Джем
Правила форума
Помогите GOOGLE и др.поисковым системам повысить эффективность Вашего объявления!

1. Заголовок новой темы должен начинаться словом ПРОДАМ/КУПЛЮ или ОБМЕНЯЮ.
2. В Заголовке темы ОБЯЗАТЕЛЬНО указывать ГОРОД и ЦЕНУ!
3. Если в теме много лотов, то ОБЯЗАТЕЛЬНО указать в заголовке фразу "цены внутри" либо ДИАПАЗОН ЦЕН на лоты внутри темы!
4. Поднимать тему можно один раз в ТРИ дня!

Категорически ЗАПРЕЩЕНО: читать здесь Правила форума
 
Аватара пользователя
Eli
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 06 фев 2018, 13:33

06 фев 2018, 13:47

Синтезатор Korg X5D призначений як для живого виконання, так і для домашньої студії. Звідси й надзвичайно мала вага (4,6 кг), й розвинуті можливості комбінації звуків, і напрочуд зручна та тиха клавіатура. Інструмент дозволяє одночасно використовувати до 8 різних звуків в одній комбінації. До того ж, окрім звичних Split та Layer (розділення клавіатури та накладання звуків) він має таку унікальну можливість, як Velocity Activation (вмикання звуку при певній силі натиску на клавіші). З конструктивно - ідеологічного боку цей інструмент - ROMpler, але на відміну від багатьох однокласників має широкі можливості редагування стокових звуків. Завдяки добре відпрацьованому "движку" AI2 чудово читається у міксі (як то кажуть, "прорізає"), і це - ще одна причина його популярності.
Коротко про технічні характеристики: п'ятиоктавна (61 клавіша) динамічна (чутлива до сили натиску) клавіатура, 16-часткова мультитембральність, 64-голосова поліфонія. Має 430 пресетних мультизвуків та 215 барабанних та перкусійних звуків. Також наявний окремий банк зі 128 стандартними звуками General MIDI. Користувач може зберегти 100 своїх звуків та 100 комбінацій. Для обробки звуків в інструменті є два незалежних цифрових процесора на 47 ефектів кожен. Обидва процесори можуть працювати одночасно.
Korg X5D має головний стерео-вихід, вихід на навушники, два колеса (Pitch Band та Modulation, на них можна призначати різні параметри), два конектори для педалей (Sustain та Expression, на них можна призначати різні параметри), MIDI in/out/thru, та інтерфейс PC to Host для з'єднання з комп'ютером.
Використовувався багатьма відомими колективами, серед яких Nightwish та Children of Bodom.
Інструмент укомплектовано штатним блоком живлення Korg KA 119. Синтезатор щойно пройшов профілактику у сервіс-центрі, після якої має гарантію. Додам мануали, а також декілька різних програм для редагування звуків з комп'ютера, та декілька наборів звуків, створених відомими ентузіастами та професіоналами.
x5d_1.jpg
x5d_2.jpg

Теги: корг, електропіано, іоніка, клавішний інструмент, сценічний, электропиано, ионика, клавишный инструмент, сценический, synthesizer, keyboard, performance.
 

Alert: