Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

 
No avatar
zin11111
Повідомлень: 63
З нами з: 24 січня 2013, 19:10

04 лютого 2018, 16:32

Давненько вже шукав собі багатофункціональний прямолінійний пітч-шифтер, який би класно виконував свої функції, був простий у користуванні і не був напханий іншими непотрібними ефектами, які би тільки заважали. Проте, не все так просто. Пітч-шифтери – специфічні педалі, ними не так багато людей користується, вибір їх не самий широкий і порадитися з кимось не дуже виходить, бо толком і немає з ким. При цьому виробники кожен дуже по свому розуміє цей ефект, в результаті чого чомусь завжди він має неповний функціонал, а в педаль додаються інші, як правило непотрібні і не практичні ефекти. Серед гітаристів основному беруть всім відому педаль Digitech Whammy і користуються саме ваммі-ефектом, як правило ігноруючи Harmony-секцію, яка, власне, і являється класичним пітч-шифтером. Я свого часу з певних причин відмовився від цієї педалі, брати 5 версію мені також ні до чого. Є в мене близький по функціоналу Boss PS-5 Super Shifter, вже раритетний, але все одно багатьма бажаний з гармоністом, ваммі-ефектом, хорусами, вібрато та іншим космосом, проте пітч-шифтер секція там врізана, а саме головніше, що там немає мінорної терції, яку я просто обожнюю по звучанню. Довелось шукати ще щось. Одного разу я просто запустив YouTube, ввів в пошук «pitch shifter» і кілька днів підряд переглядав всі підряд відео з педалями. В результаті оптимальним варіантом для себе вибрав Mooer Pitch Box в компактному форматі. Інші педалі не мали такого функціоналу, або є просто недосяжними. Вирішив взяти і зовсім не пошкодував. Педаль повністю виправдала мої очікування і я не сподівався, що в такій маленькій коробочці є все, що мені треба (педаль менша за шоколадку Снікерс). Звучить відмінно, практично так само як Boss PS-5 Super Shifter (босс універсальніший тільки в тому, що має Mix-регулятор, який дозволяє регулювати рівень доданого інтервалу відносно сигналу гітари). Проте в Mooer є вже кілька додаткових інтервалів, в тому числі мінорна терція. Хотілось би повний спектр інтервалів, так як в Whammy, але наразі нічого кращого не знайшов. Сама педаль має три режими роботи: 1) Harmony – власне, пітч-шифтер по принципу сигнал+заданий інтервал; 2) Pitch Shift – звучить тільки доданий до сигналу інтервал, фактично дозволяє опускати і піднімати як завгодно стрій гітари в межах 2 октав вверх і вниз. Варто ще додати трохи верхніх частот на еквалайзері і буде звучати дуже круто, набагато краще ніж в Digitech Whammy, в якому стрій можна опустити тільки на 2 півтони. Тепер не треба мати десять гітар, семиструни, вісімдесятиструни, якщо хочеться побавитись зі строями. Звісно, гітара з зміненим строєм все-таки краще, але для експериментів хватає з головою; 3) Detune – хорус, досить м’який і ненав’язливий. Регулятором вибирається глибина хвилі. Одним словом педаль мене дуже порадувала, я абсолютно не шкодую, що її взяв, постійно нею користуюсь і всім рекомендую.

Veiron Dverg
28.01.2018
Вкладення
55.jpg
 
No avatar
changeover
Повідомлень: 199
З нами з: 24 січня 2013, 16:13

07 лютого 2018, 11:08

Подтверждаю. Пеально клевая педалька. У меня несколько лет была Вамми. Для меня прикол Вамми был в цифровом звуке, который совсем не хай-фай сами понимаете. Сама педаль для нот не точная, нужно очень хорошо тренироваться чтобы попадать в ноты когда играешь на вамми-педале. Короче как "приблуда эффект" Вамми была прикольная. Таскать ее было невозможно. Если бы не машина, то я бы долго не выдержал. Потом все-таки не выдержал. Надоело то что она была неточная, надоел этот зззз цифровой звук, надоело таскать, надоело думать что "оно делает" что-то исключительное. Продал. фух! Спасибо счастливому покупателю!
В прошлом году купил Mooer Pitch Box. Нужны были всякие сюрреал звуки на октавере с дилеем и детьюном на запись. Ничего такого не ожидал от педали. В студии начал записывать и даже удивился потом. Звук не такой цифровой как у Диджитек Вамми. Мягче как-то. Функционал точно такой же. Ну нет педали.. но нафик она нужна на записи? Виу-Виу не в ноты делать? Детюнер мягче звучит чем на Вамми. На Вамми детюнер более холодный и пластиковый. А на моер более хорусовый детьюн. И вес вообще маленький. И цена...no comments. Мне досталась за 30уе. А Вамми была куплена за 280уе...
 
No avatar
zin11111
Повідомлень: 63
З нами з: 24 січня 2013, 19:10

10 лютого 2018, 09:41

changeover, дякую за відгук!) і справді, якщо в ваммі потрібна суто harmony-секція чи хорус, то Pitch Box буде кращою альтернативою, бо і дешевше набагато і зручніше і звук не такий цифровий. Мене особисто здивувало, що така невелика коробочка так добре звучить)
 

Alert: