Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

 
No avatar
Lelik
Повідомлень: 1
З нами з: 23 травня 2017, 01:23

23 травня 2017, 01:49

Усім фанатам ударних інструментів!!!

Ми – музичний колектив, Я – керівник.
Наша пропозиція в наступному:
- пропонуємо з нами, в складі одного колективу, грати музику, в основному свого авторства, однак не повністю виключаючи «кавер-версії хітів»;
- виступати в складі нашого колективу на всіх заходах, в яких колектив приймає участь;
- отримання матеріальної винагороди усіма учасниками колективу, за кожний виступ колективу;;
- можна «в тестовому режимі», тобто домовившись на визначений термін часу гри разом з можливим, по закінченні терміну, продовженням спільної творчості або прощання.

Наші побажання-вимоги:
- присутність на репетиціях, однак, не для розбору творів, а для їх "зігранності" усим складом;
- розбір партій, за можливістю цілком, до репетицій, для чого ударник буде забезпеченний усім необхідним матеріалом у всіх видах, тобто аудіозаписи, відеозаписи, нотні партії, тощо;
- володіння правильним "поставленим" ударом та технікою гри на подвійній педалі (кардані);
- програма виступів формується з матеріалу групи + деякі "кавери", на розсуд керівника, тобто немає поняття - "Це погана композиція -
я не буду її грати...". Безумовно, все подобатись не може, однак грати треба все "зі смаком".

Всі інші питання, що цікавлять, оговорюємо по телефону:
098-99-40-888 Алексей, в тому числі умови спільної гри та розміри матеріальної винагороди за виступи.

Також звертаю увагу, що чим краще розібраний матеріал поза репетиціями, тим менше спливає часу "вхолосту" на розбір матеріалу на репетиціях, і відповідно швидше та якісніше підготовка матеріалу до виступів.

Наш сайт з усією необхідною інформацією у відповідних розділах:
https://morituri.com.ua

Завчасно дякую усім ударникам за увагу!
З повагою Олексій, гурт MORITURI.
 

Alert: