Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

 
No avatar
vargmetall
Повідомлень: 74
З нами з: 28 квітня 2020, 15:01

25 лютого 2024, 18:27

Зображення

"Prometheus", "Anybody Else", "I Can't Feel Your Heartbeat" і "Mysterious Forest" – дебютні сингли від сольного музичного проекту Руслана Мідаєва, народжені в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Роботи мають глибокий філософський і психологічний підтексти, зачіпають гострі теми, тим самим відкриваючи нову сторінку в творчості виконавця.

В основі пісні "Prometheus" лежить міф про титана Прометея, який подарував людству вогонь і приреченого за цей вчинок на вічні муки. Лірика треку несе свою теорію, спочатку припускаючи, що дар – вогонь – стане значним стрибком у розвитку людства. Але очікування титана змінюються розчаруваннями: на кожне ліки є своя біологічна зброя, на кожного врятованого своя масова різанина. Людство за всю свою історію досягло незрівнянно більше в мистецтві вбивати, ніж в творенні.

У " Anybody Else " слухачеві пропонується зануритися в самого себе, проаналізувавши свої вчинки і слова і поглянути на себе і своє коло спілкування під іншим кутом.

"Ми часто шукаємо причину своїх невдач в тому, що нас оточує і хто нас оточує, шукаємо того самого найлютішого ворога, хоча він зовсім поруч – варто лише подивитися в дзеркало. Додаючи масло у вогонь, суспільство із задоволенням підтримує нашу недовірливість в собі шляхом реклами, фільмів і соціальних мереж, таким чином каталізуючи зниження самооцінки, і як наслідок, постійне розчарування. Ми починаємо порівнювати себе з усім і вся , і втрачаємо свою самість , намагаючись загнати себе в якісь вигадані рамки, щоб отримати хоч якесь схвалення. Не все так погано і вихід є: можна почати з подяки, хоча б 5 хвилин дякувати себе , а не руйнувати".

"I Can't Feel Your Heartbeat" - це зворушлива пісня, яка занурює слухача у світ емоційної атмосфери. З ніжною мелодією і глибоким ліричним текстом, вона розповідає історію про втрату і непоправної порожнечі. Кожна нота пронизана почуттям втрати, створюючи музичну подорож, в якому кожен слухач може відбитися. "I Can't Feel Your Heartbeat" -це не просто пісня, а щире зізнання в тому, що колись близьке стало далеким, і тепер серце не в змозі відчути його ритм.


Як і попередній реліз," Mysterious Forest " також відходить від канонів рок-музики, будучи наступною композицією виконаної в ліричній piano version.

"Я написав цю пісню під враження від фільму режисера М. Найта Шьямалана "Таємничий ліс". І вихід треку був приурочений до Дня народження моєї коханої дружини і співучасниці проекту Anastasia Midaeva" – коментує лідер проекту Руслан Мідаєв.
 
No avatar
vargmetall
Повідомлень: 74
З нами з: 28 квітня 2020, 15:01

18 квітня 2024, 19:04

MIDAEV представив трек "Space"

Зображення


MIDAEV представив нову англомовну роботу, що отримала назву "Space".
Трек, перші начерки якого з'явилися в далекому 2014 році, через десятиліття набуває в тому числі і візуальну складову, створену нейромережею.

"Фантастична сага, візуалізація головного героя в якій виконана практично цілком в силуетній стилістиці..." – свідчить Прес-реліз автора відео bps.

"Цей трек для мене особливий, адже ідея до нього прийшла кілька років тому, ще під час мого навчання в медичному інституті... В той час один з моїх знайомих, Марк Мельников , показав мені начерк рифу на гітарі, який вже називався "Space" і надихнув мене на написання повноцінної композиції. Те, що почалося як музична ідея, з часом перетворилося на повноцінну пісню завдяки його рифу. Але щоб вона стала дійсно особливою, знадобився час і зусилля: доопрацювання тексту, мелодії та іншого. Тепер я з гордістю представляю вам цю пісню. Сподіваюся, вона зможе донести до вас ті ж емоції, що і мені. І хто знає, можливо, в недалекому майбутньому ми зможемо виконати її для вас на сцені. І, звичайно, я буду радий поділитися цим моментом зі своїм другом Марком, без якого ця пісня не з'явилася б. Спасибі вам за вашу підтримку і натхнення! - дякує друзям, шанувальникам, колегам і партнерам Руслан Мідаєв.

"Дана робота продовжує впевнене сходження проекту MIDAEV по сходах професіоналізму і впізнаваності. "Space" – яскравий продукт завзятості, самовдосконалення, експериментів і безсумнівного таланту музикантів " - коментує портал VMG.

В даний час MIDAEV продовжує роботу над кількома музичними роботами, реліз яких запланований в 2024 році.

https://www.youtube.com/watch?v=ZvS2V9e ... e=youtu.be
 

Alert: