Правила форума
Помогите GOOGLE и др.поисковым системам повысить эффективность Вашего объявления!

1. Заголовок новой темы должен начинаться словом ПРОДАМ/КУПЛЮ или ОБМЕНЯЮ.
2. В Заголовке темы ОБЯЗАТЕЛЬНО указывать ГОРОД и ЦЕНУ!
3. Если в теме много лотов, то ОБЯЗАТЕЛЬНО указать в заголовке фразу "цены внутри" либо ДИАПАЗОН ЦЕН на лоты внутри темы!
4. Поднимать тему можно один раз в ТРИ дня!

Категорически ЗАПРЕЩЕНО: читать здесь Правила форума
 
zin11111
Сообщения: 56
Зарегистрирован: 24 янв 2013, 20:10

11 мар 2020, 12:28

Продам бутікову педаль Earthquaker Devices Afterneath (Limited Edition, Made in USA) від всесвітньо відомої майстерні Earthquaker Devices, яка виготовляє гітарні ефекти дуже високого рівня з крутим і якісним звучанням. Являє собою нереально класний глибокий ембіентний реверб, який працює правильно і акуратно, без будь-яких шумів. Елітний рівень. Містить в собі можливості найтоншого налаштування ефекту, і все це в невеликій компактній педалі. Здебільшого глибокий реверб асоціюється з космосом, цей мені більше нагадує печерний реверб з відповідним забарвленням, і призвуками. Саме тому на педалі зображений знаменитий плезіозавр, який ховається в глибинах озера Лох-Несс, подалі від настирливих і надокучливих людських очей. Все це абсолютно відповідає атмосфері і духу звучання ефекту. На борту присутні наступні регулятори:
- Mix – рівень ефекту в міксі з основним сигналом.
- Drag – співвідношення ділея і ревербу в ефекті, який значно розтягує його. Дуже важливий регулятор, саме з нього потрібно починати детальне налаштування. Найкраще одразу викрутити в праве положення як опорну точку – в ній знаходиться чистий реверб.
- Length – аналог регулятора Decay – довжина затримки.
- Reflect – налаштування тону реверберацій і відлуння від сухих і обривчастих в лівому положення до дуже густих і насичених в правому. Тут головне не переборщити.
- Diffuse – ступінь розсіювання повторів. Яскраві і чіткі в лівому положенні і більш розмиті і ембіентні в правому.
- Dampen – гострота і фокусація реверберації. Більш м’який зажатий звук в лівому положенні і прострільний та яскравий в правому.
Настроювати ефект варто саме в такому порядку, в якому вище описана робота кожного з регуляторів. В загальному педаль просто шикарна і створена для професіоналів. Одразу відчувається вищий пілотаж. Мінусів як таких немає, особисто я вважаю педаль витвором мистецтва. Цінителі оцінять.
Стан абсолютно новий. Функціонал – все ОК. Споживання енергії – менше 74 mA. Гарно оформлена і виглядає дуже круто і солідно, краще ніж стандартна версія. Побувала на тестах багатьох відомих і авторитетних обзорщиків гітарного обладнання, входить в список «10 найкращих ревербераторів всіх часів» за версією авторитетного обзорщика педалей Денніса Кайзера. В комплекті коробка.
 
Звучання (в ютубі є безліч тестів педалі, нижче наводжу лише деякі з них):
 
Ціна – 4900 грн.
 
Відправлю Новою Поштою.
Тел.: 0978081267, Віталій
Вложения
1.jpg
3.jpg
4.jpg


Тема поднималась пользователем zin11111 11 мар 2020, 12:28.
 

Alert: