьми на одних и тех же станках - качество все равно разное.
Дерево, детали, сроки, тиражи.
Все, как заявляет, а потом и оплачивает брендодержатель.
Эпи - наоборот перенесли производство в Китай. Ну явно не для хорошего качества. :degenerat:
Что до ЛТД - то очень многие обладатели обеих марок (ЕСП и ЛТД) видят в них уж очень условную разницу. Она есть, но если учитывать ограниченность бюджета, то ЛТД - это вариант. Эпи - нет. Дядя Закк, к твоему сведению, играет на Эпи исключительно для заработка. Да и не играет уже. Вайлд Аудио и все дела.
Клюнь ближнего... насри на нижнего...
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

02 серпня 2015, 22:49

Одно из четырех.
Или ты врешь.
Или твои потребности насколько просты, что эти гитары их покрывают.
Или ты насколько аскет, что и правда ни в чем не нуждаешься, но тогда ты бы не сидел тут, и не молол языком вместе с нами :smoke:
Или ты врешь.
Давай я скажу тобі чим займаюся професійно: я займаю позицію ліда команди аналітиків в одній з найбільших ІТ компаній України яка працює на один з найбільших інвестиційних банків світу. ІТ аутсорс.
Так віриш? :)
Можу в лічку скинути ЛінкедІн акаунт - познайомимся! :)

PS
LTD роблять і в китаї і в індонезії :)
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 47
 

Alert: