Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

 
No avatar
dummy
Повідомлень: 90
З нами з: 16 лютого 2013, 22:39

16 жовтня 2013, 23:58

В зв'язку з переходом на Акс Еф Ікс продається ломовєйша зв'язка для будь-яких стилей музики: Mesa Rectoverb 50W + Bogner 2x12" Oversized Closed back. Ріг в хорошому стані, звучить відпадно.

Меса 93-го року, нові вихідні лампи, ідеальний робочий стан, окрім того, що сам ревер не працює. Так я його і купив і не заморочувався, бо він там і так не дуже. Повністю роздільні 2 канали + перемикач режимів на кожному + соло буст. Футсвіч в комплекті. Інструкція теж :) Ціна на віддачу окремо від каба - 1000$ Підсилювач 110В!

Каб - якби це не скромно прозвучало - найкращий 2х12" який випускається в світі. Розмір практично як 3/4 середньостатистичного 4х12". Два Vintage 30 на борту, один вихід 8 Ом. В інтернеті купа розмов про вибір топового каба, який звучатиме як 4х12. В Bogner наразі конкурентів немає. Річ досить рідкісна не тільки в нас, а я в США. Ціна нового в США - 950 баксів. Я віддам за 750 окремо від підсилювача. Колеса і чохол в комплекті. Має один коц на ребрі, вдарений при транспортуванні. Але, як кажуть америкоси, build like a tank. Тому структурну цілісність ніяк не порушило.

При покупці разом - ціна 1700$. Будь-який обмін НЕ ПРОПОНУВАТИ!

Відправлю по Україні Новою Поштою.
моб: 063 617 37 07 або приватні повідомлення


Зображення
Востаннє редагувалось 02 травня 2015, 12:33 користувачем dummy, всього редагувалось 3 разів.
 

Alert: