Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

17 жовтня 2013, 11:58

Тим паче "топік без Правил".
ТА І ВЗАГАЛІ НА "НАШ РОК" ДИХАЄТЬСЯ ВІЛЬНІШЕ!
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

17 жовтня 2013, 12:04

Думаю такий топік треба створити на фростері - там все пояснять доступно!
Краще запроси їх до нас. Цікаво послухати...
Спочатку буде кількілометровий флуд, а в результаті всі залишаться при своїй думці :)
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

17 жовтня 2013, 12:05

А шо послухати?
Грають мітал бо ПОДОБАЄТЬСЯ.
Все. Кінець топіку. :)
Я ж кажу, це як спорити про хіп-хоп. От вам хіп-хоп подобається? Шо там може подобатися?? Чому міліони слухають??? :)
А його виконують, придумають і слухать.
Чому? Бо ПОДОБАЄТЬСЯ.
Їм. :)
Про шо говорити?
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

17 жовтня 2013, 12:12

От вам хіп-хоп подобається? ..... міліони слухають??? :)
Міліони слухають! Це відповідь. І на радіо и на телебаченні, і багаті дяді в нього гроші вкладають, а вони знають що користується попитом і що чого варте. Хіба не так?
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

17 жовтня 2013, 12:21

Багаті дяді в рокенрол теж башляли, коли в 80-х на цьому можна було бабло косити.
Власне, я самовидаляюся з подальшої дискусії, а топік пропоную назвати "Чому мені не подобається мітал" :)
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

17 жовтня 2013, 12:22

От вам хіп-хоп подобається? ..... міліони слухають??? :)
Міліони слухають! Це відповідь. І на радіо и на телебаченні, і багаті дяді в нього гроші вкладають, а вони знають що користується попитом і що чого варте. Хіба не так?
Стоп-стоп, з такою логікою ми дійдемо висновку, що попса - це хороша музика, бо її слухають мільйони :???:
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

17 жовтня 2013, 12:29

Багаті дяді в рокенрол теж башляли, коли в 80-х на цьому можна було бабло косити.
Власне, я самовидаляюся з подальшої дискусії, а топік пропоную назвати "Чому мені не подобається мітал" :)
Так рок-н-ролл жив, живе 70 років і схоже помирати не збирається. І слухає його кожен.
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

17 жовтня 2013, 12:32


Стоп-стоп, з такою логікою ми дійдемо висновку, що попса - це хороша музика, бо її слухають мільйони :???:
А навіщо висновки робити. Це і так відомо переважній кількості населення планети. Моцарт теж попсовиком свого часу був. "Лав мі ду" Бітлз виповнилося 60 років.
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

17 жовтня 2013, 12:42

А навіщо висновки робити. Це і так відомо переважній кількості населення планети. Моцарт теж попсовиком свого часу був. "Лав мі ду" Бітлз виповнилося 60 років.
Ну мені зайжди здавалось, що Моцарт з Бітлз і попса - це діаметрально протилежні речі :lupa:
Більше того, образно кажучи, Моцарт і Бітлз - це матерія, а попса -антиматерія, я вже краще МДМ фінський буду слухати, ніж попсу :napalm:
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

17 жовтня 2013, 12:49

Але ж свого часу я десь, здається на фростері, читав висновки людей, що Бітлз-галімая попса. І про Моцарта в його час, зі слів істориків, щось подібне казали. То може таки музику любов"ю слухачів і часом перевіряти треба?
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

17 жовтня 2013, 12:55

Але ж свого часу я десь, здається на фростері, читав висновки людей, що Бітлз-галімая попса. І про Моцарта в його час, зі слів істориків, щось подібне казали. То може таки музику любов"ю слухачів і часом перевіряти треба?
Конкретно в моєму розумінні попса - це не музика взагалі, це шоу, засіб заробити грошей "звєздам" і їх продюсерам, але мистецтвом це ніяк не назвати :no:
 
No avatar
GreenRiver
Старший модератор
Повідомлень: 63
З нами з: 21 грудня 2012, 17:38

17 жовтня 2013, 14:14

Багаті дяді в рокенрол теж башляли, коли в 80-х на цьому можна було бабло косити.
Власне, я самовидаляюся з подальшої дискусії, а топік пропоную назвати "Чому мені не подобається мітал" :)
Ну зачем ты так? На мой взгляд здесь никто метал, как музыку, не опускает. В названии темы я вижу намёк на проблему качества большинства музыкантов и того, что они делают. Мне так кажется. Здесь же дружеская беседа, зачем через себя всё пропускать, тем более обижаться? :beer:
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

17 жовтня 2013, 15:45

Багаті дяді в рокенрол теж башляли, коли в 80-х на цьому можна було бабло косити.
Власне, я самовидаляюся з подальшої дискусії, а топік пропоную назвати "Чому мені не подобається мітал" :)
Правильно, але в результаті їх інвестиції сприяли розвитку хорошої музики, тому це позитив.
Це як вкладати гроші у благочинність або наркотики, самі гроші ні до чого, але важливі результати, які можуть буьти як поганими, так і хорошими ;)
 
Аватар користувача
Air
Повідомлень: 446
З нами з: 23 грудня 2012, 21:43
Звідки: Yalta-Kiev-California
Контактна інформація:

17 жовтня 2013, 16:54

Я не собираюсь никого ни в чем убеждать или доказывать кому-либо что -либо :) Если нет мысли и идеи, то не спасет ни техника, ни импровизация, ни техничная импровизация. Гавно и в Африке говно.
 
No avatar
Alex_Under32
Повідомлень: 42
З нами з: 04 січня 2013, 16:21
Звідки: Винница

18 жовтня 2013, 20:37

Относительно топика:"Почему так много металлистов, хотя нет слушателей?", ответ простой. У нас нет рынка!!! Никто не хочет вкладывать в него деньги. А музыканты нормальные есть. Просто они со временем обламываются, потому что на это не проживешь когда у тебя семья. Если бы за это хорошо платили, то и профессионалы подтянулись бы, и вывели бы эту музыку на качественный уровень. В конце девяностых играл на фестах типа Tarroraiser. Немного поездил по Украине. Но просто надоело ездить в какой-нибудь Мухосранск на третей полке плацкарта, а потом слушать от организаторов, что обещаных денег за проезд не будет.
 
Аватар користувача
dis89
Повідомлень: 829
З нами з: 24 грудня 2012, 09:42
Звідки: Київ
Контактна інформація:

18 жовтня 2013, 20:46

Але ж свого часу я десь, здається на фростері, читав висновки людей, що Бітлз-галімая попса. І про Моцарта в його час, зі слів істориків, щось подібне казали. То може таки музику любов"ю слухачів і часом перевіряти треба?
Бітлз від цього попсою бути не перестали :laugh:
Покращення вже сьогодні
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

18 жовтня 2013, 21:01

Але ж свого часу я десь, здається на фростері, читав висновки людей, що Бітлз-галімая попса. І про Моцарта в його час, зі слів істориків, щось подібне казали. То може таки музику любов"ю слухачів і часом перевіряти треба?
Бітлз від цього попсою бути не перестали :laugh:
Вай, ти чув як цей металюга наших Битлів називає?
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

18 жовтня 2013, 21:50

Вай, ти чув як цей металюга наших Битлів називає?
Ганьба просто, на святе замахнувся :protest:
 
Аватар користувача
Poe
Повідомлень: 277
З нами з: 17 лютого 2013, 20:32

19 жовтня 2013, 00:23

Но неужели в 20 лет жизнь - такое говно, чтобы добивать её подобной депрессив-маниакальщиной. Ну не может психически здоровому мозгу нравиться подобное. Он ищет позитив. А это же садомазохизм душевный. Я ещё понимаю музыкантов, это как правило ботаны по жизни, которые играются в брутальных мэнов, ну и кучку их фанатов-недоумков, в глазах которых они крутые чуваки.
Вы говорите как моя мама.))) Но даже она уже не морщиться от металла.
По теме. К любой не-ун-ца-ца музыке надо подходить подготовленным слушателем.
Яркий известный пример: для меня " Черный квадрат" Малевича до сих пор просто черный квадрат на холсте, а для немногих "избранных" это искусство!
И начинать, как в тяжелой атлетике, с легенького, а потом уже браться за взрослые веса.
Мне вот в 14 лет дали послушать Sepultura - я услышал только шум и пару раз даже постучал по магнитофону, думал сломался)) Но потом таки дорос до психоделиктехникалбруталдез.
С наскока же в жесткий металл не врубиться и можно получить вместо удовольствия душевную травму. Потому 16-летние и слушают, что попроще в плане понимания - Арии там, Iron Maiden и иже.
Ну и судя по названию топика под тэг "металлисты" угодило все разнообразие неформальных субкультур. Настоящих металлистов, на самом деле, не так уж много, зато полно симпатизирующих!
В общем ответ такой - значит кому-то это нужно!))
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

19 жовтня 2013, 00:56

Йоу!
Я повернувся в топік! :)
Власне, згоден з попередным оратором - мітал надто складна музика, що її схавати відразу, на відміну від Бітлів ;)
Ось послухайте рази три, може пройме. :)
А головне - вдумайтесь в складність матеріалу і композиції - чисто як музиканти:


Те саме, без вокалу і вживу (топовий камєнт жжот :))
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

19 жовтня 2013, 08:27

Йоу!
Я повернувся в топік! :)
Власне, згоден з попередным оратором - мітал надто складна музика, що її схавати відразу, на відміну від Бітлів ;)
Ось послухайте рази три, може пройме. :)
Перша композиція фантастична! Дякую.
Я ще раз наголошую: Я ні де не сказав, що метал погана музика. Я взагалі таке про жодну музику не говорю, навіть про вищезгадану попсу! Питання ж не настільки примітивно однозначне! Мені здається воно складає підгрунтя для біль широкого обговорення. А не просто подобається-не подобається.
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

19 жовтня 2013, 08:46

Но неужели в 20 лет жизнь - такое говно, чтобы добивать её подобной депрессив-маниакальщиной. Ну не может психически здоровому мозгу нравиться подобное. Он ищет позитив. А это же садомазохизм душевный. Я ещё понимаю музыкантов, это как правило ботаны по жизни, которые играются в брутальных мэнов, ну и кучку их фанатов-недоумков, в глазах которых они крутые чуваки.
Вы говорите как моя мама.))) Но даже она уже не морщиться от металла.
По теме. К любой не-ун-ца-ца музыке надо подходить подготовленным слушателем.
Яркий известный пример: для меня " Черный квадрат" Малевича до сих пор просто черный квадрат на холсте, а для немногих "избранных" это искусство!
И начинать, как в тяжелой атлетике, с легенького, а потом уже браться за взрослые веса.
Мне вот в 14 лет дали послушать Sepultura - я услышал только шум и пару раз даже постучал по магнитофону, думал сломался)) Но потом таки дорос до психоделиктехникалбруталдез.
С наскока же в жесткий металл не врубиться и можно получить вместо удовольствия душевную травму. Потому 16-летние и слушают, что попроще в плане понимания - Арии там, Iron Maiden и иже.
Ну и судя по названию топика под тэг "металлисты" угодило все разнообразие неформальных субкультур. Настоящих металлистов, на самом деле, не так уж много, зато полно симпатизирующих!
В общем ответ такой - значит кому-то это нужно!))
Хорошо. Во многом СОГЛАСЕН. Напрашивается вариант ответа -
ЭТО СЛОЖНАЯ СЕРЬЁЗНАЯ МУЗЫКА И ЭТИМ ОНА ИНТЕРЕСНА НАЧИНАЮЩИМ МУЗЫКАНТАМ! НО НЕ ПОНЯТНА НЕ ПОДГОТОВЛЕННОМУ СЛУШАТЕЛЮ
От чего ж тогда джазовые инструменты почти не покупаются и армия юных джазменов значительно меньше молодых металистов?
д
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
Poe
Повідомлень: 277
З нами з: 17 лютого 2013, 20:32

19 жовтня 2013, 10:48

Потому что молодые люди гонятся еще за имиджем, имидж металлиста, как раньше у пожарника - круто, вызов и девки дают)))
А что такое джазмен для пацана 16 лет? До этого дорасти надо или определенное воспитание!
Да и музыка эта не такая актуальная для современного пацана - думаю в 30-х годах прошлого столетия имидж джазменов был такой же как у нынешних металлюг.
И классические музыканты недоуменно пожимали плечами и крутили пальцем у виска)).
Где-то так. Сорри за сумбур.
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

19 жовтня 2013, 11:00

Спасибо!
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

19 жовтня 2013, 11:02

А думать и общаться куда приятнее, чем орать: "То-говно, а это-ВАУ!"
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25
 

Alert: