Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

 
No avatar
x_mad
Повідомлень: 48
З нами з: 24 грудня 2012, 15:31

31 січня 2013, 13:10

Потрібен кейс для LTD EC. Не знаю, що обрати: жорсткий чи напівжорсткий, по формі гітари чи прямокутний? В кого які преференції? Бюджет - ну хай 100ує.
 
Аватар користувача
David Watts
Повідомлень: 139
З нами з: 06 січня 2013, 11:24
Звідки: Киев

31 січня 2013, 15:10

Залежно від того, як будеш возити. Якщо в багажнику - я б взяв щось на кшталт гібсонівського, теплий і міцний. Якщо в метро - то з кейсом важко і незручно. А компроміси типу пластикових коробок с пінним утеплювачем - як на мене, не варіант, в них гітари мерзнуть так само, як у звичайних утеплених ґіґбеґах, хіба що вони захищають трохи від ударів.
 
Аватар користувача
esp2003
Повідомлень: 25
З нами з: 10 січня 2013, 00:49
Звідки: Киев

02 лютого 2013, 14:58

так если нужен прямокутный, то надо брать прямокутный. тебе же виднее в каком углу его будет удобнее поставить, или обьем твоего багажника.
если пользуешься общественным транспортом, то конечно же чехол надо брать. народ часто не понимает, что в кейсе гитара мерзнет, промокает, есть большой риск сломать гриф. ну и возможны боли в спине
 
Аватар користувача
Frees
Повідомлень: 42
З нами з: 25 грудня 2012, 23:42
Звідки: Киев

02 лютого 2013, 21:08

Ну свою студио вот в таком ношу https://jam.ua/item/gator_gc-lps.html - попадал в ливень, гитара не промокла. Мерзнет ли? Не знаю, зимой не таскал. Но от дождя и людишек в метро защищает отлично. Из минусов - достаточно тяжелый, я порой задалбываюсь таскать.
 
No avatar
x_mad
Повідомлень: 48
З нами з: 24 грудня 2012, 15:31

02 лютого 2013, 21:17

так если нужен прямокутный, то надо брать прямокутный. тебе же виднее в каком углу его будет удобнее поставить, или обьем твоего багажника.
если пользуешься общественным транспортом, то конечно же чехол надо брать. народ часто не понимает, что в кейсе гитара мерзнет, промокает, есть большой риск сломать гриф. ну и возможны боли в спине
Ти точно мав на увазі саме кейс, коли писав "в кейсе гитара мерзнет, промокает, есть большой риск сломать гриф"??
 
Аватар користувача
esp2003
Повідомлень: 25
З нами з: 10 січня 2013, 00:49
Звідки: Киев

02 лютого 2013, 23:16

так если нужен прямокутный, то надо брать прямокутный. тебе же виднее в каком углу его будет удобнее поставить, или обьем твоего багажника.
если пользуешься общественным транспортом, то конечно же чехол надо брать. народ часто не понимает, что в кейсе гитара мерзнет, промокает, есть большой риск сломать гриф. ну и возможны боли в спине
Ти точно мав на увазі саме кейс, коли писав "в кейсе гитара мерзнет, промокает, есть большой риск сломать гриф"??

Конечно! А пластиковые кейсы немного практичней. Пластик пружинит при падении + такие кейсы имеют алюминиевые пазы и промокают дольше чем большинство деревянных. Очень легко сломать гитару при падении кейса, особенно если гриф не укреплен пяткой. Кейс помогает только при давлении других кейсов/сумок в багажном отделении(для того он и создан) или опоре бабульки в маршрутке)
Часто владельцы гибсонов ломают грифы, очень жесткий кейс и гриф из красного дерева без пятки. После покупки своего ЛПК, сразу продал родной кейс и купил https://jam.ua/gator_gpe-lps-tsa для поездок в багажнике и хранения дома, но ношу всегда гитару в чехле https://jam.ua/gator_g-cobra-elec Для максимальной защиты https://jam.ua/gator_g-com-elec Но весит он уже как кейс
Востаннє редагувалось 02 лютого 2013, 23:40 користувачем esp2003, всього редагувалось 2 разів.
 
Аватар користувача
Mykola
Повідомлень: 70
З нами з: 12 січня 2013, 03:22

02 лютого 2013, 23:35

Ти точно мав на увазі саме кейс, коли писав "в кейсе гитара мерзнет, промокает, есть большой риск сломать гриф"??
Якщо вдаватися в словникові визначення, то кейси - це штуки, з якими бізнесмени ходять на роботу (по іншому - "дипломат"). А гітара повинна лежати в кофрі. І, по-ідеї, якщо гітара лежить в жорсткому "ящику", то це має називатися "жорсткий КЕЙС". Але це все словникові прибамбаси. А в житті всі називають так, як самі захочуть.. для когось кофр - це кейс, а для когось кейс - це валіза чи ящик і т.п. :beer:
П.С. Все, що я написав вище, я прочитав і переказав своїми словами. Я не претендую на те, що це правильно! :unsure:
 

Alert: