Наш Рок - найнадійніший сайт для покупки музичних інструментів та обладнання! Тут Ви завжди отримаєте оригінальні товари найвищої якості! Отримайте також корисну пораду від фахівців!

 
Аватар користувача
vadvlad
Администратор
Повідомлень: 2646
З нами з: 20 грудня 2012, 17:53

06 січня 2014, 08:41

Зображення Найуспішніший і найбільш високооплачуваний американський хард -рок гурт Aerosmith нарешті приїжджає до Києва. 21 травня 2014 . " П'ятірка з Бостона " на чолі зі Стівеном Тайлером виступлять на НСК Олімпійському в рамках туру The Global Warming World Tour.

З моменту заснування в 1970 році Aerosmith записали 15 студійних альбомів, багато з яких отримали мультиплатиновий статуси і розійшлися загальним тиражем більше 150 мільйонів копій. Це найвищий результат серед американських команд, що грають хард -рок, і другий у світі після австралійців AC / DC. В активі Aerosmith чотири нагороди Grammy і 21 пісня на вершині чарту Billboard. Aerosmith зробили сильний вплив на розвиток різних музичних напрямків, поєднуючи в своїй творчості елементи хард -року, хеві -метала, поп -музики, глема і блюзу. У 2001 році вони були включені в Зал слави рок- н- ролу, а журнал Rolling Stone і телеканал VH1 включили їх до списку «100 Великих Музикантів Всіх Часів ».

Концертний тур The Global Warming Tour гурту Aerosmith складається з більше 60 виступів у Північній і Латинській Америці , Азії та Океанії. Перша частина туру пройшла з травня по серпень 2012 року, друга частина відбулася в листопаді та грудні того ж року. Навесні 2013 року гурт продовжив свої виступи, зігравши в Австралії, Новій Зеландії та на Філіппінах. У серпні гурт провів 4 концерти в Японії. Восени команда відіграла першу у своїй історії концерти в Ель -Сальвадорі, Коста- Ріці і Гватемалі, крім того музиканти відвідали Бразилію, Мексику та Аргентину. І зараз, нарешті, прийшла черга України.

ЦЕ ІСТОРИЧНА ПОДІЯ ДЛЯ ВСІЄЇ КРАЇНИ!

Мелодійний блюз- рок Aerosmith залишається актуальним для всіх поколінь. Хіти Aerosmith « Crazy », « Dream on » і « I don ` t Want to Miss a Thing » знайомі всім. Мікрофонна стійка з стрічками, магічні гітарні рифи і гранично можлива сила голосу Стівена Тайлера стануть неодмінними атрибутами шоу, яке змусить стискатися серце :

"Я знаю, що багато хто буде чекати від нас чогось нового - може, що ми одягнемо нові, мало не клоунські наряди і прикріпимо червоні носи? ! Ні вже, ми не станемо іншими і не будемо молодше, ми залишимося тими, хто ми є! Адже саме такими нас люблять! І я знаю, що в Україні у нас маса друзів і вони мені також дороги, як будь-які фанати в моїй рідній Америці. Я абсолютно не бачу між ними різниці, і чекаю, не дочекаюся, як ми приїдемо до Києва. Швидше б! До того ж, не забувайте, - мій дід - українець! Чесно кажучи, я навіть не знаю, з якого він міста родом. Але я обов'язково його знайду, ось побачите! "

Відео:

https://www.youtube.com/watch?v=1qpYsddENRk

https://www.youtube.com/watch?v=vBSNBV3jiQM

https://www.youtube.com/watch?v=Om6mhW7Dvfg
Вкладення
Аєросмит афиша.jpg
"НАШ РОК" - вільний простір для вільної спільноти!
 
Аватар користувача
Mr Dan
Повідомлень: 776
З нами з: 02 січня 2013, 12:40

05 червня 2014, 15:28

Guitar > Pedalboard > Amp
 

Alert: