Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 47
 
No avatar
Xterra

12 січня 2013, 16:55

У меня был, не долго правда Ангус Янг (его СГ-шка). Там было всё ОК! А на этой, видимо, сочетание датчики-накладка мне не понравилось. НА МОЙ ВКУС туда бы 490, 498 поставить-тогда бы и яркость была от эбони и жирок. ИМХО.
Вот прямо стопудоффф! Мой СГ с эбони и 498/490 без крышек :boss:
 
No avatar
Xterra

12 січня 2013, 17:00

Xterra, расскажи-ка про свой страт! очень понравился :pray:
Мексиканец делюкс Том Делонж + мастер Дмитрий Еремеев
Гриф - клён/эбони/латунный порог/стальные лады.
Дека - ольха
ЕМГ 81 9V

Очень хорошая и удобная пепяка, из рук выпустить очень сложно.
Если буду в Киеве - возьму с собой.
 
Аватар користувача
Rad_meandr
Повідомлень: 1242
З нами з: 23 грудня 2012, 23:52
Звідки: Киев

12 січня 2013, 17:33

Сам не ожидал, сказали: "подарок на рождество" :)
аа, то есть ее именно такую даже не заказывал?
Gibson Les Paul Deluxe '1971 // Guild M-75 '1974 //

Продам редкие Gibson, Fender, PRS по отличным ценам: https://vk.com/rad_meandr_guitars
 
Аватар користувача
genfrombar
Повідомлень: 43
З нами з: 30 грудня 2012, 09:45
Звідки: Бар )
Контактна інформація:

12 січня 2013, 17:38

Сам не ожидал, сказали: "подарок на рождество" :)
аа, то есть ее именно такую даже не заказывал?
Не заказывал... Но когда предложили, я не отказался :rubitsa: Правда за мной осталось обязательство отснять хороший видео-ролик с ней. Я всегда хотел себе холоубоди. Попробовал играть в команде с ней, очень понравилось, 80 процентов песен сейчас играю на ней :)
Texas Customs Collector Edition V-line® Deluxe Custom > T.C. Electronic G-Major > Mesa\Boogie Dual Rectifier Roadster 2x12
 
Аватар користувача
Mykola
Повідомлень: 70
З нами з: 12 січня 2013, 03:22

16 січня 2013, 11:07

Ось моя. Gibson SG Special Faded :Shkololo:
Зображення
Зображення
Зображення
 
No avatar
suicidal_fan
Повідомлень: 573
З нами з: 23 грудня 2012, 21:05
Звідки: Kyiv

16 січня 2013, 12:06

Ось моя. Gibson SG Special Faded :Shkololo:
Зображення
Зображення
Зображення
А до неё какие были? Какие впечатления об этой? Только честно.
Не тот дурак, кто говорит глупости, а тот, кто дурак! (c)
 
Аватар користувача
Mykola
Повідомлень: 70
З нами з: 12 січня 2013, 03:22

16 січня 2013, 12:31

А до неё какие были? Какие впечатления об этой? Только честно.
Була акустика з п"єзо Хонер.
Був китайський страт Арія.
Був китайський "хрєн зна шо".
Був мексиканський Фендер Страт.
І от тепер Гібсон СГ Спешл.
-------------
Ну я не якийсь там профі.. я тільки побринькати люблю.. Тому мені, як і будь-якому поганому гітаристу, заважає гітара.
Коли після мексиканця цю гітару в руки взяв - було дуже незвично.. гриф широкий, мензура коротка (замість 7-го ладу пальці попадали на 10-12-й). Потім звик, і вже ніби полюбив її.. Хоча іноді сумію за Фендером (але він був s-s-s, що мені аж ніяк не подобалось).
І ще один момент.. я до Фендера колись звик за 2 дні. А цю гітару я "промацав" лише через рік: вавчився, налаштовувати правильно, нарулив звук, який подобається і т.п. А може я більш прискіпливим став..
 
Аватар користувача
dis89
Повідомлень: 829
З нами з: 24 грудня 2012, 09:42
Звідки: Київ
Контактна інформація:

16 січня 2013, 12:37

Я от доки зрозумів, як грати на ЛПК так не знати що... є така біда... коли гітара звучить занадто круто... і забагато звуку ))
Покращення вже сьогодні
 
No avatar
suicidal_fan
Повідомлень: 573
З нами з: 23 грудня 2012, 21:05
Звідки: Kyiv

16 січня 2013, 14:20

А до неё какие были? Какие впечатления об этой? Только честно.
Була акустика з п"єзо Хонер.
Був китайський страт Арія.
Був китайський "хрєн зна шо".
Був мексиканський Фендер Страт.
І от тепер Гібсон СГ Спешл.
-------------
Ну я не якийсь там профі.. я тільки побринькати люблю.. Тому мені, як і будь-якому поганому гітаристу, заважає гітара.
Коли після мексиканця цю гітару в руки взяв - було дуже незвично.. гриф широкий, мензура коротка (замість 7-го ладу пальці попадали на 10-12-й). Потім звик, і вже ніби полюбив її.. Хоча іноді сумію за Фендером (але він був s-s-s, що мені аж ніяк не подобалось).
І ще один момент.. я до Фендера колись звик за 2 дні. А цю гітару я "промацав" лише через рік: вавчився, налаштовувати правильно, нарулив звук, який подобається і т.п. А може я більш прискіпливим став..
Ага. Довго звикав. А тоді скажи, а чому ти зупинився саме на гібсон СГ, адже у цьому ціновому діапазоні є прекрасні гітари з фіксованими бриджами, такі, як ЛТД вайпер або ЛТД екліпс, чи японські гітари з фікс бриджами? Чи просто не було можливості порівняти їх? Зараз, наприклад ти змінив-би свій СГ на ЛТД або Едвардз?
Не тот дурак, кто говорит глупости, а тот, кто дурак! (c)
 
Аватар користувача
Mykola
Повідомлень: 70
З нами з: 12 січня 2013, 03:22

16 січня 2013, 15:52

Ага. Довго звикав. А тоді скажи, а чому ти зупинився саме на гібсон СГ, адже у цьому ціновому діапазоні є прекрасні гітари з фіксованими бриджами, такі, як ЛТД вайпер або ЛТД екліпс, чи японські гітари з фікс бриджами? Чи просто не було можливості порівняти їх? Зараз, наприклад ти змінив-би свій СГ на ЛТД або Едвардз?
Маю зізнатися, що я просто брендофіл. Навіть не бажаю розглядати інші варіанти, окрім Гібсона та Фендера. Все інше для мене звучить наче якась підробка. Якщо раптом вирішу, що не хочу обидві ці фірми, то якийсь самопальний кастом пошукаю. І обов"язково - оригінальної форми. Не знаю чому, але терпіти не можу пародії на страти і лесполи.
А взагалі-то, я іноді замислююсь над обміном своєї гітари на мексиканський Фендерівський страт с хамбакером.. чи навіть двома.
А поки - невеличке демо моєї гітари:
 
No avatar
suicidal_fan
Повідомлень: 573
З нами з: 23 грудня 2012, 21:05
Звідки: Kyiv

16 січня 2013, 16:28

Маю зізнатися, що я просто брендофіл. Навіть не бажаю розглядати інші варіанти, окрім Гібсона та Фендера. Все інше для мене звучить наче якась підробка. Якщо раптом вирішу, що не хочу обидві ці фірми, то якийсь самопальний кастом пошукаю. І обов"язково - оригінальної форми. Не знаю чому, але терпіти не можу пародії на страти і лесполи.
:up: Прекрасна чесна відповідь. Я сам такий. :why:
Не тот дурак, кто говорит глупости, а тот, кто дурак! (c)
 
Аватар користувача
suisider
Повідомлень: 209
З нами з: 24 грудня 2012, 01:01
Звідки: JAM.UA Kiev

16 січня 2013, 21:16

Я от доки зрозумів, як грати на ЛПК так не знати що... є така біда... коли гітара звучить занадто круто... і забагато звуку ))
У меня такое с моим AMS фенедром было... вроде все круто, только дома сижу и щелкаю, в голову металическую ниче не лезет, а брал на репу как шо-то не то вашпе)))
Лампы JJ-electronic (slovakia) для гитарных усилителей, преампов и т.д. https://nash-rock.com/viewtopic.php?t=59
 
Аватар користувача
suisider
Повідомлень: 209
З нами з: 24 грудня 2012, 01:01
Звідки: JAM.UA Kiev

16 січня 2013, 21:19

Ага. Довго звикав. А тоді скажи, а чому ти зупинився саме на гібсон СГ, адже у цьому ціновому діапазоні є прекрасні гітари з фіксованими бриджами, такі, як ЛТД вайпер або ЛТД екліпс, чи японські гітари з фікс бриджами? Чи просто не було можливості порівняти їх? Зараз, наприклад ти змінив-би свій СГ на ЛТД або Едвардз?
Маю зізнатися, що я просто брендофіл. Навіть не бажаю розглядати інші варіанти, окрім Гібсона та Фендера. Все інше для мене звучить наче якась підробка. Якщо раптом вирішу, що не хочу обидві ці фірми, то якийсь самопальний кастом пошукаю. І обов"язково - оригінальної форми. Не знаю чому, але терпіти не можу пародії на страти і лесполи.
А взагалі-то, я іноді замислююсь над обміном своєї гітари на мексиканський Фендерівський страт с хамбакером.. чи навіть двома.
Тяга к оригинальному это конечно хорошо, но тогда не надо менять СГ-ку на мекса. СГ-шка хоть и фейдед и недорогая, но получше будет. Американ стандарт или делюкс - да, а мексы, хайвеи и как их там щас обозвали... блэктоп вроде.. это не тру все.
Лампы JJ-electronic (slovakia) для гитарных усилителей, преампов и т.д. https://nash-rock.com/viewtopic.php?t=59
 
Аватар користувача
dis89
Повідомлень: 829
З нами з: 24 грудня 2012, 09:42
Звідки: Київ
Контактна інформація:

16 січня 2013, 21:24

Я от доки зрозумів, як грати на ЛПК так не знати що... є така біда... коли гітара звучить занадто круто... і забагато звуку ))
У меня такое с моим AMS фенедром было... вроде все круто, только дома сижу и щелкаю, в голову металическую ниче не лезет, а брал на репу как шо-то не то вашпе)))
У меня сначала была печальная хуйня шо включаешь амп, и ничего кроме него больше не слышно))
Покращення вже сьогодні
 
Аватар користувача
Mykola
Повідомлень: 70
З нами з: 12 січня 2013, 03:22

17 січня 2013, 01:59

Тяга к оригинальному это конечно хорошо, но тогда не надо менять СГ-ку на мекса. СГ-шка хоть и фейдед и недорогая, но получше будет. Американ стандарт или делюкс - да, а мексы, хайвеи и как их там щас обозвали... блэктоп вроде.. это не тру все.
Так.. Це я фігню якусь сказав.. я вже і сам зрозумів. Але, як я казав раніше, мені здається, що я погано граю, бо мені заважає гітара, а не тому, що я гітару беру в руки два рази на місяць, щоб побринькати на ній 10 хвилин. :uzhas: Але потім я задумуюсь, і розумію, що поки не час мені гітару міняти.
 
No avatar
Xterra

17 січня 2013, 09:11

Так.. Це я фігню якусь сказав.. я вже і сам зрозумів. Але, як я казав раніше, мені здається, що я погано граю, бо мені заважає гітара, а не тому, що я гітару беру в руки два рази на місяць, щоб побринькати на ній 10 хвилин. :uzhas: Але потім я задумуюсь, і розумію, що поки не час мені гітару міняти.
Гітара повинна приносити задоволення, це її суть. Якщо гітара заважає - треба знайти інструмент який не заважає.

Водії лексусів, зазвичай, по вмінню керувати авто, дуже далекі від тов.Шумахера, але їздять. Навіть як що б ви дійсно погано грали - життя одне.
 
Аватар користувача
Rad_meandr
Повідомлень: 1242
З нами з: 23 грудня 2012, 23:52
Звідки: Киев

21 січня 2013, 11:46

Ну что, все резко переучиваемся на левшей.)
халявный Hufschmid, дамы и господа:
https://www.ebay.com/itm/LEFTY-Hufschmid ... 3cce2cfd14
причем аукцион без резерва. Подозреваю, за 2к можно будет забрать.
Gibson Les Paul Deluxe '1971 // Guild M-75 '1974 //

Продам редкие Gibson, Fender, PRS по отличным ценам: https://vk.com/rad_meandr_guitars
 
No avatar
Xterra

21 січня 2013, 12:39

Очень надеюсь что не будет в продаже ничего халявного для педерастов, я не готов настолько жизнь менять :think:
 
No avatar
suicidal_fan
Повідомлень: 573
З нами з: 23 грудня 2012, 21:05
Звідки: Kyiv

21 січня 2013, 13:00

Ну что, все резко переучиваемся на левшей.)
халявный Hufschmid, дамы и господа:
https://www.ebay.com/itm/LEFTY-Hufschmid ... 3cce2cfd14
причем аукцион без резерва. Подозреваю, за 2к можно будет забрать.
Это чё-за пиздец такой?! Это, типа, круто щас? :spit:
Не тот дурак, кто говорит глупости, а тот, кто дурак! (c)
 
Аватар користувача
Костя
Повідомлень: 272
З нами з: 23 грудня 2012, 23:45

21 січня 2013, 13:06

Hufschmid
Кто это вообще такой, чем знаменит?
все гитары звучат одинаково хуёво
 
Аватар користувача
were
Повідомлень: 798
З нами з: 24 грудня 2012, 02:14
Звідки: DNK, Ukraine

21 січня 2013, 13:26

Hufschmid
Кто это вообще такой, чем знаменит?
ооо, это чувак из Швейцарии, на гитары которого некоторые люди безраздельно пытаются дрочить :loool:
Everybody can play fast. Who cares? © Willie Adler

Gibson LPJ -> Fulltone OCD -> EVH 5150
 
Аватар користувача
Rad_meandr
Повідомлень: 1242
З нами з: 23 грудня 2012, 23:52
Звідки: Киев

21 січня 2013, 13:32

Ну что, все резко переучиваемся на левшей.)
халявный Hufschmid, дамы и господа:
https://www.ebay.com/itm/LEFTY-Hufschmid ... 3cce2cfd14
причем аукцион без резерва. Подозреваю, за 2к можно будет забрать.
Это чё-за пиздец такой?! Это, типа, круто щас? :spit:
блин ля вы ваще.. совсем за мировой модой не следите.)) :moral:

https://www.hufschmidguitars.com/standardmodels.cfm
вообще эти Хафы из разряда Блэкмашин, Хартунг.. Т.е. гитары, на которые идут длинные очереди, и которые редко бывают б/у и потому б/у зачастую выставляют дороже, чем стоят новые.


А мода в рашке пошла, когда один из Хуфов появился в ТубТоне:
https://tubetone.ru/forum/showthread.php ... -hufcaster

с ним же видосик:
https://www.youtube.com/watch?v=iK9eNlkOYec

сейчас этот Хуфкастер у одного из юзеров ГП и я его почему-то очень хотеть попробовать.)
Gibson Les Paul Deluxe '1971 // Guild M-75 '1974 //

Продам редкие Gibson, Fender, PRS по отличным ценам: https://vk.com/rad_meandr_guitars
 
Аватар користувача
Rad_meandr
Повідомлень: 1242
З нами з: 23 грудня 2012, 23:52
Звідки: Киев

21 січня 2013, 13:41

ооо, это чувак из Швейцарии, на гитары которого некоторые люди безраздельно пытаются дрочить :loool:
ну, скажем так, лично мне просто хочется поюзать шо оно такое.)
Востаннє редагувалось 21 січня 2013, 13:51 користувачем Rad_meandr, всього редагувалось 1 раз.
Gibson Les Paul Deluxe '1971 // Guild M-75 '1974 //

Продам редкие Gibson, Fender, PRS по отличным ценам: https://vk.com/rad_meandr_guitars
 
No avatar
suicidal_fan
Повідомлень: 573
З нами з: 23 грудня 2012, 21:05
Звідки: Kyiv

21 січня 2013, 13:42

А мода в рашке пошла, когда один из Хуфов появился в ТубТоне
Ага. Ну, понятно.
Как сказал др.Дистортион - "Почитай, что пишут на тубтоне и сделай все наоборот". :up:
Не тот дурак, кто говорит глупости, а тот, кто дурак! (c)
 
Аватар користувача
Rad_meandr
Повідомлень: 1242
З нами з: 23 грудня 2012, 23:52
Звідки: Киев

21 січня 2013, 13:50

Ага. Ну, понятно.
Как сказал др.Дистортион - "Почитай, что пишут на тубтоне и сделай все наоборот". :up:
это да.) но неужели не возникает желания просто интересную гитарку потискать..?
Gibson Les Paul Deluxe '1971 // Guild M-75 '1974 //

Продам редкие Gibson, Fender, PRS по отличным ценам: https://vk.com/rad_meandr_guitars
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 47
 

Alert: