Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

 
No avatar
zin11111
Повідомлень: 63
З нами з: 24 січня 2013, 19:10

18 листопада 2021, 18:41

Продам бутікову педаль Earthquaker Devices Talons (Made in USA) від всесвітньо відомої майстерні Earthquaker Devices, яка виготовляє гітарні ефекти дуже високого рівня з крутим і якісним звучанням. Являє собою дуже класний і цікавий Hi-Gain Overdrive, який працює правильно і акуратно, без будь-яких шумів. В даній педалі вдалося реалізувати цікаву річ: теплий об’ємний овердрайв розігнали до хайгейну, на якому можна без проблем нарізати крупнолистовий метал. Звучить реально класно, на рівні дісторшн, але більш чисто, благородно. При цьому відчуття досить незвичні. Здається, що звук гітари на цьому перегрузі, порівняно з дістами, став набагато чистіший і приємніший, грати стало набагато легше, шум і бруд практично відсутній, палм-мют вже не потрібно контролювати настільки строго, як раніше. На рифах все класно читається і лягає в мікс, на соляках ноти звучать дуже об’ємно і насичено (на дісторшні вони сухіші). Такі мої відчуття від цієї педалі. Думаю, багатьом гітаристам було б цікаво її спробувати. Аналоги цієї задумки навряд чи існують, принаймні я таких не пригадую. Настройки тут досить широкі і всім зрозумілі, Presence – додає верхньої середини і робить звук більш яскравим і прорізаючим. Мінусів як таких немає, особисто я вважаю педаль витвором мистецтва. Цінителі оцінять. Дивно, що Earthquaker Devices перестали її випускати. Стан відмінний за винятком кількох невеликих сколів фарби на корпусі, на фото все видно. Функціонал – все ОК. Споживання енергії – 5 mA. Гарно оформлена і виглядає дуже круто і солідно. В ютубі купа відосів.   Ціна – 150 $.   Відправлю Новою Поштою.   Тел.: 0978081267, Віталій
Вкладення
1.jpg
3.jpg
4.jpg
 

Alert: