Правила форума
Помогите GOOGLE и др.поисковым системам повысить эффективность Вашего объявления!

1. Заголовок новой темы должен начинаться словом ПРОДАМ/КУПЛЮ или ОБМЕНЯЮ.
2. В Заголовке темы ОБЯЗАТЕЛЬНО указывать ГОРОД и ЦЕНУ!
3. Если в теме много лотов, то ОБЯЗАТЕЛЬНО указать в заголовке фразу "цены внутри" либо ДИАПАЗОН ЦЕН на лоты внутри темы!
4. Поднимать тему можно один раз в ТРИ дня!

Категорически ЗАПРЕЩЕНО: читать здесь Правила форума
 
zin11111
Сообщения: 53
Зарегистрирован: 24 янв 2013, 20:10

23 мар 2020, 20:27

Продам бутікову педаль Keeley 4 Knob Compressor Plus (Made in USA) від американської майстерні Keeley Electronics, яка виготовляє гітарні ефекти високого рівня з крутим і якісним звучанням. Дана педаль є одним із беззаперечних і конкурентоспроможних хітів на ринку компактних і простих компресорів, який знадобиться в будь-який час при будь якій ситуації. Одним з його найбільших плюсів є простота і зрозумілий функціонал, в якому можна моментально розібратись і знайти оптимальні налаштування. На борту маємо наступні регулятори:
- Sustain – рівень компресії в цілому. Досить чутливий параметр. Важливо не переборщити, щоб не зробити звук перекомпресованим. В загальному працює круто і дає багато можливостей щоб витягнути звук гітари.
- Blend – співвідношення чистого і компресованого звуку гітари.
- Level – рівень вихідного сигналу.
- Tone – тон сигналу від темного в лівому положенні до більш яскравого в правому.
- Attack/Release (тумблер) – визначає співвідношення даних параметрів для звукознімачів типу сингл і хамбакер. Тому не потрібно сидіти і шукати налаштування – все вже продумано і зроблено виробником, а нам залишається тільки грати і насолоджуватися музикою.
Стан абсолютно новий. Функціонал – все ОК. Споживання енергії – 10 mA. Гарно і строго оформлена. Повний комплект: коробка, документи ітд.
 
В ютубі є безліч оглядів і тестів педалі.
 
Ціна – 150 $
 
Відправлю Новою Поштою.
 
Тел.: 0978081267, Віталій.
Вложения
1.jpg
3.jpg
4.jpg
 

Alert: