Правила форума
Помогите GOOGLE и др.поисковым системам повысить эффективность Вашего объявления!

1. Заголовок новой темы должен начинаться словом ПРОДАМ/КУПЛЮ или ОБМЕНЯЮ.
2. В Заголовке темы ОБЯЗАТЕЛЬНО указывать ГОРОД и ЦЕНУ!
3. Если в теме много лотов, то ОБЯЗАТЕЛЬНО указать в заголовке фразу "цены внутри" либо ДИАПАЗОН ЦЕН на лоты внутри темы!
4. Поднимать тему можно один раз в ТРИ дня!

Категорически ЗАПРЕЩЕНО: читать здесь Правила форума
 
zin11111
Сообщения: 51
Зарегистрирован: 24 янв 2013, 20:10

16 авг 2019, 09:45

Продам шикарну педаль The Elements (Gold Edition) від відомої канадської майстерні Dr. Scientist, яка виготовляє гітарні ефекти дуже високого рівня з крутим і якісним звучанням. Заснована вона подружжям Ryan & Tanya Clark, які вдвох і до сьогодні випускають чудові гітарні прилади. Я давно хотів спробувати педаль їхньої марки, і от, нарешті, випала гарна нагода. Задоволений на всі 100%, результат приємно перевершив очікування. Педаль являє собою перегруз, який може працювати в двох режимах: як Low-Mid і Hi-Gain дісторшн. На легкому дісті працює плавно і акуратно, на хай-гейні звучить яскраво, прострільно, м’ясисто, з дуже хорошою атакою і читаємістю. Однаково підходить як для масивних, важких рифів, так і для швидкої технічної гри. На соляках дуже хороша артикуляція і прострільність, мабуть, одна з найкращих педалей для соло-партій, а перепробувати їх мені довелося чимало, тому навряд чи потрібно буде доукомплектовувати борд бустером чи volume-педалями, щоб виділитися в міксі в потрібний момент. Звучання багате і гнучке, сустейну – море, працює дуже чисто, ніякого фону і шуму. В загальному звучить дуже круто і цікаво. Більше розхвалювати немає сенсу, тому що інструмент для «дорослих» і професійних музикантів, які розуміють, що їм потрібно і що вони беруть.
По налаштуваннях маємо цілий інструментарій, який дозволяє дуже тонко шукати свій звук. Крім стандартних ручок Low, Mid, High, Gain, Volume, маємо рідкісну для таких педалей ручку Міх, яка змішує чистий сигнал з перегруженим. Крім того є чотири тумблери:
-   Gain (2 положення) – Low-Mid і High-Gain режими;
-   Clip (3 положення) – симетричний і несиметричний кліппінг, або без нього;
-   Bass Cut (3 положення) – певний діапазон низьких частот в кожному з положень. Як на мене, працює дещо своєрідно, тому виставив в середнє положення для найбільш прийнятного звучання;
-   Mid Freq. (3 положення) - виставляє діапазон середніх частот. Три положення, відносно яких буде виконувати свою роботу ручка Middle.
Стан абсолютно новий. Споживання енергії – 50 mА. В нас ця педаль надзвичайно рідкісна, а даний екземпляр є Gold-версією, виглядає дуже солідно і багато, справжній бутік для цінителів. Ціна нижча ніж середня на eBay.
 
Офсайт: https://www.drscientist.ca/
 
Звучання:
https://www.youtube.com/watch?v=OoRERq8pao8
https://www.youtube.com/watch?v=SbU1_Ep4izY
https://www.youtube.com/watch?v=ISyw7CECF2U
 
Ціна – 3800 грн. (Може змінюватися в залежності від курсу долара)
 
Знаходиться в м. Чортків. Відправлю Новою Поштою.
 
Тел.: 0978081267, Віталій.
Вложения
1.jpg
2.jpg
3.jpg
 
 

Alert: