Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
 
Аватар користувача
Andy
Повідомлень: 345
З нами з: 24 грудня 2012, 11:06

09 грудня 2014, 07:19

А еще, если в квинте ступени местами поменять, то это уже кварта будет, и ее даже не в дроповом строе надо одним пальчиком зажимать. :wow:
Короче, без одного пальца - никуда :cry:
 
Аватар користувача
слепой гонщик
Повідомлень: 1427
З нами з: 06 січня 2013, 22:56

09 грудня 2014, 09:51

Нет уж)
Назначим тебя главным офтопоборцем, будешь вычитывать все темы, и ни дай Бог кто-нибудь отклонится от сути! Бан!
По существу - я не понимаю, зачем постоянно пытаться доказать, что "даже вон та старая/средневековая музыка - и то лучше, чем Ваш метал с квинтами одним пальчиком"©
Во-первых, в основном квинты играются не одним) если только это не дроп-строй или квинта от открытой струны.
А во-вторых, бывают такие квинты... Шо умммммм :wub:
Та не, не доказываю я, что та старая музыка лучше, чем наш металл. Меня просто восхищает и поражает, насколько это круто тогда делалось. Эта музыка опутывает, словно щупальцами, и держит внимание до самого окончания. Это ж надо было услышать внутри себя все эти голоса, всю эту полифонию, а затем еще и записать и научить это исполнять. Это ж какие способности, какой внутренний слух нужно было иметь! Еще ведь не было такой развитой теории музыки и композиции, таких консерваторий, как сейчас. По уровню прикладных знаний и технологий мы ушли от них на колоссальное расстояние. А в духовной сфере - фиг его знает, вопрос спорный. Я лично не могу назвать эту музыку "старой".
Но Andy, в принципе, совершенно прав - это оффтоп, каюсь. Укажите мне ветку, где я могу пастись со своими откровениями, плз.
 
Аватар користувача
soeri
Повідомлень: 1503
З нами з: 23 грудня 2012, 23:59
Звідки: Киев

09 грудня 2014, 10:00

Укажите мне ветку, где я могу пастись со своими откровениями, плз.
Та все нормально.
Просто во всех жанрах есть свои прелести. Свои "герои" и свои "лузеры".
И суть в том, что необязательно "одним пальцем сыгранные квинты" © - это фигня.

Вот недавно слушал в машине Godsmack, и одна из песен вообще оказалась сыгранной на одной (!!!) квинте. Но она качала!
Поэтому тут дело не в "математической сложности" композиции.
Дело в мелодике, драйве. Дело в душе, которую музыкант вложил в композицию.
И поэтому я бы не стал делить на "хорошее" и "плохое" из расчета жанра.

И хотя я сам больше metal dude, все равно получаю большое удовольствие от смежных жанров, вплоть до джаза, блюза и кантри.
О классической музыке начиная с 17 века я вообще не говорю :rubitsa:
Клюнь ближнего... насри на нижнего...
 
Аватар користувача
Andy
Повідомлень: 345
З нами з: 24 грудня 2012, 11:06

09 грудня 2014, 10:33

Укажите мне ветку, где я могу пастись со своими откровениями, плз.
Например, вот - https://nash-rock.com/viewtopic.php?f=76&t=6079
 
Аватар користувача
слепой гонщик
Повідомлень: 1427
З нами з: 06 січня 2013, 22:56

09 грудня 2014, 10:47

Ага, спасибо!
Уже складываю виртуальные вещи в виртуальную коробку.
Шутка.
 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

09 грудня 2014, 12:21

А еще, если в квинте ступени местами поменять, то это уже кварта будет, и ее даже не в дроповом строе надо одним пальчиком зажимать. :wow:
Короче, без одного пальца - никуда :cry:
Кварты до добра не доведут :laugh:
01.jpg
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
soeri
Повідомлень: 1503
З нами з: 23 грудня 2012, 23:59
Звідки: Киев

09 грудня 2014, 13:59

А еще, если в квинте ступени местами поменять, то это уже кварта будет, и ее даже не в дроповом строе надо одним пальчиком зажимать. :wow:
Короче, без одного пальца - никуда :cry:
Кварты до добра не доведут :laugh:
01.jpg
Я думаю, шо "пальцы не надо совать куда-не-надо" ©, а кварты тут не при чем :lol:
Клюнь ближнего... насри на нижнего...
 
Аватар користувача
слепой гонщик
Повідомлень: 1427
З нами з: 06 січня 2013, 22:56

26 грудня 2014, 19:46

Оффтоп, конечно, но посмотреть стоит - товарищ ссылкой поделился:
https://www.youtube.com/watch?v=lUaut2m4YaI
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

30 червня 2015, 19:46

Так я не й стверджував з ходу, спочатку я послухав хвилин 5, бо на більше терпіння не стало, дуже вухо різало в тому числі через саунд ...
Я от все думаю про цей підхід.
От якшо взяти чувака який не чув Мєталіку, і дати йому послухати концертний запис Франтіка і Сейнт Енгера. 5 хвилин.
Він складе адекватну картину музики/звуку Мєталіки за таких вхідних данних?
:popcorn:
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

30 червня 2015, 19:53

Так я не й стверджував з ходу, спочатку я послухав хвилин 5, бо на більше терпіння не стало, дуже вухо різало в тому числі через саунд ...
Я от все думаю про цей підхід.
От якшо взяти чувака який не чув Мєталіку, і дати йому послухати концертний запис Франтіка і Сейнт Енгера. 5 хвилин.
Він складе адекватну картину музики/звуку Мєталіки за таких вхідних данних?
:popcorn:

PS
Шо б не було в пості оффтому - по темі:
гібсон - краще всіх. особливо з бразильським полісандром!! :headbanger:
Так справа не в тому, що саунд живий, а в тому, що мені 5 хвилин вистачило, щоб зрозуміти, що нічого талановитого чи цікавого ця група з себе не представляє. Після прочитання поста я ще раз спробував, слухав і студійні записи вибірково, ну нецікаво і все тут, хоч що роби. От я для прикладу наведу відео з жахливим звуком Megadeth на концерті, ще й Мастейн налажав при співі, хтось явно писав на телефон. Але одразу чути, що група видатна при всіх мінусах концертного запису :pray:


А от про "відому групу", з таким пафосом представлену:
The Pretty Reckless — рок-группа из Нью-Йорка, возглавляемая актрисой и моделью Тейлор Момсен. Изначально названием группы должно было стать The Reckless, но его сменили на The Pretty Reckless из-за проблем с авторским правом на название. Дебютный альбом группы, Light Me Up, был издан 30 августа 2010.

Є різниця між групами всесвітнього рівня і проектом не самої відомої актриси чи всі мають падати при перших звуках цієї групи??? Доречі, в Мі-бемолі Мальмстін грає з незапам'ятних часів.

P.S. Тільки давайте НЕ переходити на особистості, ніяка суперечка не варта негативних емоцій :)
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

30 червня 2015, 20:03

От, скажімо, Flotsam and Jetsam набагато цікавіше за Down і Гібсон правильний :up:
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

30 червня 2015, 20:04

От якшо взяти чувака який не чув Мєталіку, і дати йому послухати концертний запис Франтіка і Сейнт Енгера. 5 хвилин.
Він складе адекватну картину музики/звуку Мєталіки за таких вхідних данних?
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

30 червня 2015, 20:07

От якшо взяти чувака який не чув Мєталіку, і дати йому послухати концертний запис Франтіка і Сейнт Енгера. 5 хвилин.
Він складе адекватну картину музики/звуку Мєталіки за таких вхідних данних?
Так, без сумніву :see:
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

30 червня 2015, 20:09

Сама річ якраз на 5 хвилин:
 
Аватар користувача
Poe
Повідомлень: 277
З нами з: 17 лютого 2013, 20:32

30 червня 2015, 20:22

Пацаны вообще офигели -так хреново играть и еще издаваться, никакой идеи, гармонии - бессмысленный набор нот, дрочество ради дрочества! :facepalm: Но last.fm ясно показывает, слушатель все раскусил - им говна не подсунешь. Их слушают всего 13000 человек! :moral:

P.S. Задорный альбом!
https://vk.com/feed?w=wall-27956045_46560
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

30 червня 2015, 20:32

Пацаны вообще офигели -так хреново играть и еще издаваться, никакой идеи, гармонии - бессмысленный набор нот, дрочество ради дрочества! :facepalm: Но last.fm ясно показывает, слушатель все раскусил - им говна не подсунешь. Их слушают всего 13000 человек! :moral:

P.S. Задорный альбом!
https://vk.com/feed?w=wall-27956045_46560
Слабенько, я думал вы этих запостите:


 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

30 червня 2015, 20:47

От якшо взяти чувака який не чув Мєталіку, і дати йому послухати концертний запис Франтіка і Сейнт Енгера. 5 хвилин.
Він складе адекватну картину музики/звуку Мєталіки за таких вхідних данних?
Так, без сумніву :see:
То може мєтод ' послухав 5 хв' не дуже працює? І не можна робити висновки знайомлячись з творчісттю гурту таким чином?
Є таке поняття 'репрезентативна вибірка'
Часто альбом 'зе бест' може бути такою вибіркою.
А просто поклацати пісні і послухати '5 хв' не серйозно якось...
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

30 червня 2015, 20:59

От якшо взяти чувака який не чув Мєталіку, і дати йому послухати концертний запис Франтіка і Сейнт Енгера. 5 хвилин.
Він складе адекватну картину музики/звуку Мєталіки за таких вхідних данних?
Так, без сумніву :see:
То може мєтод ' послухав 5 хв' не дуже працює? І не можна робити висновки знайомлячись з творчісттю гурту таким чином?
Є таке поняття 'репрезентативна вибірка'
Часто альбом 'зе бест' може бути такою вибіркою.
А просто поклацати пісні і послухати '5 хв' не серйозно якось...
Ну якщо б хоть щось зацікавило, то без сумніву потрібно було б прослухати "репрезентативну вибірку" :)
Лол, я знаю про "репрезентативні вибірки" і про методи параметричного та непараметричного аналізу, багатофакторний кореляційно-регресійний аналіз, кластерний аналіз і таке інше, прикольно, що мені на форумі це написали :lol:
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

30 червня 2015, 21:04

Ну от знання є, треба підкріплювати практикою - серйозно все слухати, аналізувати і т. д.
Бо так не зачепить шось з того шо пацани радять слухнути - і все - гурт назавжди перейдо в категорію 'Г'
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

30 червня 2015, 21:15

Ну от знання є, треба підкріплювати практикою - серйозно все слухати, аналізувати і т. д.
Бо так не зачепить шось з того шо пацани радять слухнути - і все - гурт назавжди перейдо в категорію 'Г'
Ну от, наприклад, Сатріані я став слухати буквально з перших хвилин, як почув Satch Boogie :see:
Якщо музика якісна, то зразу зрозуміло, що варто слухати далі, тому тратити час і переслуховувати годинами "Вирвані Кишки", "Поломані Ребра", "Тризну Санітарів Моргу" та інші, без сумніву для когось цікаві, гурти особисто для мене не має сенсу.
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

30 червня 2015, 21:19

Ну але ж це суперечить науковим принципам аналізу!
Може саме в тих 5 хвилинах шо ви почули гурту Down і немає нічого 'такого'?
Але ж гурт популярний, і вимагає дослідження..
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

30 червня 2015, 21:55

Ну але ж це суперечить науковим принципам аналізу!
Може саме в тих 5 хвилинах шо ви почули гурту Down і немає нічого 'такого'?
Але ж гурт популярний, і вимагає дослідження..
Так на Ваші неодноразові заклики я вже прослухав навіть студійні записи і набагато більше 5 хв., але, на жаль, не знайшов нічого цікавого чи видатного у групі Down, вона в мене асоціюється з сотнями американських гаражних груп.
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

30 червня 2015, 22:19

Якщо шо - жодного разу не просив нікого слухати Down.
Інфа 100% :)
 
Аватар користувача
Vai_2
Повідомлень: 1359
З нами з: 24 грудня 2012, 10:31
Звідки: Ивано-Франковск
Контактна інформація:

30 червня 2015, 22:40

Якщо шо - жодного разу не просив нікого слухати Down.
Інфа 100% :)
Так, але оскільки мова йшла про мої тенденційні висновки після саме 5 хв. прослуховування, то звісно непрямо це вказує саме на групу Down :see:

Я ліпше таке послухаю:

А їх кавер на Бітлів простот неперевершений :pray:
 
Аватар користувача
RonnieF
Повідомлень: 804
З нами з: 28 грудня 2012, 00:02

01 липня 2015, 14:06

Дуже непоганий гуртAbnormal Thought Patterns
Альбом-свіжачок:
https://music.yandex.ua/album/2761964

Їм в альбомі навіть Jeff Loomis шось налабав.
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
 

Alert: