Джем
 
zin11111
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 24 янв 2013, 20:10

17 мар 2018, 22:03

Перед нами третій Toneczar, модель Vault, яка являє собою просто демонічний High-Gain Fuzz Distortion і просто вражає свої функціоналом. Буквально недавно в Україні з’явилась 100%-копія цього шедевра Еда Рембольда і один з перших екземплярів я отримав на тест-драйв і порівняння з іншими педалями даної майстерні. Нагадаю, що педалі Toneczar є рідкісними не тільки у нас, а й у всьому світі, оскільки Ед Рембольд випускає їх дуже невеликими партіями при величезному попиті, тому черга на них сягає 2-х років, а то і більше. На вторинному ринку оригінал якщо і зустрічається, то дуже рідко, забирають педаль максимум протягом кількох днів, ціна, як правило, коливається в межах 450-500$.
Ітак, перед нами солідна бутікова педаль зі строгою зовнішністю, копія до найменших дрібниць оформлена згідно оригіналу, візуальної різниці між ними немає практично ніякої. Коли включив педаль, перше, що далося чути, це те, що перед нами дуже насичений фузз, при цьому не схожий на інші стереотипні фузз-перегрузи. Саме зерно на початку дуже дрібне. Звук дуже темний і зловісний, прямо таки ніби десь виривається з пітьми, віє холодом і таємницями темних сил. Більшість фузів так не звучать. Своєрідна субстанція, яка мене дуже заінтригувала. Спробував покутити ручки і був просто вражений. В чому суть: здебільшого ми привикли, що кожен регулятор при роботі відповідає сам за себе, кожен регулює свій параметр і не зачіпає інші. Тут все навпаки, якщо покрутити один регулятор - він тут же буде впливати на роботу всіх інших. Тому сказати, що «можна накрутити багато чого» буде дещо неправильно, тому що накрутити тут можна все на світі – від легкого темного фузу до руйнівної стіни прорізаючого High-Gain драйву. На хайгейні все звучить дуже круто і по-дорослому. Чіткий рик, правильний частотний баланс, при цьому зберігається характер фузу.
Регулятори:
1) Treble, Bass – відповідно, високі і низькі частоти, працюють дуже правильно і акуратно. Їх не забагато і не замало – рівно стільки, скільки треба в роботі даного приладу.
2) Voice – працює по принципу ручки «Tone», при повороті вправо звук стає яскравіший, на хайгейні краще викрутити в крайнє положення.
3) Gain – регулятор гейну.
4) Content – досить цікавий параметр. При повороті вправо робить звук більш густим і струнким, зерно робиться більш крупним, саме завдяки йому можна накрутити «правильний» хайгейн, який звучить жирно і реально круто. Сустейну – море. Ноти на соляках дуже плотні і прострільні. При повороті вліво звук стає більш рихлим і, власне, фузовим, повністю міняючи свою структуру. Мабуть, це перша педаль перегрузу з тих, що попадались, яка має здатність міняти характер і зерно звуку. Може по схемотехніці воно і не так, але мені на слух прийшли саме такі думки. Подібного більше не зустрічав.
5) Vol – рівень звуку. Також дуже цікаво працює, оскільки крім рівня змінює і структуру звуку в різних положеннях.
Тумблери:
1) Mode – має три положення: XF – екстремальний фузз плюс октава вверх, звучить дуже зловісно; F1 – стандартний режим, плотний універсальний фузз. Мій основний режим; F2 – до основного звуку додається октава вверх, яка в меншій мірі забиває основний сигнал і перегруз. Скажем так, F2 це той самий ХF, тільки дещо легший.
2) Deep – в верхньому положенні звук більш рихлий і м’який, в нижньому більш плотний і збитий докупи.
В загальному скажу наступне. Toneczar Vault – дуже цікава і неординарна педаль, яка дивує своєю роботою і функціоналом. Накрутити можна і фузз і хайгейновий фузз-дісторшн, при цьому адекватно веде себе при будь-яких налаштуваннях. Характер звуку темний, зловісний і агресивний, це дуже яскраво виражено і одразу дається чути. Регулятори працюють таким чином, що міняють свої параметри і впливають на роботу інших. Спочатку це дещо заплутує, але потім розумієш, що це тільки плюс, який дає можливість накрутити все, що можна придумати. Одним словом – рекомендую, оскільки педаль дуже креативна і цікава. Під впливом всіх вражень й вирішив написати дану статтю і донести свою думку. Всім бажаю хорошого настрою, багато приємної музики і натхнення її творити!

Звучання:
https://www.youtube.com/watch?v=YXQK5MI7UHs
https://www.youtube.com/watch?v=Nd06azk3ReM
https://www.youtube.com/watch?v=0I9c5k69fl4&t=113s

Veiron Dverg
17.03.2018 р.
Вложения
1.jpg
2.jpg
 

Alert: