Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

 
No avatar
blazik
Повідомлень: 129
З нами з: 12 березня 2013, 21:41

29 квітня 2019, 11:34

Всім привіт. Питання по суті: на даний момент використовую преамп Amt SS - 11, заведений через Insert ( через send - return) в проц ( Tc Electronics G - System). Звучить класно, навіть в лінію. Планую брати Hughes Kettner Tubemeister 18, ніколи головами не користувався, десь читав, що голову без кабінету не можна включати. Підкажіть з власного досвіду, будь ласка, чи можу я голову без кабу використовувати в якості преампу до мого проца? Чи підійде дана схема, тільки без кабінету, для тимчасової гри в лінію? Наперед дякую.
Зображення
 
No avatar
DrBotkin
Повідомлень: 23
З нами з: 18 січня 2013, 22:02
Контактна інформація:

01 травня 2019, 14:55

Для лампового підсилювача обов"язково потрібне навантаження - каб/резистор/лоадбокс, інакше можна попрощатися із вихідним трансформатором або вихідними лампами. Крім того, на виході будуть достатньо великі амплітуди сигналу - при 15Вт і 8 Ом буде порядку 11В (це в разів три точно більше, ніж від самих злих звукознімачів) - як це переживе проц - невідомо.
Якщо кабінет не планується, то можна підсилювач навантажити якимось дешевим автодинаміком потужністю від 20Вт або декількома паралельними керамічними резисторами на 5Вт (із динаміком результуючий звук буде кращий).
 
No avatar
denikovski
Повідомлень: 4
З нами з: 23 квітня 2013, 14:37

02 травня 2019, 11:07

Голову без кабинета можно использовать если вытащить выходные лампы, а сигнал брать с выхода Send петли эффектов. Сигнал с выхода на кабинет (Speaker Out) подавать в процессор категорически запрещено.
 
No avatar
blazik
Повідомлень: 129
З нами з: 12 березня 2013, 21:41

06 травня 2019, 23:18

Я мав на увазі, що ця голова має на задній панелі вихід red box ( cab sim ), і аттюнеатор, який виключає взагалі вихідну силу в нуль. Стосується саме цієї моделі.
 
No avatar
blazik
Повідомлень: 129
З нами з: 12 березня 2013, 21:41

07 травня 2019, 14:05

так як на схемі тільки комутувати так: insert send- HK input, red box di out- insert return. чи буде працювати така схема? аттюнеатор звичайно ж на нуль поставити.
 

Alert: