Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
 
No avatar
Xterra

27 березня 2013, 12:21

Накинулись коршуны, ты посмотри на них, дайте человеку ерундой позаниматься, можно подумать что сами никогда задумчиво не глядели на гитару с напильником в руке.
 
No avatar
Lexxxxxa
Повідомлень: 13
З нами з: 22 березня 2013, 02:14

27 березня 2013, 16:00

Ну люблю я пое***. А вдруг. Мысль я понял и как не странно поддерживаю. И чувствую как-то неловко себя. Обьясню. Как Микола говорил про машину, так вот суть в том, что гитара у меня это так для развлечения. Я себе тоже хочу брать машину и хочу Гольф 4(мечта как бы). Но полной суммы у меня нет и я на форуме гольф клуба писал сообщение о покупке на выплату(типа кредит только у человека, а не у банка). И вот все мне советовали купить жигуль, гольф 2 и радоваться жизни, а я им приводил доводы в сторону гольфа 4, как написал Микола, что как жигуль не пихай он мерседесом не станет, а цена почти одинакова, но качество кардинально разное(у отца пассат б4 полноприводный 95 года так ни один жига и рядом не годиться. Так вот суть в моем оффтопе в том, что теперь я на месте тех советчиков оказался и как-то неловко мне теперь. Вы правы 100%, но я не планирую все за раз поменять и сделать. Как заведуться лишние гривень 100, то что-то поменяю. Не курю, не пью - есть на чем экономить)))) А так для дома мне и такой хватит гитары, а лады поменять нужно ибо мастер прошлый был рашпилем, я бы и сам лучше сделал, судя по тому как я на акустике делал, у меня там не звенит. А лады соответственно если менять, то понятно, что на хорошие.
 
Аватар користувача
amirkhanov
Повідомлень: 1079
З нами з: 25 грудня 2012, 00:46
Звідки: Киев

27 березня 2013, 16:09

джаз-роГ
 
No avatar
Lexxxxxa
Повідомлень: 13
З нами з: 22 березня 2013, 02:14

27 березня 2013, 16:55

Интересная статья. Спасибо
 
No avatar
Lexxxxxa
Повідомлень: 13
З нами з: 22 березня 2013, 02:14

27 березня 2013, 17:01

Вот лады я бы вытащил и сам акуратно, впресовал бы новые видел струбцину для этого(можно и сделать самому, но самая главная проблема радиус и ровность грифа, чтоб пропеллера не было. Я думаю однозначно мастеру. И еще если я куплю лады данлоп допустим, то мастер мне их и поставит? Как узнать? Разные мастера ведь есть)))
 
Аватар користувача
amirkhanov
Повідомлень: 1079
З нами з: 25 грудня 2012, 00:46
Звідки: Киев

27 березня 2013, 17:31

Данлоп - мягче пластилина, я б не ставил...
джаз-роГ
 
Аватар користувача
Mykola
Повідомлень: 70
З нами з: 12 січня 2013, 03:22

27 березня 2013, 19:01

Ну люблю я пое***. А вдруг. Мысль я понял и как не странно поддерживаю. И чувствую как-то неловко себя. Обьясню. Как Микола говорил про машину, так вот суть в том, что гитара у меня это так для развлечения. Я себе тоже хочу брать машину и хочу Гольф 4(мечта как бы). Но полной суммы у меня нет и я на форуме гольф клуба писал сообщение о покупке на выплату(типа кредит только у человека, а не у банка). И вот все мне советовали купить жигуль, гольф 2 и радоваться жизни, а я им приводил доводы в сторону гольфа 4, как написал Микола, что как жигуль не пихай он мерседесом не станет, а цена почти одинакова, но качество кардинально разное(у отца пассат б4 полноприводный 95 года так ни один жига и рядом не годиться. Так вот суть в моем оффтопе в том, что теперь я на месте тех советчиков оказался и как-то неловко мне теперь. Вы правы 100%, но я не планирую все за раз поменять и сделать. Как заведуться лишние гривень 100, то что-то поменяю. Не курю, не пью - есть на чем экономить)))) А так для дома мне и такой хватит гитары, а лады поменять нужно ибо мастер прошлый был рашпилем, я бы и сам лучше сделал, судя по тому как я на акустике делал, у меня там не звенит. А лады соответственно если менять, то понятно, что на хорошие.
:beer: :beer: :beer: Дякую за розуміння.
А з іншого боку, у мого тестя був жигуль, який був в кращому стані, ніж мій мерседес :unsure: Бо у нас в сім"ї мерседес - це тупо машина. А він свій жигуль дуже любив.. і все нове в нього ставив. Тому, тут від особистого ставлення все залежить.
Можливо, якщо застосувати любов, то і Корт стане краще мерседеса :degenerat: .
 
Аватар користувача
i1d
Повідомлень: 358
З нами з: 13 січня 2013, 10:01
Звідки: Киев

28 березня 2013, 18:14

К вопросу "Где?"

https://jam.ua/guitar-service-center-jam/


Вопросы "Ну и как?" сразу отпадают, потому как САМ дядя Юра Савченко делает.
https://jam.ua
 
No avatar
Lexxxxxa
Повідомлень: 13
З нами з: 22 березня 2013, 02:14

28 березня 2013, 23:03

К вопросу "Где?"

https://jam.ua/guitar-service-center-jam/


Вопросы "Ну и как?" сразу отпадают, потому как САМ дядя Юра Савченко делает.
Вам скорее всего и сдам. Вы от меня не далеко, вернее сейчас где я живу, то далеко, а когда сдавать буду, то недалеко)) Сложный радиус думаю ему сделать без проблем. Чтоб было как в оригинале и для ритма и для соло.
 
Аватар користувача
AGM
Повідомлень: 144
З нами з: 27 грудня 2012, 18:22
Звідки: Киев

29 березня 2013, 16:15

А хіба від того, що на корт поставити інші лади, гітара краще звучати буде?
Ну, а чому ні? Навіть оригінальний стратокастер "какашка" читав вчора як Холстинін із Арії радив, що робить щоб гітара нормально грала(він грає на стратокастері, такому як у мене копія). Не всім же на Джексонах і Гібсонах грать. А колись як грали люди? У корта дека з дерева цільного куска, гриф накладка палісандр така як і в нормальних гітарах, поставить Данлоп лади, віддать майстрові, щоб дуже все якісно зробив. Поставить костяний порожок, колки на кортах нормальні, звучки б\у навіть зараз можна з гібсона якогось купить або із стратокастера оригінального не дуже дорого коштують, ну не розумію я чим вона така погана. У корта сама головна проблема це електроніка. І навіть якщо у вас буде експлорер або лес Пол, а усілок(комбік, кабінет...) або навіть провод поганий, то до сраки ваш Лес Пол або мастерова гітара. А для домашнього користування по троху підробить інструмент і отримувать задоволення. Я сам робив провод собі і нема ніякого фону не інструментарний, але якісний з екраном як потрібно (займаюсь автозвуком). Звучить гітара не погано, а лади помінять потрібно тому-що майстер у першого власника був рашпіль. І гріф стояв від струн на міліметрів 4. Я підрівняв, добився, щоб було міліметрів 2,4-3 щоб не звеніло, але все-одно далекувато. Короче якось так. Я розумію, що фірма крута це супер, але грає музикант, а хорошій музікант заграє і на вінику. Не судіть сильно я мабуть не правий. Для мене і корта хватить. А потрошку доведу до ума. Якась халтурка з"явиться куплю нові регулятори і краску хамелеон, покрашу. пізніше ще щось. А там буде видно. Все одно поки сам не спробуєш, то нічого не зрозуміеш. Так як за інтернет зі мною якийсь лунь сварився, що поганий провайдер, а в мене і ще 50 знайомих робить ідеально. Отакі справи.
:stol:
 
Аватар користувача
dis89
Повідомлень: 829
З нами з: 24 грудня 2012, 09:42
Звідки: Київ
Контактна інформація:

29 березня 2013, 19:56

І навіть якщо у вас буде експлорер або лес Пол, а усілок(комбік, кабінет...) або навіть провод поганий, то до сраки ваш Лес Пол або мастерова гітара. А для домашнього користування по троху підробить інструмент і отримувать задоволення.
Розумієте, концептуальна різниця полягає в тому, що з лесполом дівки дадуть, а от з кортом - виконавцю треба мати вже певну харизму :umnik: а ще, бажано, й талант! та вміти грати. простіше назбирати грошей на лес пол.
Покращення вже сьогодні
 
No avatar
Lexxxxxa
Повідомлень: 13
З нами з: 22 березня 2013, 02:14

29 березня 2013, 21:05

І навіть якщо у вас буде експлорер або лес Пол, а усілок(комбік, кабінет...) або навіть провод поганий, то до сраки ваш Лес Пол або мастерова гітара. А для домашнього користування по троху підробить інструмент і отримувать задоволення.
Розумієте, концептуальна різниця полягає в тому, що з лесполом дівки дадуть, а от з кортом - виконавцю треба мати вже певну харизму :umnik: а ще, бажано, й талант! та вміти грати. простіше назбирати грошей на лес пол.
НЕ хочу вас розчаровувать, але 95 відсотків дівок навіть не знають, що таке Лес Пол))) Просто суть в тому, що якщо я продам свого корта докладу ще грошей і куплю б/у але круту гітару, то потім потрібно помінять лади, лектроніку....... бо на ній уже хто тільки не грав. І продавать навряд хто буде нормальну гітару. А саме головне, що на вигляд мені подобається Гібсон Експлорер, а на другому місці Фендер Стратокастер(але в корта гріф мені більше подобається маленький ніж в Стратокастера здоровенна) тому у мене і такі думки. Я повторюсь ще раз я не професійний музикант, у мене нема групи. Я граю для себе, ну або для когось. Тому мені не потрібно, щоб там було написано Фендер або Гібсон. В одному магазині бачив наклейки і фендер і гібсон, але наклейки не об"ємні, а як наче перебивачки(тоненькі), якщо їх покрить лаком матовім, то фіг коли відрізниш. А вибить серійний номер можна спеціальним інструментом який використовується для набивання номерів. Але мені це не потрібно. Грає нормально. А там заробив гроші купив якусь крутілку. Якось так. Я розумію все, але мені не потрібна гітара за 3000 баксів, мені потрібен хороший краскопульт, діагностичні інтекрфейси, бо я цим заробляю гроші, а гітара, то таке. Читав про Стратокастер, так у нього такі ж косяки як і у Корта, тому для себе любу лопату потрібно доводить))) Я розумію, що я тут самий не знающий в гітарах, але даю гарантію, що 99 відсотків із вас не змотають спідометр, а я змотаю)))
Востаннє редагувалось 29 березня 2013, 21:10 користувачем Lexxxxxa, всього редагувалось 1 раз.
 
No avatar
Xterra

29 березня 2013, 21:05

І навіть якщо у вас буде експлорер або лес Пол, а усілок(комбік, кабінет...) або навіть провод поганий, то до сраки ваш Лес Пол або мастерова гітара. А для домашнього користування по троху підробить інструмент і отримувать задоволення.
Розумієте, концептуальна різниця полягає в тому, що з лесполом дівки дадуть, а от з кортом - виконавцю треба мати вже певну харизму :umnik: а ще, бажано, й талант! та вміти грати. простіше назбирати грошей на лес пол.
Брехня ! В мене був корт :idea:
А задротовi в будь-якому разi не дадуть :degenerat:
 
Аватар користувача
dis89
Повідомлень: 829
З нами з: 24 грудня 2012, 09:42
Звідки: Київ
Контактна інформація:

30 березня 2013, 12:24


Брехня ! В мене був корт :idea:
А задротовi в будь-якому разi не дадуть :degenerat:
Ключове слово "був". :idea: І ключове - ти граєш на гібсоні :figa:

Зображення
Покращення вже сьогодні
 
Аватар користувача
dis89
Повідомлень: 829
З нами з: 24 грудня 2012, 09:42
Звідки: Київ
Контактна інформація:

30 березня 2013, 12:26

НЕ хочу вас розчаровувать, але 95 відсотків дівок навіть не знають, що таке Лес Пол)))
та шо там ваші дівки, несіть їм культуру в маси
Це один з недоліків провінційних настроїв у нашій соборній державі. :laugh: Так би мовити, не докатився ще до вас катком урбанізації рок-н-ролл! Який, доречі, виник у 1950-х роках. Але всьому свій час.
лол
Покращення вже сьогодні
 
Аватар користувача
amirkhanov
Повідомлень: 1079
З нами з: 25 грудня 2012, 00:46
Звідки: Киев

30 березня 2013, 14:00

мені не потрібна гітара за 3000 баксів, мені потрібен хороший краскопульт, діагностичні інтекрфейси, бо я цим заробляю гроші, а гітара, то таке. Читав про Стратокастер, так у нього такі ж косяки як і у Корта, тому для себе любу лопату потрібно доводить))) Я розумію, що я тут самий не знающий в гітарах, але даю гарантію, що 99 відсотків із вас не змотають спідометр, а я змотаю)))
Чувак, сколько ты берешь денег за покраску машины? А за отмотку спидометра? ;)
Неужели жалко заплатить 600 гривен за новые лады и отстройку твоей гитары мастером? К чему эти все длинные посты?
джаз-роГ
 
Аватар користувача
AGM
Повідомлень: 144
З нами з: 27 грудня 2012, 18:22
Звідки: Киев

30 березня 2013, 14:48

[/quote].... 99 відсотків із вас не змотають спідометр, а я змотаю)))[/quote] Ну , и чем ты хвалишься? Тем , что людей обманываешь?
 
Аватар користувача
MASSON
Повідомлень: 388
З нами з: 02 січня 2013, 12:51

30 березня 2013, 17:51

Спидометры сматывать это детская забава, а ворованые тачки не разбираешь часом?
 
Аватар користувача
AGM
Повідомлень: 144
З нами з: 27 грудня 2012, 18:22
Звідки: Киев

30 березня 2013, 18:40

Спидометры сматывать это детская забава, а ворованые тачки не разбираешь часом?
еще все впереди
 
No avatar
Lexxxxxa
Повідомлень: 13
З нами з: 22 березня 2013, 02:14

31 березня 2013, 22:45

.... 99 відсотків із вас не змотають спідометр, а я змотаю)))[/quote] Ну , и чем ты хвалишься? Тем , что людей обманываешь?[/quote]
Я не сказав що змотую. Я вмію змотувать, але совість не дозволяє мотать. Яж кажу гроші на данний момент збираю на машину нормальну. Тому на гітару нема грошей. Через якийсь час, то зможу і Гібсона купить, але мені зараз хочеться трошки полабать. У мене не такий потік, щоб гроші лопатой гребти. Я зараз живу далеко від Києва, доглядаю дедушку. Короче це все довго і не в тему. Всі люди різні, одні нормально відносяться інші чмирять... Я займаюсь авто лише 2 роки і так само потрібно закупать спец інструмент. Все, всім дякую.
 
No avatar
Lexxxxxa
Повідомлень: 13
З нами з: 22 березня 2013, 02:14

31 березня 2013, 22:51

Тачки не розбираю, а крадяні і не розбирав би. На Ватутіна 105 чи 115 розбирають. Якби ви мене знали, то всі питання відпали б і про спідометр і про машини. Якщо людина бідна, то я і даром інколи роблю або дуже дешево. Короче нафіга вам чужі проблеми. Я вже переконався не раз, що людям по барабану абсолютно чужі проблеми. Відійшли від теми.
 
No avatar
Slipknot
Повідомлень: 156
З нами з: 25 грудня 2012, 23:18

01 квітня 2013, 13:13

ну если уж на то пошло, то не спидометр (так как это измеритель скорости движения), а одометр
 
No avatar
Lexxxxxa
Повідомлень: 13
З нами з: 22 березня 2013, 02:14

01 квітня 2013, 14:25

ну если уж на то пошло, то не спидометр (так как это измеритель скорости движения), а одометр
Простите моя косячина. Не подумал.
 
No avatar
Shredder
Повідомлень: 147
З нами з: 03 січня 2013, 11:00

10 квітня 2013, 22:27

Вот - рекомендую - гитарный мастер Владимир Лилевский г. Винница (не Киев конечно - но и не так далеко) https://vk.com/id41154481 сайт https://lilevsky.com
Ремонт можно посмотреть у него на сайте. Сам видел - как гитары с отбитой головой и т д превращались в практически новые.
И как человек абсолютно адекватен.

Вот кстати - новый интрумент
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
 
No avatar
suicidal_fan
Повідомлень: 573
З нами з: 23 грудня 2012, 21:05
Звідки: Kyiv

06 травня 2013, 11:05

Вот - рекомендую - гитарный мастер Владимир Лилевский г. Винница (не Киев конечно - но и не так далеко) https://vk.com/id41154481 сайт https://lilevsky.com
Ремонт можно посмотреть у него на сайте. Сам видел - как гитары с отбитой головой и т д превращались в практически новые.
И как человек абсолютно адекватен.

Вот кстати - новый интрумент
Ничего плохого о мастере Лилевском не хочу сказать, но блядь, почему почти у всех мастеров при изготовлении реплик леспола, башка один в один как-будто скопирована с Иоланы Диамант??? :why:
Не тот дурак, кто говорит глупости, а тот, кто дурак! (c)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
 

Alert: