Джем
Правила форума
Помогите GOOGLE и др.поисковым системам повысить эффективность Вашего объявления!

1. Заголовок новой темы должен начинаться словом ПРОДАМ/КУПЛЮ или ОБМЕНЯЮ.
2. В Заголовке темы ОБЯЗАТЕЛЬНО указывать ГОРОД и ЦЕНУ!
3. Если в теме много лотов, то ОБЯЗАТЕЛЬНО указать в заголовке фразу "цены внутри" либо ДИАПАЗОН ЦЕН на лоты внутри темы!
4. Поднимать тему можно один раз в ТРИ дня!

Категорически ЗАПРЕЩЕНО: читать здесь Правила форума
 
zin11111
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 24 янв 2013, 20:10

07 ноя 2018, 20:35

Продам бутікову педаль Earthquaker Devices Afterneath (Made in USA) від всесвітньо відомої майстерні Earthquaker Devices, яка виготовляє гітарні ефекти дуже високого рівня з крутим і якісним звучанням. Являє собою нереально класний глибокий ембіентний реверб, який працює правильно і акуратно, без будь-яких шумів. Елітний рівень. Містить в собі можливості найтоншого налаштування ефекту, і все це в невеликій компактній педалі. Здебільшого глибокий реверб асоціюється з космосом, цей мені більше нагадує печерний реверб з відповідним забарвленням, і призвуками. Саме тому на педалі зображений маг Гендальф з «Володаря кілець», який веде Братство Кільця через суцільну темряву казкових печер Морії. Все це абсолютно відповідає атмосфері і духу звучання ефекту. На борту присутні наступні регулятори:
- Mix – рівень ефекту в міксі з основним сигналом.
- Drag – співвідношення ділея і ревербу в ефекті, який значно розтягує його. Дуже важливий регулятор, саме з нього потрібно починати детальне налаштування. Найкраще одразу викрутити в праве положення як опорну точку – в ній знаходиться чистий реверб.
- Length – аналог регулятора Decay – довжина затримки.
- Reflect – налаштування тону ревербераціїй і відлуння від сухих і обривчастих в лівому положення до дуже густих і насичених в правому. Тут головне не переборщити.
- Diffuse – ступінь розсіювання повторів. Яскраві і чіткі в лівому положенні і більш розмиті і ембіентні в правому.
- Dampen – гострота і фокусація реверберації. Більш м’який зажатий звук в лівому положенні і прострільний та яскравий в правому.
Настроювати ефект варто саме в такому порядку, в якому вище описана робота кожного з регуляторів. В загальному педаль просто шикарна і створена для професіоналів. Одразу відчувається вищий пілотаж. Мінусів як таких немає, особисто я вважаю педаль витвором мистецтва. Цінителі оцінять.
Стан абсолютно новий. Функціонал – все ОК. Споживання енергії – менше 74 mA. В наших краях ця педаль - рідкісна птиця. Гарно оформлена і виглядає дуже круто і солідно. Побувала на тестах багатьох відомих і авторитетних обзорщиків гітарного обладнання, входить в список «10 найкращих ревербераторів всіх часів» за версією авторитетного обзорщика педалей Денніса Кайзера. В комплекті додаю коробку, документи.

Звучання (в ютубі є безліч тестів педалі, нижче наводжу лише деякі з них):
https://www.youtube.com/watch?v=7JckOCZFDyM
https://www.youtube.com/watch?v=5_GYIf5MoBk
https://www.youtube.com/watch?v=WV8uHN6w1cY
https://www.youtube.com/watch?v=26vekUTPGq0

Ціна – 230 $ (торг)

Знаходиться в м. Бучач. Відправлю Новою Поштою.

Тел.: 0978081267, Віталій.
Вложения
1.jpg
2.jpg
4.jpg
 

Alert: