Джем
Правила форума
Помогите GOOGLE и др.поисковым системам повысить эффективность Вашего объявления!

1. Заголовок новой темы должен начинаться словом ПРОДАМ/КУПЛЮ или ОБМЕНЯЮ.
2. В Заголовке темы ОБЯЗАТЕЛЬНО указывать ГОРОД и ЦЕНУ!
3. Если в теме много лотов, то ОБЯЗАТЕЛЬНО указать в заголовке фразу "цены внутри" либо ДИАПАЗОН ЦЕН на лоты внутри темы!
4. Поднимать тему можно один раз в ТРИ дня!

Категорически ЗАПРЕЩЕНО: читать здесь Правила форума
 
bitloman
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 24 янв 2014, 20:45

18 май 2018, 18:39

Відео-демо установки – https://youtu.be/FvDZ1BbrPD8

Установка зібрана мною власноруч для себе. Продаю в зв’язку з реорганізацією гурту і переходом на мобільніший і компактніший формат.

Елементи оригінального комплекту Pearl EX-825: бас-барабан (22" x 18"), малий зі стійкою (14"x5,5"), флор-том (16" x 16"), стійка хай-хета, педаль. Все в нормальному стані, без пошкоджень, поломок. За свою історію (15 років) установка використовувалася в основному в студійних і репетиційних умовах (одного гурту). На покритті є деякі подряпини і невеликі вм’ятини. Самі циліндри в дуже хорошому стані, без дефектів, всі краї і ободи рівненькі. Томи-альти зроблені з одного тома Maxtone 12".

Також в комплекті радянські педи 4шт, на двох стійках, в хорошому стані і обрізаний том Amati 10” (з білою сіткою і саморобним тригером).

На барабанах встановлені безшумні пластики-сітки і тригерна система Сonvertible Percussions (сайт - https://www.convertiblepercussions.com/ ). На малому барабані тригер подвійний – пластик і обід. Тригери підключаються до міді-інтерфейсу DDrum DDTI, який підключається до комп’ютера по USB (живлення по цьому ж кабелю) і працює з будь-якими VST-інструментами (модуль не має власних звуків, а служить лише міді-контролером).

Основна перевага барабанів з такою системою – відчуття максимально «живої» гри при використанні віртуальних інструментів. А при бажанні установку можна легко перетворити на акустичну, просто змінивши пластики на звичайні. Мені доводилось грати на Pearl E-Pro Live, яка теж дає таку можливість, але, чесно, на мою думку відчуття «живості» у моїх барабанів значно реальніше – саме завдяки сіткам замість педів. Я навіть іноді вагаюсь, що дає кращий відскок і де мої палки почуваються краще – на сітках, чи традиційних пластиках…

Використання висококласних VST-інструментів (наприклад Toontrack Superior Drummer 3) дає можливість досягти абсолютно реалістичної динаміки гри і тембру звучання, як при записі живих інструментів в крутій студії (дивіться моє відео-демо).

Ще одна перевага – безшумність. Можна грати хоч в квартирі з гіпсокартонними стінами.

Також ви можете грати на акустичних пластиках і водночас використовувати тригери.

Модуль DDrum DDTI (аналог Alesis Trigger IO) дає широкі можливості для найтонших налаштувань кожного тригера, залежно від вашого стилю гри, пластиків, типу тригерів і т.ін.
Інструкція модуля - http://www.attrade.ru/manuals/alesis/TriggerIO_Reference_Manual_Ru.pdf

Також в комплекті реальні робочі пластики (Remo на бас-барабан, майже новий, Remo на малий, нормальний стан, рідний Pearl на флор-том, стан на 3). На всіх барабанах крім альтів присутні резонаторні пластики (в хорошому стані). Малий барабан з пружиною.

Стійка хай-хета дає можливість використовувати реальні тарілки (машинка присутня).

В модулі є вхід для педалі хай-хета, але самої електронної педалі немає.

Модуль, тригери і комутація в ідеальному стані, встановлені новими кілька місяців тому, зі студії не виходили.

Установка знаходиться в м. Стрий, Львівської обл. При потребі перешлю поштою.

Ціна - 14500 грн. Можливий торг.

Тел: 09849775два8
Володимир
Вложения
Drum_set.mp4_snapshot_01.07_[2018.03.14_12.23.46].jpg
Drum_set.mp4_snapshot_00.06_[2018.03.14_12.21.38].jpg
Drum_set.mp4_snapshot_00.01_[2018.03.14_12.21.14].jpg


Тема поднималась пользователем bitloman 18 май 2018, 18:39.
 

Alert: